Ndiaye İçin Geliyorlar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Forumda da bu ara herkes bir atarlı.Sana mı diyorum orada sana desem ''diyordun'' derdim

O dediklerini yapması için ilk öncelikle adamı doğru pozisyonda oynatmalıyız

Sen İngilterede oynayamaz demişsin o lafına takıldım.West Ham da felan rahatlıkla oynar

Ben demediysem benim yorumuma sadece o cümleyi yazman saçma olmuş onu diyorum atar yaptığım yok. Sadece onu yazacağına West Ham ve ayarında bir takımda oynayabilir gibi yorum yapabilirdin ama neyse...

Benim gördüğüm Ndiaye bizim takım ve lig için iyi/idare eder oyuncu ama ingiltere vb ligler için sıkıntılı bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Eksikleri var ama çok iyi özellikleri de var. Defansif açıdan çok sağlam oyuncu sürekli rakibin ataklarını bozabilen biri ek olarak dribbling özellği fena değil

Eplde her takımda kante gibi topçular yok, mesela West Ham gibi takımlarda rahatlıkla oynar bence

Dediklerinde haklı olabilirsin, kendini geliştirebilir belki ama ben öyle olacağını pek düşünmüyorum açıkcası.

Bana fazlasıyla matörce oynuyor gibi geldi/geliyor. Oynadığı yerle de muhakkak ilgisi olabilir ama yinede oyun zekası bana göre düşük.

Üst Alt