Ndiaye İçin Geliyorlar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’ın sezon başında Osmanlı’dan 8 milyon Euro’ya transfer ettiği Ndiaye, İngiliz kulüplerinin gözdesi haline geldi. Tottenham, Leicester, West Ham ve Newcastle United'ın Türkiye’ye temsilci göndererek Senegalli yıldızı izleteceği iddia edildi.

Cimbom, Ndiaye'ye yaptığı yatırımın karşılığını alacak gibi...Sezon başında Osmanlıspor'dan 8 milyon Euro'ya transfer edilen Badou Ndiaye, Selçuk İnan'ın yerine görev yaptığı sarı-kırmızılı takımda henüz gol ya da asist üretmese de performansıyla büyük beğeni toplamayı başardı.

Savunmaya olan müthiş katkısı, kaptığı toplarla aniden hızlanıp rakip oyuncuları teker teker geçerek oyun kurması Ndiaye'yi takımda ön plana çıkartırken, bu yükseliş Avrupa devlerinin de gözünden kaçmadı. İngiliz kulüpleri Tottenham, Leicester, West Ham ve Newcastle United'ın, Türkiye'ye temsilci göndererek Senegalli yıldızı izleteceği öne sürüldü. Bu temsilcilerin Trabzon maçında tribünde olması bekleniyor.

10 NUMARAYA GEÇİYOR!

Ndiaye sezon başından beri 8 numara görevini üstlenirken, Trabzonspor deplasmanında Belhanda'nın yokluğunda 10 numara rolüne geçecek. Forvet arkasında rakip kaleye daha yakın oynayacak olan 26 yaşındaki futbolcu, bu karşılaşmada ortaya koyacağı performansla bir anda transferin gözde ismi haline gelebilir. Böyle bir durumda Galatasaray, Ndiaye'yi aldığı fiyatın çok daha fazlasına, hatta en az iki katına Premier Lig kulüplerine satabilir.

Ndiaye'nin, 15.06.2019 tarihinden itibaren 18.000.000 Euro net tutar karşılığında sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunuyor. Bu rakam Galatasaray'ın başarılı orta saha oyuncusu için ödediği rakamın 2 katına denk geliyor..

Fanatik

İngilizlerde tonla para var.Badou bu sezon iyi performans gösterirse sezon sonu en azından 20 25 e okutmak lazım.

Oyuncunun, 15.06.2019 tarihinden itibaren 18.000.000 Euro net tutar karşılığında sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı vardır.

Ilk sezonun sonunda elden kacirmamak icin 2019 dan itibaren baslatmislar fesih hakkini

Bu sezon fesih sansi yok , ancak haziran 2019 dan sonra boyle bir hakki basliyor ama rakami arttirmak icin oyuncunun rizasi gerekli , klup kendi kendine arttiramaz

Galatasaray'da da yapamaz diyorlardı

Yani Aydın ne dememi bekliyorsun şu yazdığın yoruma, kim söylediyse o cümleyi git ona sor bana söylemen biraz anlamsız olmuş.

Hareketli ve genç enerjisi var ama oyun aklı yerlerde. Enerjisini doğru kullanamıyor, oyun içinde nerde durması gerektiğini bilmiyor, her topa deli dana gibi koşuyor sonrasında pozisyonu kaybedip çok kolay faul yapıp kart görüyor. Mesela Fernando daki kalite ve zeka bunda yok. Bizim takıma bir enerji kattığı doğru ama ben hala bir soru işareti olarak görüyorum.

Kötü oyuncu demiyorum ama şu haliyle ekstra bir oyuncu olamaz.

Yani Aydın ne dememi bekliyorsun şu yazdığın yoruma, kim söylediyse o cümleyi git ona sor bana söylemen biraz anlamsız olmuş.

Hareketli ve genç enerjisi var ama oyun aklı yerlerde. Enerjisini doğru kullanamıyor, oyun içinde nerde durması gerektiğini bilmiyor, her topa deli dana gibi koşuyor sonrasında pozisyonu kaybedip çok kolay faul yapıp kart görüyor. Mesela Fernando daki kalite ve zeka bunda yok. Bizim takıma bir enerji kattığı doğru ama ben hala bir soru işareti olarak görüyorum.

Eksikleri var ama çok iyi özellikleri de var. Defansif açıdan çok sağlam oyuncu sürekli rakibin ataklarını bozabilen biri ek olarak dribbling özellği fena değil

Eplde her takımda kante gibi topçular yok, mesela West Ham gibi takımlarda rahatlıkla oynar bence

Forumda da bu ara herkes bir atarlı.Sana mı diyorum orada sana desem ''diyordun'' derdim

O dediklerini yapması için ilk öncelikle adamı doğru pozisyonda oynatmalıyız

Sen İngilterede oynayamaz demişsin o lafına takıldım.West Ham da felan rahatlıkla oynar

Üst Alt