Ndiaye İçin Kulübün Kasasından Tam 12 Milyon Euro Ödeme Yapıldı İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu haber gerçekmi yoksa bu basın bizimle uğraşıcam galatasarayı karışttırıcam diyemı bu haberleri yapıyor hangisi dogru bilmiyorum ama dursun yaptıysa pes basın yaptıysa yeter artık

Menajer bonservis + maaşın % 10 u kadar ücret alır. Dünyadaki standartı budur. Ama bazı menajerler %20 ye kadar alır ekstra oyunculardan vs.
Ancak bonservis dışındaki ödemeler oyuncuya ödenen ile paralel olmalıdır. Peşin 4 yıllık olmamalıdır. Daha önce bunun yapıldığı bu kulüpte görülmüştü. Böyle devam edilirse oyuncu satmanın tüm getirisini menajerlere ödemiş olursun. Çünkü hem gidenin hem de gelenin komisyonu büyük yük getirir.

Bunun doğrusu transfer ederken belirli bir para kulüp menejere öder. Maaşından oyuncu anlaşma gereği 10%-12% arası kendi menajerine kendi maaşından öder.
Benim anladığım kadarı ile bunu bile bize yüklemiş yağlı surat.

Gscimbom Mobile

Bunun doğrusu transfer ederken belirli bir para kulüp menejere öder. Maaşından oyuncu anlaşma gereği 10%-12% arası kendi menajerine kendi maaşından öder.
Benim anladığım kadarı ile bunu bile bize yüklemiş yağlı surat.

Gscimbom Mobile

Öyle değil işte o iş. Oyuncu hiçbir zaman menajerine para ödemez. Menejeri kendi adına kulüpten tahsil eder.
Oyuncu bonservissiz olarak transfer edilirse peki menajer ücreti ödenmeyecek mi sence. Dünyadaki uygulama benim dediğim sistem üzerine kurulu.

750binx4 ödendiyse ozaman dursun ordan yarisini kendisi cepe indirmistir. Bu adama suc duruysu bulunmali

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Sinan bey doğru çıktı derken ?

[FONT=&quot]Osmanlıspor Başkanı Sadık Dik: "Transfer bedelinin dışında bonuslar varsa, biz onların üzerinden konuşuruz. Bana göre Galatasaray'ın yaptığı açıklama yanlıştır. İçişlerindeki bu konuyu dışarıya deklare etmeleri yanlıştır." (IHA)

[/FONT]
[FONT=&quot]Osmanlıspor Başkanı Sadık Dik: Ben Galatasaray Başkanı olsam, bu konuyu önce Dursun Özbek'le görüşürdüm. Basına yansımasına müsaade etmezdim. Yapılan alışverişlerin bu şekilde basına yansımaması gerekirdi. Kaldı ki bu açıklama yapılırken bize de sorulabilirdi."

[/FONT]
[FONT=&quot]Osmanlıspor Başkanı Sadık Dik: "Ndiaye'nin İngiltere'ye satılması durumunda bu transferden pay almayacağız."[/FONT]

Ben bu konuyu bugun patlamadan evvel soyledim, duymustum hem klupte hem de mail grubumuzda

fakat skandal buyuyor , osmanli da "susun caktirmayin" aciklamalarina basladi

iki klup de risk altinda

Üst Alt