Ndiaye İçin Kulübün Kasasından Tam 12 Milyon Euro Ödeme Yapıldı İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Spk mevzuatina muhalefet kapsamina sokulabilir ama en azindan ic islerimiz kapsaminda klup bunyesinde bir cezasi olmali

Bence ne kadar el altından ödeme varsa o para ve spk dan yenecek ceza rücu edilip sonrada klüpten atılması lazım. Dolandırıcılık suçundan dolayı. Ve dönemi incelenip yaptığı her yolsuzluk ortaya çıkarılıp mahkemeye verilmesi lazım.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence ne kadar el altından ödeme varsa o para ve spk dan yenecek ceza rücu edilip sonrada klüpten atılması lazım. Dolandırıcılık suçundan dolayı. Ve dönemi incelenip yaptığı her yolsuzluk ortaya çıkarılıp mahkemeye verilmesi lazım.

Kap aciklamasindan farkli bir paranin klupten cikmasi mumkun degil

bu saniyesinde zaten tesbit edilir

bir aciklama illa ki gelecektir ozbek ten bununla alakali

İnanamıyorum. Sinan Bilgin’in yazdıklarının yarısı gerçekleşse s.çtığımızın resmidir. Bu adama komisyoncu dediğimizde haksız da değilmişiz. Ahlaksız herif!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İnanamıyorum. Sinan Bilgin’in yazdıklarının yarısı gerçekleşse s.çtığımızın resmidir. Bu adama komisyoncu dediğimizde haksız da değilmişiz. Ahlaksız herif!

Demin levent tuzemen acik acik herseyi konustu , onun anlattiklari benim buraya yazdigimin 10 misli

ayrica osmanli yoneticisi de ortaligi bulandirmayin minvalinde etekleri tutusmus sekilde basladi konusmaya

bu konu daha cok su goturur

Arkadaş 2 gün kalmış ne sattığımız adamlar belli ne başka şey dursun kulüp binasında diye bir söylenti okudum gerisi Yok ne dönüyor bir anlasak

Şeffaf olacağız dediniz, şeffaf olun. Galatasarayın adı böyle şeyler ile anılmamalı. Çıkın bir şey var ise açıklayın ve bu işin altına imza atmış olanlardan kulüp adına hesap sorun.

Galatasarayın itibarı ve bu sene istikbali için çok önemli olan şampiyonluk gidiyor, artık kim vuracak ise yumruğunu masaya vursun.

Son düzenleme:
Bu olaylar mevcut yonetimi baglamaz

suanda bu konu ile vakit kaybetmek gereksiz , mali genel kurulda ibra riski bekler dursun u

Bu olaylar mevcut yonetimi baglamaz

suanda bu konu ile vakit kaybetmek gereksiz , mali genel kurulda ibra riski bekler dursun u

Mevcut yönetim zaten transfer falan yapmayacak bunlar ile oyalanıyorlar. Ki taraftar birşey derse bahane hazır olsun.
Ben hala anlamıyorum. Riva gitti o gitti bu gitti. Ve borcumuz arttı. Arkadaş bu klübün bir bilançosu yokmu? Belli değil mi gelen giden.

Onuda geçtim bu sene kombine full store iyi getiriyor. Ve biz 4 ay ödeme yapmadık.

Asiri futbolcu harcamalarinin maliyetinin bu sayilan gelirlerle asla karsilanamayacagini senelerdir soyluyorum

zor degil , senelik maas yukumuzu yazin bir kenara , bir de ozellikle bu sene harcanan bonservisleri toplayin , geri kalan tum calisan maaslari , genel giderleri de hadi yok sayin , ona bile varim

cikan rakamin sayilan gelirlerle karsilanamayacagini bir kalem bir A4 kagidi ile detaya girmeden de rahatlikla anlarsiniz

Asiri futbolcu harcamalarinin maliyetinin bu sayilan gelirlerle asla karsilanamayacagini senelerdir soyluyorum

zor degil , senelik maas yukumuzu yazin bir kenara , bir de ozellikle bu sene harcanan bonservisleri toplayin , geri kalan tum calisan maaslari , genel giderleri de hadi yok sayin , ona bile varim

cikan rakamin sayilan gelirlerle karsilanamayacagini bir kalem bir A4 kagidi ile detaya girmeden de rahatlikla anlarsiniz

Zaten karşılar demiyorum. Her seneye göre bu sene bu kalemlerde arttı. Riva sattık ve borcumuz dahada arttı. Bu nasıl oluyor diyorum.

Bu herife bin kusur oy verenler de arastirilmalidir.

Bu herifin kac kurusluk herif oldugunu 2.5 yil once anlayip milyon yazi yazdim. Ne mal oldugunu 2.5 yil yanyana geciren herifler mi anlamadi.

Buna oy verenler masum olamazlar.

Bu herife bin kusur oy verenler de arastirilmalidir.

Bu herifin kac kurusluk herif oldugunu 2.5 yil once anlayip milyon yazi yazdim. Ne mal oldugunu 2.5 yil yanyana geciren herifler mi anlamadi.

Buna oy verenler masum olamazlar.
Organize soygun oldu kulüpte... Riva, Florya, transferler, otel... Kokusu yavaş yavaş çıkmaya başladı.

Bu tarz haberler çok çıkmaya başladı. Tamam hepsi dursun ile ilgili ama Galatasaraya zarar veriyor sonuçta. Yeni yönetimin işine bakması lazım bu malı tabloyu bilerek geldiler. Geldiklerinden beri inanılmaz olumsuz tablo çiziyorlar bazı şeyler içerde kalmalı. Şampiyonluğa giden takıma fakir edebiyatı yakışmaz. Yeni yönetim icraat yapsın hergün farklı kaosla gündeme gelinmesin. Ozellikle burak elmas çok fazla popülerlik kasmaya çalışıyor yanlış bunlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaten karşılar demiyorum. Her seneye göre bu sene bu kalemlerde arttı. Riva sattık ve borcumuz dahada arttı. Bu nasıl oluyor diyorum.

biraz batti balik yan gider oldu . Euro uctu , bol bol adam alindi , bonservis piyasasi global olarak artti , senelik ucretler astronomiklesti ve kisi sayisi artti

gecmisten gelen selcuk maasi , tarik bonservisi gibi seyler de eklendi

2 senedir avrupa da yok , gelirler dustu

hepsini toplayinca tablo surpriz degil , bas bas bagiriyorum , bu tablo sadece sampiyonlar ligi geliri ve oyuncu satislariyla duzelir

biletlerle , yayin gelirleri ile sadece durumu ertelersin , karsilayamazsin

mutlaka oyuncu satacaksin ve yine de basarili olacaksin , bu bizim icin de diger tum takimlar icin de gecerli

Üst Alt