Ndiaye İçin Kulübün Kasasından Tam 12 Milyon Euro Ödeme Yapıldı İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sezon başında Dursun Özbek yönetimi tarafından 7,5 Milyon Euro bedelle Osmanlıspor’dan transfer edildiği açıklanan Ndiaye için kulübün kasasından tam 12 Milyon Euro ödeme yapıldığı belgelerle ortaya çıktı.

Ndiaye için 7,5 Milyon Euro tazminat fesih bedeli ödenmişti. Bonus olarak da 25’er maçlık dilimler halinde 1,5 Milyon Euro ödeneceği açıklanmıştı.

Aslında bu rakamın menajerlik ücreti adı altında verildiği, üstelik 4 yıllık anlaşma karşılığında yılda 2 Milyon 750 Bin Euro ücret alacağı açıklanan Ndiaye’nin bu ücretinden her yıl 750 Bin Euro’yu Osmanlıspor’a ödenmek üzere ileri tarihlere çekler yazıldığı ortaya çıktı.Bu yolla Osmanlıspor’a 3 milyon Euro daha ödeneceği ve toplam bonservis rakamının 7,5+1,5+3 milyon Euro bedelle, toplam 12 Milyon Euro olduğu ortaya çıktı.

İngiliz Stoke City ile pazarlıkları sürdüren Mustafa Cengiz yönetimi, bu transferden 10 milyon civarı kar beklerken, şimdi sadece 4 Milyon Euro civarında bir girdi sağlamış olacak.

Kaynak: HABERTURK

Dursun,bunu da yapmıştır.
Herhalde bir managere verilen en yüksek komisyon oranını vermiş bu hainler.

Resmen kulübü ne kadar çabuk batiririz diye hesap yapmışlar.
Ndiaye,için bu kadar komisyon verilmiş ise.,kim bilir belhanda,Gomis vr mariaono icin neler verdik neler.

Ne kadar hakkımız varsa kursaginizda kalır.
Umarım Özel isleriniz de teker teker batar.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla Dursun 'un yaptığı bir işin altından Galatasaray 'a zararı çıkmazsa şaşırırım zaten

ABV ulan Dursun ne biçim bir herifsin sen ...

inşallah klüp çıkar açıklama yapar böyle birşey yok diye. eğer olay gerçekse müthiş bir skandala imza atmış olur özbek. ve divanda yargılanıp bu komisyonu alacağından düşmek gerekir.

(7,5 bonservis + yıllık 2,75 x 4 yıl) x % 10 = 1,85 menajer komisyonu
Yani 7,5 + 1,85 = 9,35 milyon. Aradaki 2,65 nedir acaba?
Birde 2,75 diye hatırlıyorum yıllık. Değilse ona göre düzenleyelim. Menajerlik ücreti 4 yıl üzerinden verildiyse vay halimize. Yalan oluruz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu tür olayların çözümü basit, ibra edilme zamanı hesabı sorulur. Verebileceği hesap yoksa mahkemeye verilir tahsil edilir. Halka açık bir kurumda illegal iş yapılmış belli ki.

YgWXO6.jpg

Haber yalandir diye düsünüyorum, ama ayni zamanda Dursun denilen serefsiz yapmamistir diyemeyiz.

Her halt beklenir o yagli suratina tükürdügümün herifinden.

(7,5 bonservis + yıllık 2,75 x 4 yıl) x % 10 = 1,85 menajer komisyonu
Yani 7,5 + 1,85 = 9,35 milyon. Aradaki 2,65 nedir acaba?
Birde 2,75 diye hatırlıyorum yıllık. Değilse ona göre düzenleyelim. Menajerlik ücreti 4 yıl üzerinden verildiyse vay halimize. Yalan oluruz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
O maaşından 10%'u niye biz ödüyoruz ödesin Badou.
Menejer transfer gerçekleşirken bir komisyon alır o kadar. 500 bin dersin 700 de anlaşırsın.
Haber yalandır diye umuyorum.

Gscimbom Mobile

O maaşından 10%'u niye biz ödüyoruz ödesin Badou.
Menejer transfer gerçekleşirken bir komisyon alır o kadar. 500 bin dersin 700 de anlaşırsın.
Haber yalandır diye umuyorum.

Gscimbom Mobile

Menajer bonservis + maaşın % 10 u kadar ücret alır. Dünyadaki standartı budur. Ama bazı menajerler %20 ye kadar alır ekstra oyunculardan vs.
Ancak bonservis dışındaki ödemeler oyuncuya ödenen ile paralel olmalıdır. Peşin 4 yıllık olmamalıdır. Daha önce bunun yapıldığı bu kulüpte görülmüştü. Böyle devam edilirse oyuncu satmanın tüm getirisini menajerlere ödemiş olursun. Çünkü hem gidenin hem de gelenin komisyonu büyük yük getirir.

Üst Alt