Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası!

sow 17ye demba ba 12ye atınç yeteneksizi 5e transfer olup 1 sene sonra bedava kiralık geliyor bunların hepsi mantıklı bir bizim işler mantıksız... Beceriksiz ordusu tarafından yönetiliyoruz maalesef tşk geçtiğimiz aziz bile alavere dalavere konusunda bizden fersah fersah üstün hiçbir işimizi kılıfına uyduramıyoruz..Yıllardır böyle ribery'yi biz kaçırıyoruz groszkreutzun kağıtlarını yetiştiremiyoruz hep sakndala dönüşüyor hatalarımız..Adamlar sıfır verim aldıkları Soldado-Jansen-rvp-fernandao 4lüsüne 20 milyona yakın ödeme yapıyor yine biz bataktayız aq nasıl iş çözemedim..

Stoke City menajeri Paul Lambert transferi için Ndiaye ile anlaştıklarını yarın oyuncunun İngiltere'ye geleceğini ardından resmi imzaların atılıp duyurulacağını belirtti. Ayrıca transfer bedelinin 14 M £ olduğunu söyledi. (Stoke Sentinel)

(Bu benim fikrim) sampiyonlugun cepte oldugu bir sezonda oyunculardan da ayrica satislar yoluyla ek gelir elde edilmesi bence olumlu bir adim

sampiyonlugun buradan donmesi 2005-2006 gibi bir mucizeyle veya 2009-2010 senesi gibi bir finalle olur

muhtemelen basaksehir ve bjk ic saha maclarimiz bizim icin degil rakiplerin ikincilik ucunculuk yarisi icin anlam ifade edecek

Şimdi satmak yerine kendisini ikna edip dünya kupası bittikten sonra satmak daha mantıklı olur aslında

Dünya Kupasında iyi maçlar oynarsa 16 değil en az 26m avroya satabiliriz bu piyasada

Satiş çok iyi kimse 20 maçla bu parayı vermez
Lakin ndiayenin çalışma izni alamayınca mecburen rotayı bize kırdı

abv juve

(Bu benim fikrim) sampiyonlugun cepte oldugu bir sezonda oyunculardan da ayrica satislar yoluyla ek gelir elde edilmesi bence olumlu bir adim

sampiyonlugun buradan donmesi 2005-2006 gibi bir mucizeyle veya 2009-2010 senesi gibi bir finalle olur

muhtemelen basaksehir ve bjk ic saha maclarimiz bizim icin degil rakiplerin ikincilik ucunculuk yarisi icin anlam ifade edecek
Bence çok aceleci iddialı ve keskin davranıyorsun.

Sezon başında ettiğin lafları hatırlatmak isterim. Gol rekoru puan rekoru kırarız kime 5 kime 6 atarız bunları konuşalım vs gibi şeyler söylüyordun.

Şom ağızlılık yapma.

sent via GSC

Bence çok aceleci iddialı ve keskin davranıyorsun.

Sezon başında ettiğin lafları hatırlatmak isterim. Gol rekoru puan rekoru kırarız kime 5 kime 6 atarız bunları konuşalım vs gibi şeyler söylüyordun.

Şom ağızlılık yapma.

sent via GSC

ustat hatirlarsan 90+ puan tahminim vardi ve 8 inci mac sonunda 4-5 kisi "cok iddiali konusuyorsun ama fb yi de yenersek ben de inanmaya baslayacagim" diyorlardi

sonra kucuk capli bir felakete ugradik biliyorsun , 5-6 haftada kovulacak hale kendini sokan bir facia yasadik

ki 0-2 den cevirdigimiz maclar filan olmasa daha da dipleyecektik

terim de benzer sekilde sacmalarsa bilemem ama sanmiyorum

fb macina 59 puanla cikarsak 70-75 puan araligi yeter denen ligde 9 haftada 15 puan cikaramayacak miyiz ?

Üst Alt