Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası!

ndiaye'yi satıyoruz orta sahayı selçuk denen keneye teslim edip şampiyonluktan oluyoruz. 10 milyon euro kazanıyoruz kaç mislini kaybediyoruz. ne güzel alışveriş kafası . 8taş bu sene iki maçı dururken CL'den 46 milyon euro aldı .
sizi gidi bakkal hesabı yapanlar hadi topla çıkar böl çarp bakalım .
satalım yeaaaa iyi para yeaaa

Moderatör tarafında düzenlendi:
muthis para , 30 milyon euro dan fazla bir imza bu , osmanliya verilmeyecek 1,5 milyon , alacaklarini birakmasi , kalan 3,5 senelik ucreti , alinacak bonservis , puan primleri

baya baya ciddi is aslinda

Maddi anlamda iyi fakat önemli bir oyuncu sattik ve onun yerini doldurmak hiç de kolay olmayacak

Eger sampiyon olmazsak Ndiayenin satisi burada bir faktör oynamis olacak

Joe allan ile orta 2 li olusturacaklar belli ki

fletcher filan tutmadi pek orada , asiri yavas oynuyorlar , orta sahaya tempo icin ndiaye onlar icin su an sart oglu sart

Ben sezon sonu da 15m'lik bir piyasası olacağını, teklifleri sezon sonuna ötelemenin mantıklı olacağını düşünüyordum. Ama futbolcu gitmekte ısrarcıysa yapacak pek bir şey kalmıyor. Artık mümkünse sezon sonuna kadar kiralık + opsiyonlu, orta sahaya dinamizm katacak bir oyuncu aramak lazım. Scout ekibinin database'inde vardır umarım böyle bir oyuncu.

ndiaye'yi satıyoruz orta sahayı leşçuk denen keneye teslim edip şampiyonluktan oluyoruz. 10 milyon euro kazanıyoruz kaç mislini kaybediyoruz. ne güzel alışveriş kafası . 8taş bu sene iki maçı dururken CL'den 46 milyon euro aldı .
sizi gidi bakkal hesabı yapanlar hadi topla çıkar böl çarp bakalım .
satalım yeaaaa iyi para yeaaa

Peki ndiaye yi satmana ve bu parayi kazanmana ragmen bir de sampiyon olursan sozlerini geri alacak misin

2017-2018 sezonu için 2.750.000 EUR net sabit transfer ücreti
+ puan başı 5.000 EUR (41 puandayız. 41*5.000=205bin€)

4 aydır alamadığını varsayarsak 1 Milyon € içerde parası var.
16+1+bonus ise iyi. Umarım bonus en az 3 M€ filandır. Kıçı kırık osmanlı bile 2.5m€ bonus koymuştu satarken :D

Peki ndiaye yi satmana ve bu parayi kazanmana ragmen bir de sampiyon olursan sozlerini geri alacak misin

iyi futbol iyi oyuncularla oynanır tesadüfi şampiyon olamazsın bu seneki rakiplerin özellikle 8taş buna izin vermez. tek adamla mı şampiyon olunuyor ? evet tek adam yeri gelir maç kazandırır yeri gelir maç kaybettirir. ndiaye yoktu osmanlı gibi takım orta sahayı helvaya çevirmişti.

valla beyler bende satılmasını istemezdim ama maçı izlerden düşünüyodum bi adamın ayağına bu kadarmı top yakışmaz bi garip koşuşu vardı öyle aman aman bi oyuncu değil ama yerine biri alınacaksa bugün gitsin

Eğer para peşin değil ise hangi sorunu çözecek? Bilmiyorum oluyor mu ama bu parayı teminat olarak gösterip kredi çekildi diyelim, onun faizi net kazancı azaltacak. Eğer peşin değil ise şu an acil olan sorunlara bir faydası olmayacak üstüne şampiyonluk yolu daha da zor bir hal alacak.

Son düzenleme:
Ben sezon sonu da 15m'lik bir piyasası olacağını, teklifleri sezon sonuna ötelemenin mantıklı olacağını düşünüyordum. Ama futbolcu gitmekte ısrarcıysa yapacak pek bir şey kalmıyor. Artık mümkünse sezon sonuna kadar kiralık + opsiyonlu, orta sahaya dinamizm katacak bir oyuncu aramak lazım. Scout ekibinin database'inde vardır umarım böyle bir oyuncu.

Vardır da kim bırakır bu saatten sonra. Almak istersen öyle bir adam sen de ederinin 2 katını vereceksin. Bitti gitti bence Selçuk Tolgaya kaldık.

iyi futbol iyi oyuncularla oynanır tesadüfi şampiyon olamazsın bu seneki rakiplerin özellikle 8taş buna izin vermez. tek adamla mı şampiyon olunuyor ? evet tek adam yeri gelir maç kazandırır yeri gelir maç kaybettirir. ndiaye yoktu osmanlı gibi takım orta sahayı helvaya çevirmişti.

Tamam iste ben de diyorum ki , sampiyonluk giderse dolayli yoldan hakli cikip , bugun soylediklerin ile ilgili "ben demistim" demeyecek misin hakli olarak

ama ndiaye satilip da sampiyon olunursa , bir zahmet dogru tahminde bulunmamisim , hem CL hem de ndiayeden gelen parayi topluca kazandik cok sukur demelisin

Üst Alt