GSC Haber Ndiaye, İngiliz Taraftarları Kızdırdı!

Umut Gül

Tecrübeli Üye
defoları var ama lig için iyi. işte kadro planlaması bu yüzden önemli. her oyuncunun defosu vardır ama kadronu ona göre yaparsan çok belli olmaz. ndiaye ne kadar az top kullansa o kadar etkili oluyor.

Volkan Yener

Tecrübeli Üye
Temposu olan bir adam mükemmel değil ama takım için itici güç olabiliyor bu tarz adamlar senelik ücretinde biraz indirim yapılarak bir sene daha kiralanabilir...

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Piyasa arttığı için çerez parası 10 15 ler ondan saçıyorlar satarken de pahalıya sattıkları için koymuyor onlara.
Işte ben de onu diyorum.

Ndiaye 17 ye satılınca ahh bakın Ingilizler de futbolcudan anlamıyor demi diye burada bana ve benim gibi düşünenlere aklınca laf sokanlar vardı.

sent via GSC

Emrah Yıldırım

Moderasyon Kurulu Koordinatörü
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
Sezon sonuna kadar göstereceği performansa göre karar vermek lazım. Ona göre kalmalı ya da gitmeli.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Karakter yoksunluğu ne alaka?
Bu adam, takım antrenmanda iken ortadan kayboluyor ve birkaç saat sonra İngiltere'den mavi eşofmanıyla poz veriyor. Karaktersizliktir!

Kaçarcasına gittiği takıma zerre katkısı bulunmadan buraya geri gelmek istedi. Karaktersizliktir!

Sözleşmesi olduğu kulübü istemeyip hala burada kalmak istiyor. Karaktersizliktir!

Yaşanan süreç (yoruma göre değişir) bizim için olumlu olduğu için bu karaktersizliği görmek istemiyor olabiliriz ama bu büyük bir fiyasko. Bunun yaptığının yarısını yapan Belhanda'yı şamar oğlanına çevirdik!

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Bu adam, takım antrenmanda iken ortadan kayboluyor ve birkaç saat sonra İngiltere'den mavi eşofmanıyla poz veriyor. Karaktersizliktir!

Kaçarcasına gittiği takıma zerre katkısı bulunmadan buraya geri gelmek istedi. Karaktersizliktir!

Sözleşmesi olduğu kulübü istemeyip hala burada kalmak istiyor. Karaktersizliktir!

Yaşanan süreç (yoruma göre değişir) bizim için olumlu olduğu için bu karaktersizliği görmek istemiyor olabiliriz ama bu büyük bir fiyasko. Bunun yaptığının yarısını yapan Belhanda'yı şamar oğlanına çevirdik!
Badou'yu biz göndermek istedik zira göndermesek FFP'den direkt ceza yiyecektik, takımı küme düştü geri döndü zira EPL içi bir takıma da gitmek isteyebilirdi. Karakter yoksunluğu göremiyorum ben.

Seçkin Yıldız

Aslan Üye
Ulan hep biz mi kazık yiyeceğiz işte bi kere de attık oh mis. Düşman parası ingiliz parası afiyet olsun

Üst Alt