Ndiaye, İngiliz Taraftarları Kızdırdı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye, İngiliz Taraftarları Kızdırdı!

Galatasaray'ın kiralık olarak transfer ettiği Ndiaye'nin Stoke City'e dönmek istememesi İngiliz taraftarların tepkisini çekti.

5c93320f66a97c237df39ff7

Galatasaray’ın sezon başında Stoke City’den kiraladığı eski futbolcusu Badou Ndiaye, sezon sonunda İngiliz ekibine dönmek istemiyor. Championship’te oynamak istemeyen Senegalli futbolcu hakkında İngiliz basınında çıkan haberde, Galatasaray’ın Ndiaye’yi bir sene daha kiralama yoluna sıcak baktığını belirtildi.

İngiliz taraftarların takıma dönmek istememesi nedeniyle tepki gösterdiği 28 yaşındaki futbolcunun 2022 yılına kadar Stoke City ile sözleşmesi bulunuyor.

Yeni Şafak

Stoke foruma bakmistim bize gelmeden. Adamlar N'Diaye den kurtulmaya calisiyorlardi. Keske fazla kazik yemeden satmayi istiyorlardi.

Sezon sonu biri 10 milyona falan alirsa adamlar götüne kina ykaar

Buna 17 Milyon veren takim maldir. Bu düsüncem hic bir zaman degismeyecek.

Buna 17 verdiler diye süper futbolcu ilan edildi, Ingilizlerin cok para ödedikleri her adam süper futbolcu o zaman. Böyle mantik mi olur.

Vasatin biraz üstünde bir adam sadece.

menajerinin alninda opmek gerekir, ne var ne yok menajerine verip alttan gazı saldık mi 2 seneye borc falan kalmaz

Buna 17 Milyon veren takim maldir. Bu düsüncem hic bir zaman degismeyecek.

Buna 17 verdiler diye süper futbolcu ilan edildi, Ingilizlerin cok para ödedikleri her adam süper futbolcu o zaman. Böyle mantik mi olur.

Vasatin biraz üstünde bir adam sadece.

Vasat ortalama demek biraz üstü ortalama üstü demek bu da 17 ye satmak için yeterli bir sebep.

Takimin en iyi merkez orta sahasi

Yaninda iki tane normal orta saha olsa cok fark yaratir

Hem savunmayi hem ileriyi toparlamaya hem de pas istasyonu olmaya calisiyor

Oysa adam gibi savunma toparlayacak tempolu bir DM + pas istasyonu oyun kurucu bir orta sahanin yaninda pres ve dribbling hatta verkac ile cok fark yaratir

Sutu olsaydi keske

Vasat ortalama demek biraz üstü ortalama üstü demek bu da 17 ye satmak için yeterli bir sebep.
Satmak için evet kesinlikle 10 olsa bile satardım ben, ama almak için kesinlikle hayır.

17 veren maldır. Ingilizlerin çok para vermesi birşeyi ifade etmiyor, Ingilizlerin ne oyunculara ne paralar harcadıklarını görmek yeterli zaten.

sent via GSC

Haklilar.Biz bir futbolcuya 17 milyon versek ve o futbolcu kume dusmemizden sonra bedavaya eski kulubune kiralansa ve geri donmek istemese ben de kizarim.

Satmak için evet kesinlikle 10 olsa bile satardım ben, ama almak için kesinlikle hayır.

17 veren maldır. Ingilizlerin çok para vermesi birşeyi ifade etmiyor, Ingilizlerin ne oyunculara ne paralar harcadıklarını görmek yeterli zaten.

sent via GSC

Piyasa arttığı için çerez parası 10 15 ler ondan saçıyorlar satarken de pahalıya sattıkları için koymuyor onlara.

Ben kalmasini istemiyorum. Kalsa bile genc ve gelecegi olan bir yabanci alinsin. Fernando Belhanda Badou ve Onyekuru degismeli.

Üst Alt