Ndiaye Kamptan Ayrıldı! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav de gidin ya ilk devre bu ton maçta en çok Ndiaye'yi elestirdik sahada hiç yok diye. Tempolu oyuna uyar muhtemelen orada. Ben beğeniyorum şahsen ama Tolga sakatlanmazsa yerini doldurur zaten. Hatta daha iyi bile olur.

şu anda riske girip şampiyonluk adına 18 milyondan vazgeçilebilir

şampiyon olamazsak da 10 milyon gibi bir paraya satılabilir

8 milyonluk 1 risk alınır diye düşünüyorum

şampiyon olursak bunun bize geri dönüşü nadiayenin bonservisi + şl parasıyla min. 30 milyon € olur

kazanacağımız para kaybedeceğimizden daha yüksek

risk almak mantıklı yani

ndiaye yi bu fiyata satip hem bu parayi cebe atip hem de sezon sonunu sampiyon bitirmemiz en mantiklisi

ya acikcasi aksam kazanirsak ve fb trabzonda kaybederse ben sampiyonuz derim

Ndiaye 18e satılması mantıklı. Tamam iyi oyuncu ama burda eleştirildiği çok mac da oldu hemen adamı ilahlastirmayin. Ndiaye giderse sol bek ve onun mevkisine adam gelir. Sportif aş zararı kalkar en azından. Ndiaye giderse şampiyonluk gitmez bence.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ve belkide bu hamle ile şampiyonluk gidecek = eksi şampiyonluk geliri + şampiyonlar ligi geliri.

Büyük ticari iş olur o vakit gerçekten demi.

Edit : refik benzer mesaj yazmış zaten. Şimdi gördüm

Ihtimalleri yazdim

ndiaye kalirsa sampiyon muyuz
giderse sampiyon degil miyiz ?

realize olan para alinir kullanilir , ekonomi bunu emreder

30 milyon 40 milyon bile olsa satılması hatadır. Sen şampiyonluga gidiyorsun ilk 11 oyuncunu ne b.k yemeye satıyorsun ? Bırakın bu tacir kafasını Allah aşkına. Selçukla Donk oynar artık başa dönüyoruz

Ihtimalleri yazdim

ndiaye kalirsa sampiyon muyuz
giderse sampiyon degil miyiz ?

realize olan para alinir kullanilir , ekonomi bunu emreder
Yaz döneminde dünya kupasında oynayacak bu adam.
Hadi diyelim oynamadı bu adamı yine satarsın sezon sonu aynı Adresse büyük ihtimalle.

İlk onbirde omurgasını oluşturan oyuncunu satıyorsun burada resmen ki bu şampiyonluk yarışında ciddi şekilde seni etkileyen bir faktör olabilir. Büyük risk.

Yaz döneminde dünya kupasında oynayacak bu adam.
Hadi diyelim oynamadı bu adamı yine satarsın sezon sonu aynı Adresse büyük ihtimalle.

İlk onbirde omurgasını oluşturan oyuncunu satıyorsun burada resmen ki bu şampiyonluk yarışında ciddi şekilde seni etkileyen bir faktör olabilir. Büyük risk.

Servet i marsilyaya 8 milyona satmadik , sezonu bekleyelim diye , kaldi elde patladi

en aklima gelen net ornek ..

Tellesle bruma yı da gelen ilk teklifde sattık ve bence zarar ettik, bi kere oldu diye hep aynı şeylermi olucak

Telles te belki ama bruma nin son senesiydi ve baska teklif gelmedi , orada leipzig firsati bir daha bulunamayacak bir seydi

telles ise kismen dogru , alinip hemen hemen ayni paraya pek faydalanilamadan satilmasi yersizdi

kendisi istedi diye hatirliyorum

Adamı kimse zorla satmıyor. Hatta hoca satmam diyor ama ndiaye efendi kalmak istemiyor ve tribe yatıyor. Olay bundan ibaret.

zaten mesele brumayı ikna etmekti benim kafam karışık gitmek istiyorum diyen herkese yol verirsek işimiz var sen en formda ve geleceği açık bir adamı bile takımında tutamıyorsan ve aldğın paraya yakın bi paraya satıyorsan sıkıntı var bu işte
malesef tüketme işini iyi yapıyoruz ama üretim 0

Üst Alt