Ndiaye mi Yoksa İyi Bir Solbek ve Mali Rahatlama mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye mi Yoksa İyi Bir Solbek ve Mali Rahatlama mı?

Tercihiniz?

• Ndiaye kalsın

Kullanılan: 20 48.8%
  • Ndiaye gitsin, solbek ve para gelsin

Kullanılan: 21 51.2%

• Kullanılan toplam oy
    41
Transferlerden bağımsız olarak 4 seçeneği

N'diaye 16 M gider, sampiyon oluruz>N'diaye gitmez, şampiyon oluruz> N'diaye 16 M gider, sampiyon olamayız>N'diaye gitmez şampiyon olamayız.

Şeklinde sıralayabiliriz. Bana göre en iyi senaryo N'diaye'yi satıp birde üstüne şampiyon olunursa, en kötü senaryo ise N'diaye'yi satmayıp şampiyon olamazsan gerçekleşir.

Ben Fatih hocanın yerinde olsam oyuncuların acil ödemeleri olduğunu da düşününce N'diaye'yi satıp kulübü rahatlatmayı seçerdim sanırım. Tabi şampiyonluk yolunda önemli ama ortada kalırsa%100 şampiyonuz, giderse %100 değiliz gibi bir durum olmuyor bunu da hesaba katmak lazım. En kötü senaryo gidiyor, en iyi senaryo da kalıyor.

Satardım yani o yüzden birşey diyemem

Oyuncularin Maasi ödenmeli bu sekilde devam edemeyiz

Sol bekte linnes ve lato ile olmuyor yani yeni bir sol bek lazim,mecburen satmak zorundayiz galiba

Dürüst olmak gerekirse Ndiaye sezon sonunda daha iyi fiyata satabiliriz ama..

..Ama devamı burada; Ama 4 aydır maaşı ödenmeyen futbolcular varken, satmamak enayilik olur..

Diğer taraftan belhanda satılsa, o zaman harika olurdu

Oyunculara para ödeyemeyecek durumdayken 16 milyonluk bir teklif gelmiş hala kalsın diyorsunuz, FM'ye benzemiyor beyler bu olay, şampiyonluk giderse de gider oyunculara para odemeden kulup idare edilmez. Şu durumdayken Muslera'ya bile teklif gelse gondermek zorundayız. Ha her sey tıkır tıkır işlese o zaman size katılırım şampiyonluk yolunda en onemli oyuncumuzu gondermemiz aptallık olur derim, ama işler FM'deki gibi tıkır tıkır gitmiyor burada.

Üst Alt