Ndiaye mi Yoksa İyi Bir Solbek ve Mali Rahatlama mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye mi Yoksa İyi Bir Solbek ve Mali Rahatlama mı?

Tercihiniz?

• Ndiaye kalsın

Kullanılan: 20 48.8%
  • Ndiaye gitsin, solbek ve para gelsin

Kullanılan: 21 51.2%

• Kullanılan toplam oy
    41
Mümkünse N'Diaye + İyi bir sol bek + Mali rahatlama olmalı lakin olmuyorsa da İyi bir sol bek + Mali rahatlama mantıklı olabilir. N'Diaye'yi kaybetmeyelim derken tüm takımı kaybetme riskini almamak lazım lakin koskoca Galatasaray'ın da sene olmuş 2018, böyle bir tercih yapmak zorunda kalmaması gerekiyor. Galatasaray'a bunu reva görenlerin Allah belasını versin.

Son düzenleme:
NDİAYE Kalsin. Ard arda icerde oynayacagimiz trabzon basaksehir bjk maclarinda fernando sakatlanir yada ceza alirsa selcuk tolga oynayacak. Orta saha olsun da bekle iyi kotu idare ederiz.

5 ay önce transfer ettiğimiz adamların 4 aydan beri parasını veremiyoruz.Şampiyonluğa mal olsa bile Ndiaye satılıp oyuncuların parası ödenmeli.Kendimi bildim bileli hep böyle sorunlarla uğraşıyoruz sıkıldım artık.

Ndiaye gitsin uygun fiyata Asamoahı alalım.Ndiaye gitsin dememin nedeni maç varken kafam rahat değil oynamasam iyi olur diyen bir futbolcunun kalmasını istemek çok saçma.

Mali olarak hiçbir zaman rahatlamadık rahatlamayacağız adamı satarsak yenisini alacak paramız da yok zaten

Onun için Ndiaye kalsın 6 aylığına evra gelsin oynasın lato da fatih hocamın her gün ayakkabılarını parlatsın

Öyle oyuncu gitmek istiyor diye satmak gibi bi mecburiyetin yok. Sen satmazsan bi bok yapamazlar. Yazdan beri sen Asamoah'ı istiyorsun da ne oluyor? Veriyorlar mı? Adamlar için kilit bir oyuncu olmamasına rağmen, yerine oyuncu bulmadan vermiyeceklerini söylüyorlar ısrarla. Asamoah'dan verim alıyorlar mı? Dibine kadar alıyorlar. Adam 11 oynuyor şu anda. Oyuncu gitmek istiyorsa bile, bizim durumda olan bir takım gider sezon sonu için anlaşır. Bak Liverpool Keita için nasıl yaptı? Hedefi olan oyuncu zaten yatışa geçmez, köpek gibi oynar. Takımın en kritik bölgesindeki en önemli 2 oyuncusundan birini; yok fiyatına, yerine onun kalibresinde oyuncu bulmadan, transfer döneminin bitmesine 2 gün kala göndermek bir çözüm değil, bildiğin gerizekalılıktır. Dursun haininin yediği naneler beni ilgilendirmiyor. Her aday olan isim ''şöyle yapacağız, böyle yapacağız'' diye konuşmasını biliyor. Ama o koltuğa oturduğunda ağlama moduna giriyor. İşte maaşlar ödenmemiş, borç çok vs diye topu eski yönetime atıyor.Sormazlar mı adama çözüm olmayacaksanız niye aday oluyorsunuz diye? Ndiaye'yi satıp oyuncu maaşlarını ödemeyi sokaktan geçen adam da akıl edebilir. Siz yönetici iseniz, çözüm bulacaksınız. Nasılı beni ilgilendirmiyor. Kaldı ki, sanki oyuncu maaşlarının geç ödenme işi ilk kez oluyormuş gibi de konuşmaya hakkı yok kimsenin. Ben kendimi bildim bileli GS'da borç var, GS batıyor, GS maaşları geç ödüyor...Beni kimse inandıramaz bu adamların maaş işinden yeni haberi olduğunu. Şimdi ilk kez duyuyormuş gibi fakir edebiyatı yapmasınlar kameralar karşısında. Ndiaye'yi tutup, bu takıma 1 haftada 1 tane sol bek kiralayamıyorsalar, oturmasınlar o koltukta. Bu ne lan. Herifler ne oyuncuları beleşe kiralayıp durdular, biz kıçı kırık bi sol bek kiralayamıyoruz. Bi sol bek alacak kadar da paramız yoksa kapatalım bu dükkanı herkes rahat etsin...

Son düzenleme:
5 ay önce transfer ettiğimiz adamların 4 aydan beri parasını veremiyoruz.Şampiyonluğa mal olsa bile Ndiaye satılıp oyuncuların parası ödenmeli.Kendimi bildim bileli hep böyle sorunlarla uğraşıyoruz sıkıldım artık.

Ndiaye gidince 8 m eu kar edince bütün sorunlar çözülecek mi ? Hayır.

Şu takımda güvendiğim ilk 3 oyuncu.
1-Ndiaye
2-Mariano
3-Fernando

Şimdi en güvendiğim oyuncuyu veriyoruz yeri doldurulur mu ? Zor

Eğer iyi bir sol bek alınacaksa Mariano gibi yüreğime taş bağlar Stoke City sempatizanı olur eyvallah derim.

Yoksa tutalım be şampiyonluktan etmeyelim şu takımı.

Ndiaye gidince 8 m eu kar edince bütün sorunlar çözülecek mi ? Hayır.

Şu takımda güvendiğim ilk 3 oyuncu.
1-Ndiaye
2-Mariano
3-Fernando

Şimdi en güvendiğim oyuncuyu veriyoruz yeri doldurulur mu ? Zor

Eğer iyi bir sol bek alınacaksa Mariano gibi yüreğime taş bağlar Stoke City sempatizanı olur eyvallah derim.

Yoksa tutalım be şampiyonluktan etmeyelim şu takımı.

Öyle de bu adamlar profesyonel futbolcu ve bu işi para için yapıyorlar.Gs store rekorlar kırıyor ama 8 milyon tl ciro, kar 2 milyon Selçuk'un maç başı ücretlerini bile karşılamıyor.

Ben oyumu N'Diaye'yi çok sevmeme rağmen solbek ve paradan yana kullandım. Şu an inanılmaz bir sol bek ihtiyacımız var çünkü Lato inanılmaz derecede kötü oynuyor.
Keza 27 yaşına gelmiş bir oyuncudan bahsediyoruz.
Mali olarak batmış durumdayız.Oyuncu maaşları ödenmezse performanslar çok düşer.
Orta sahaya Fernando girdikten sonra Orta saha daha da dengelenecektir.Kalan bölgeyi Tolga ve Selçuk ile kapatabiliriz.Hatta yeni bir adam da alabiliriz.Ama sol bek konusunda yapılacak hiçbir şey yok. Çok önemli derbi maçlarına çıkacağız.Oraya mutlaka iyi bir adam lazım.

Üst Alt