Ndiaye Tekrar Kiralanmalı mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye Tekrar Kiralanmalı mı?

Badou Ndiaye Tekrar Kiralanmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 32 42.1%
  • Hayır

Kullanılan: 44 57.9%

• Kullanılan toplam oy
    76
  • Anket kapatılmış .
evet arkadaşlar bugün konya maçında berabere kaldıktan sonra aklıma geldi siz ne düşünüyorsunuz?

kişisel görüşüm takımda üretkenlik (kreatiflik) az ve oyun dinamizmimizi yetersiz buluyorum.ayrıca seri'nin soru işareti olan performansları sonrası 8 numara ve 10 numaraya alternatif oyuncu ihtiyacı olduğunu gördüm.

n'diaye osmanlıda çıkışını 10 numara olarak yapmıştı ve 10 numara oynuyordu.biz 8 numaraya evirdik ve yaptığı pas hataları zamanla çok göze batıyordu ,lakin yaratıcı,delici ve dinamik bir oyuncuydu.kendisini tekrar kiralayıp belhanda yerine deneyebilir ve belhanda'ya alternatif oluşturabiliriz ve seri yetersiz kalırsa takıma monte edebiliriz.
stoke city'nin geçen hafta 18' lik kadrosunda yoktu sakat mı bilmiyorum göndermeye sıcak bakabilirler.

Ekli dosyalar

• 5c8daf8c07291c1d740435cc.jpg
    5c8daf8c07291c1d740435cc.jpg
    34.3 KB · Görüntüleme: 84
Geçen sene önemli maçlarda yedek kalarak şampiyonluğu kazandırdı gene teşekkürlerimizi sunalım ve gelmemesi konusunda oy kullanıyorum :D

Stoke City berbat halde ona rağmen oynatmıyorlar varın gerisini siz düşünün

Ndiaye sevdiğim topçu ama saçma bir hamle olur

Stoke City berbat halde ona rağmen oynatmıyorlar varın gerisini siz düşünün

Ndiaye sevdiğim topçu ama saçma bir hamle olur
bende zaten oynatmıyorlar iyi alternatif olur diyorum. jimmy selçuku görmek istiyorsanız siz bilirsiniz.maaşının yarısını karşılayıp kiralama teklifi bulunabiliriz.

Aga sen PL izliyorsun.Bu Seri hep boyle miydi?Boyle olacaksa 8'e Belhanda'yi koyarim yine de bunu oynatmam bu nedir yaw?

orda daha geride oynatiyolardi. ama fizik ve defansif katki aynen boyle. yinede iyi olacagini dusunuyorum cunku 2. yarida hoca belli ki biseyler demis herif daha sorumluluk alarak oynadi. bilhassa hucum olaraktan. defansif olarak bisey beklememek lazim

orda daha geride oynatiyolardi. ama fizik ve defansif katki aynen boyle. yinede iyi olacagini dusunuyorum cunku 2. yarida hoca belli ki biseyler demis herif daha sorumluluk alarak oynadi. bilhassa hucum olaraktan. defansif olarak bisey beklememek lazim
Hayri abi çok cılız değil mi ya
Aynı basketteki çok kısa boylu 1.70 boylrında zayıf guardlar gibi
Bana hiç güven vermiyor.
Endişelenmeye gerek var mı

Aga sen PL izliyorsun.Bu Seri hep boyle miydi?Boyle olacaksa 8'e Belhanda'yi koyarim yine de bunu oynatmam bu nedir yaw?
valla ben nice'te izledim (favre'yi severim ondan) bu adamı 5 maç kadar hayran kalmıştım. o zaman daha tempolu ve ceza sahasına dribling yaparak giriyodu şimdi biraz tutuk.

adamda zaten iyi bi kumaş var izleyenler görmüştür tek pasları baya iyi ama sadece pas hatası çok yapıyor gereksiz yere ve fizik olarak biraz aşağılarda. tek sebebi bu fizik olarak toparlansa kendisine güveni gelir ve nice'teki performansı olmasada ona yakın bişey izleriz

Bence hemen burun kivirmayalim. Cunku yonetimin capi belli. Falcao yu alacagiz diye Vedati istemedik. Sonucta Falcao yu alamadilar. Bunlar basimiza bela ettikleri cakne yi satamadiklari icin bonservisli adam alma sanslari yok. Yani Banega falan gelmeyecek. En iyisi Ndiaye gelsin.

Nzonzi-Seri-Belhanda-Ndiaye rotasyonu gerekli. Her hafta biri ya sakat ya cezali olur. Terimin prensi Selcuk a kalmayalim.

Üst Alt