Ndiaye Tekrar Kiralanmalı mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye Tekrar Kiralanmalı mı?

Badou Ndiaye Tekrar Kiralanmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 32 42.1%
  • Hayır

Kullanılan: 44 57.9%

• Kullanılan toplam oy
    76
  • Anket kapatılmış .
Ndiaye Seriyi görse imza ister. Deli dana gibi koşmaktan başka bildiği bişey yok ne pas var ne şut var ne oyun görüşü var. Kanat oyuncusu olsa belki tutunabilirdi
fildişi milli takımında forma giyemeyen adamdan mı imza isteyecek,afrika kupasının finalisti?.bende diyorum seri'de dripling yok,yaratıcılık yok,sertlik yok,dinamizm yok,hız yok.fizik yok.algülüm ver gülüm yapmaktan başka birşey bildiği yok.

fildişi milli takımında forma giyemeyen adamdan mı imza isteyecek,afrika kupasının finalisti?.bende diyorum seri'de dripling yok,yaratıcılık yok,sertlik yok,dinamizm yok,hız yok.fizik yok.algülüm ver gülüm yapmaktan başka birşey bildiği yok.

He sensin hadi,şu kısıtlı futbol bilginle sana cevap bile vermemek lazım inşallah seni Seri başlığında överken görmem

geçen sene ndiayeye giydirdik sövdük seri geldi işte topçu be dediniz iki kötü oynadı lan ndiayeden kötüymüş o yüzden ndiaye stoke cityde kadroya giremiyor ama bu adama milan da talipti fulhama gelmeden önce ne talipleri vardı

Seri'nin futbol tarzını beğenen insan sayısı çok az olacaktır buna eminim. Ama kötü oynadığını düşünmüyorum. Bazen gereksiz pas hataları yapıyor, bir de az sorumluluk alıyor. Bunlar da ileride düzelir.

futbol bilgisi diyorsun komik..en başta ndiaye afrika kupasında kötüydü deyip serinin milli takımda dahi oynayamadığını görünce iyice saçmaladın.hakarete başladın.

Hala Seri milli takım diyor ya :D Ben izledim Seriyi Afrika kupasında rahat ol ilk 2 maç oynadı sonrasında yedekteydi oyuna bile girmedi kötüydü ilk 2 maçtada. Bunu anlamışındır umarım.

Championship'de oynayamayan Ndiayenle ilgilen daha fazlada alıntılama hadi kendi saçmalığınla başbaşa bırakıyorum. Forumun bir üyesi olarak oyumu verdim zaten

Hala Seri milli takım diyor ya :D Ben izledim Seriyi Afrika kupasında rahat ol ilk 2 maç oynadı sonrasında yedekteydi oyuna bile girmedi kötüydü ilk 2 maçtada. Bunu anlamışındır umarım.

Championship'de oynayamayan Ndiayenle ilgilen daha fazlada alıntılama hadi kendi saçmalığınla başbaşa bırakıyorum. Forumun bir üyesi olarak oyumu verdim zaten
ya sen nasıl düşük profilli bir insansın arkadaş biz neden bahsediyoruz sen neden bahsediyorsuz.biz dedik alternatif lazım selçuk girecek diyoruz sen burda algılama yeteneğin düşük olduğu için kendi kendine triplere girdin.boş yapmaya girmeyin şu foruma.küme düşen fulham teneke bağlayıp yolladı seriyi.seri'de oynayamıyacaktı championshipte.madem seri kötü oynadı milli takımında niye ndiaye için afrika kupasında kötü idi dedin?finalist takımın orta sahasına.tamamen boş yaptığın yorumlar.

ya sen nasıl düşük profilli bir insansın arkadaş biz neden bahsediyoruz sen neden bahsediyorsuz.biz dedik alternatif lazım selçuk girecek diyoruz sen burda algılama yeteneğin düşük olduğu için kendi kendine triplere girdin.boş yapmaya girmeyin şu foruma.küme düşen fulham teneke bağlayıp yolladı seriyi.seri'de oynayamıyacaktı championshipte.

Hah işte tam üstüne bastın küme düşmüş Stokede sana teneke bağlayıp beleşe yolladı badouyu..

Tüm dünyada orta saha alternatifin bitti badou kaldı sadece. Lan takımda topa dokunup gol atacak forvet yok biz Badoyu getirecez yine yıllık 2.5-3 isteyecek,maç çevirecek 10 numaran yok tek derdimiz seri oldu.

Hah işte tam üstüne bastın küme düşmüş Stokede sana teneke bağlayıp beleşe yolladı badouyu..

Tüm dünyada orta saha alternatifin bitti badou kaldı sadece. Lan takımda topa dokunup gol atacak forvet yok biz Badoyu getirecez yine yıllık 2.5-3 isteyecek,maç çevirecek 10 numaran yok tek derdimiz seri oldu.
ya kardeş sen neden bahsediyon?.1 hafta kalmış kimi bulacak bu yönetim?badou'nun 3 milyon euro alacağını kim söyledi takımı gönderirse yarısını öder maaşın alternatifi var yani.kullanmayacağı adama 3milyon vermek istemez bu saate kadar isteyende yok.ayrıca stoke geçen sene kiralama bedeli aldı ve stoke yollamadı.ndiayenin sözleşmesinde küme düşerse kiralanır maddesi vardı.n'diaye gelmek istediği için geldi stoke gönderdiği için değil olayı çarpıtma.forvet konusu ayrı bu konu ayrı onu görmezden gelmiyoruz buda sorun selçuk oynayacak yoksa.neyse daha fazla açıklama yapmayacağım sana algılamak istemiyorsun...

Üst Alt