Ndiaye Tekrar Kiralanmalı mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye Tekrar Kiralanmalı mı?

Badou Ndiaye Tekrar Kiralanmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 32 42.1%
  • Hayır

Kullanılan: 44 57.9%

• Kullanılan toplam oy
    76
  • Anket kapatılmış .
ya kardeş sen neden bahsediyon?.1 hafta kalmış kimi bulacak bu yönetim?badou'nun 3 milyon euro alacağını kim söyledi takımı gönderirse yarısını öder maaşın alternatifi var yani.kullanmayacağı adama 3milyon vermek istemez bu saate kadar isteyende yok.ayrıca stoke geçen sene kiralama bedeli aldı ve stoke yollamadı.ndiayenin sözleşmesinde küme düşerse kiralanır maddesi vardı.n'diaye gelmek istediği için geldi stoke gönderdiği için değil olayı çarpıtma.forvet konusu ayrı bu konu ayrı onu görmezden gelmiyoruz buda sorun selçuk oynayacak yoksa.neyse daha fazla açıklama yapmayacağım sana algılamak istemiyorsun...

Ah be tüm günümü sana ayırmıştım oysaki Halil bana akşama kadar açıklama yapıcak diye bekliyordum,çok üzüldüm şuan be halil

Bence gayet makul bi fikir belirtmis adam, Ndiaye rotasyona dahil olsa iyi olabilir vs yazmis. Sonucta Seriden iyi veya kötümüdür bilemeyiz ama kesinlikle daha hizlidir herhalde. Takimda son maclarda inanilmaz yavas, duragan, öngörülebilen oyunu yüzünden iyi oynayamadi. Hoca kaos futbolu oynatmayi seviyor diyoruz, Nice Seriden illaki farkli sekilde faydalanmistir, yinede Ndiaye bu takimda kenarda olsa fena olmazdi bencede. Yabanci kurali vs farkindayim bunlarin, olsa da olur olmasada, yazma nedenim o degil zaten ama threadi acana degisik bi sekilde yüklenmis herkes. Loller yada iq suna laf atmalar sacma geldi. Forumu birakma noktasina geliyor sonra insanlar.

tarihimizde ilk kez 25 milyon euroluk topcu var kadromuzda millet onu begenmiyor :D
gozler alisik degil tabi tek pas, ver kac denemeleri falan.
taca cikmis topun arkasindan yuvarlanmiyor, hakeme kabadayilik yapmiyor, dolayisiyla 5 para etmez

Ndiaye dinamizm mi katmış? Ben farklı maçlar izledim herhalde. Kafası kesik tavuk gibi oradan oraya koşmasını dinamizm olarak tanımlayan arkadaşlar istesinler ben tamamen karşıyım.

tarihimizde ilk kez 25 milyon euroluk topcu var kadromuzda millet onu begenmiyor :D
gozler alisik degil tabi tek pas falan.
taca cikmis topun arkasindan yuvarlanmiyor, hakeme kabadayilik yapmiyor, dolayisiyla 5 para etmez
burda ki mesele seri'yi beğenmemek değil aslında.zaten seri yerine bunu alalımda yazmadım.8ve 10 numaraya alternatifte lazım en başta belirttim.takımın eksik yönleri felan belli.yönetimin kısa sürede alabileceği oyuncular belli.selçuku izlemek istiyor sanırım renkdaşlar.

burda ki mesele seri'yi beğenmemek değil aslında.zaten seri yerine bunu alalımda yazmadım.8ve 10 numaraya alternatifte lazım en başta belirttim.takımın eksik yönleri felan belli.yönetimin kısa sürede alabileceği oyuncular belli.selçuku izlemek istiyor sanırım renkdaşlar.
alternatif yabanci olamaz kontenjandan dolayi

Seri süper topçu, kim ne diyorsa boş.
Ancak mars futbolu oynanan ligimizde Ndiaye de kiralanabilir. Mesela dünkü maçta iş yapardı net.
Ndiaye ve Onyekuru'yu arıyoruz çok net.

Kontejan acilirsa transferi yararli olabilir. Nzonzi, Seri, Belhanda ve Ndiaye güzel bir forma yarisi izletir... Ancak öncelikler var...

1. Forvet
2. Sag yada sol bek
3.. Yedek Forvet
4. Ndiaye

Bu ücü olur, ve kontejan kalirsa Ndiaye´yi sahsen isterim. Ndiaye´nin yasi muhtemelen su an 30 felandir, verimliligi her sene düsüyor gibi, ama rotasyonda hala ciddi anlamda lüks olabilir. Taraftar da eger seriyi isliklamaya, misliklamaya baslarsa, ve adami mental olarak keybedersek, en azindan yerine koyabilecegimiz adam olur.

2 metre yanındaki arkadaşına pas atamayan adamın bizde işi yok.

Hiçbir zaman beceremeyeceğiz pas oyunundan vazgeçip daha savunma ağırlıklı, kontraya dayalı oyun oynamaya karar versek Belhanda yerine Osmanlı dönemlerindeki gibi 10 numarada izlemek isterim. Hem dripling yeteneği, hem de daha önemlisi hücum pres gücüyle yetenek olarak olmasa da azim olarak büyük fark yaratır takımda. Ama biz bu yerleşimsiz, sistemsiz, sadece top çevirmeye odaklı pas oyununu oynarsak N'diaye bu takıma varlığıyla zarardan başka bir şey vermez, geçen yılki gibi. O yüzden gerek yok.

iyi-kötü-dinamizmi var vs bunları geçin bu herifin kiralanması demek
-Kiralık ücret ödeyeceğiz en kötü 1m euro
-Yıllık maaşı ne ise karşılayacaksın 2.7 milyon euro

Badou yıllık 4 milyon euro eder mi onu tartışmak gerekir gerisine sonra geliriz

Üst Alt