Ndiaye ve Feghouli, PFDK'ya Sevk Edildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye ve Feghouli, PFDK'ya Sevk Edildi!

Bu karar çok net söylüyorum kimse kusura bakmasın ayıptır.. fner maçında doğrandık ts maçında fernandoya yapılan faul ortada iken özellikle diayeyi buraya sevk etmek kahpeliktir iyi akşamlar..

Babelin tekmesine öldürmek için diyen futbol izlemesin arkadaş,adam bile apışıp kaldı hareketten sonra sesini çıkaramadı bilinçsiz yaptığından Ndiaye ve Feghouliyede 1 maç vereceklerdir belki Feghouli 2 olabilir tam bilemiyorum o durumu

Ndiaye'nin ikinci sarısının yanlış olduğu konusunda herkes hemfikir. Dolayısıyla Ndiaye 1 den fazla ceza alırsa niyetlerini apaçık belli ederler.

Babelin tekmesine öldürmek için diyen futbol izlemesin arkadaş,adam bile apışıp kaldı hareketten sonra sesini çıkaramadı bilinçsiz yaptığından Ndiaye ve Feghouliyede 1 maç vereceklerdir belki Feghouli 2 olabilir tam bilemiyorum o durumu
Bir yere kadar haklısın, görmedi, bilinçli yapmadı. Ancak, atladığın bir detay var, bu tür tehlikeli hareketler için görmedim geçerli değil. Bu hareketi yaparak riski göze alıyorsun, rakibi sakatlama riskini. Herhalde rakip maçı izlemiyor, topun olduğu yere gelecek, yani sen o hareketi yaparken bu riski göze alıyorsun.

Bir yere kadar haklısın, görmedi, bilinçli yapmadı. Ancak, atladığın bir detay var, bu tür tehlikeli hareketler için görmedim geçerli değil. Bu hareketi yaparak riski göze alıyorsun, rakibi sakatlama riskini. Herhalde rakip maçı izlemiyor, topun olduğu yere gelecek, yani sen o hareketi yaparken bu riski göze alıyorsun.

Katılıyorum ama adam o bilinçsiz hareketle zaten o maçta takımını yakmıştı adama öldürme suçunu yüklemek korkunç bişey,Ndiaye ve Feghoulide cezayı hak etmiyorlar bizi baltalamak için ceza uydurabilirler ancak

Feghouli'ye 2 maç kesin gelirde Ndiaye'yi bilemiyorum belli olmaz bunların işi

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt