Ndiaye ve Feghouli, PFDK'ya Sevk Edildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye ve Feghouli, PFDK'ya Sevk Edildi!

e1a5dc27f94456ed7e4575bd2f90e132.png

Trabzonspor maçıyla ilgili PFDK sevkleri açıklandı. Trabzonspor kulübü ve futbolcusu Olcay Şahan, Galatasaray'dan Sofiane Feghouli ve Badou Ndiaye PFDK'ya sevk edildi.

İkisine de 1 maçtan fazla ceza gelirse ortalık yıkılmalı. Rakibin kafasına öldürmek için tekme atan adam 1 maç ceza alıyor ama benim oyuncum itti diye 2 maç alacak. Oldu ya

bununla alakasi yok

C. DİSİPLİN İHLALLERİ

MADDE 36 – SPORTMENLİĞE AYKIRI HAREKET

(1) Sportmenliğe veya spor ahlakına aykırı hareket eden, tutum ve davranışlarıylaTFF’nin saygınlığını zedeleyen ya da futbolun değerini düşüren,

(a) Futbolculara 1 ila 3 müsabakadan men cezası,

Sen nerden buldun bunu google amca beni buraya yönlendirdi

Ndiaye iki saridan bir mac otomatik. Abartilacak bir durum yok eger hakeme kufur falan etmediyse.

alper sportmenlige aykiri hareketten sevk yapilmis

cift sari karttan ihraclarda disiplin sevki yapilmaz

ihrac sonrasi geri donup hakemin uzerine yurudu ya , ondan kesinlikle , hatta rodrigues mi tuttu saha disina iteledi . o olaydan

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Sen nerden buldun bunu google amca beni buraya yönlendirdi

futbol disiplin talimati . tff den

MADDE 43 – KURAL DIŞI HAREKETLER

Futbol oyun kurallarına aykırı olarak sert ve ciddi faul yapan futbolculara 2 ila 4, şiddetli harekette bulunan futbolculara ise 3 ila 6 müsabakadan men cezası verilir.

Buraya istinaden soyluyorum ,fegouli ninki 3 ten basliyor , cunku yaptigi oyun ici bir sert faul degil , oyun durmusken dolayisiyla faul olmayan siddetli harekete giriyor , 3 mac alacaktir bir indirim yapilmaz ise

Tudor´un en büyük eksigi bu sezon, as oyuncularin yerine adam hazirlayamayisi oldu. Kalite farki, su bu, bir yana. Yedeklerinden bu tarz durumlarda, iyi bir performans alabilmen lazim. Belhanda Trabzon macinda yoktu, Feg´de oyun disi kalinca, 10´a 10 mücadelede resmen zayif duruma düstük. Simdi Ndiaye´de olmayacak. Feg muhtemelen iki hafta garanti yok. Hadi Feg sonradan geldi, ama Ndiaye takim icin önemli. TS macinda bile büyük bir defansif zaafiyet ortadaydi, Ndiaye olmadan Fernando´ya cok büyük yük binecek.

Tolga´yi Fernando´nun yaninda oynatmasi lazim Tudor´un, ki o yük azalsin. Ileride de Belhanda, Rodriguez, Yasin üclüsü oynamali Gomis´in arkasinda. Selcuk oynadigi her dakika, takima yük bindiriyor. Tolga´da artik daha defansif oynamali. Merkezden, yine Fener´de Ozan Tufan´in yaptigi gibi iceriye kat edebilir. Sol acikta Tolga´´yi top ile bulusturmak, ataklarin verimini öldürmek gibi birsey.

BİLGİ - Sportmenliğe aykırı hareket cezası 1-3 maç arasıyken; kural dışı hareket cezası sert & ciddi faulde 2-4, şiddetli harekette 3-6 maç.

Ndiaye 1-3
Fegh 2-4

ikisinede 3 verirler tinercilere karsi oynamazlar

alper sportmenlige aykiri hareketten sevk yapilmis

cift sari karttan ihraclarda disiplin sevki yapilmaz

ihrac sonrasi geri donup hakemin uzerine yurudu ya , ondan kesinlikle , hatta rodrigues mi tuttu saha disina iteledi . o olaydan

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

futbol disiplin talimati . tff den
O hakemin ustune yurumeler her kirmizi kart da gorulen sey Super Lig de. Ha gider yakasina yapisir ozaman asiriya kacar ama oyle hakeme tepkileri her macta goruyoruz bir oyuncu mactan ihrac edildiginde. Yine de bu durum beni sasirtmadi.

Üst Alt