Ndiaye'nin Menajerinden Fenerbahçe Açıklaması - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Menajerinden Fenerbahçe Açıklaması

Adamların vizyonu bizi geriden takip etmek işte, bu sene nagatomoyu göndersek gelecek sene ilgilenmezler diyecek 1 kişi çıkar mı acaba..
Çok ta şey etmeyin..

Stoke City eğer bu sene bonservisle elinden çıkaramazsa 16 milyon içlerinde patlar. Adam bu sene şampiyon oldu,şampiyonlar ligi oynadı, milli takımda ilk 11 oynuyor. Arap piyasasında 12 milyon filan veren çıkar. Avrupada da yine 8 veren bulurlar. Türkiyeden de bu parayı Badou'ya gömen çıkmaz. Stoke bir yıl daha kiralamaz bu adamı. Avrupaya katılamayan piyasa yapamayacağı bir takıma hele hiç kiralamaz.

Rahat olun beyler Fenerbahçe ne yaparsa yapsın şuan ki hamlelerine baktığımızda hala bizden geriler.

Kalede adam gibi bir 11 bulmuş değiller , Türkiye'de Altay'a ilk kaleci vermek zordur hele ki defansı şuan bence elek.

Sessizce izleyelim al-sat dengesini bozsunlarda UEFA saplasın şunlara

Stoke City eğer bu sene bonservisle elinden çıkaramazsa 16 milyon içlerinde patlar. Adam bu sene şampiyon oldu,şampiyonlar ligi oynadı, milli takımda ilk 11 oynuyor. Arap piyasasında 12 milyon filan veren çıkar. Avrupada da yine 8 veren bulurlar. Türkiyeden de bu parayı Badou'ya gömen çıkmaz. Stoke bir yıl daha kiralamaz bu adamı. Avrupaya katılamayan piyasa yapamayacağı bir takıma hele hiç kiralamaz.

Ndiaye'den Terim alacağını aldı. Önde zaten kullanamıyor saçmalamalarını saymazsak yerinde iyi ayrıca sağa sola yardımı da var ama performansı düşüyor son maçlarda gördük kullanmamaya bile başlamıştı.

Ayrıca dediğin doğru renkdaş Stoke elden çıkarmaya bakacaktır. İnş. 6-8 arası bonservis verirlerde Fener alır. Boşver saplasın Ndiaye yıllık 2.5-3 ten 3 yıllık mübahtır bunlara.

Hadi bizim transfer stratejimizi zaten sacma buluyorum da bunlarin stratejisi sacma olmak ile beraber gülünc ve ezik bir de. Adamlar ya bizim de ilgilendigimiz oyuncularin pesinde kosuyor ya da bizde oynamis eski futbolcularimizi transfer ediyorlar.

Ben hayatimda böyle bir kompleks böyle bir eziklik görmedim.
Türkiye ligin son yıllarda en iyi takımın Topcularını kim istemez :)

Üst Alt