Ndiaye'nin Menajerinden Fenerbahçe Açıklaması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Menajerinden Fenerbahçe Açıklaması

Talimat Galatasaray ne yapıp başarılı olduysa aynısını yapalım şeklinde gelmis sıradaki hedef Gomis olabilir ...

Adamlar Türkiye den aşırı mennun sağlam maaş Istanbul felan o yüzden giden geri gelmek istiyor ikisi nı de biz istesek koşa koşa gelirler zaten biz istemeyince fenere gidiyorlar bjk de para olsaydı o ihtimal de vardı olay bu ..

Vizyoncu arkadaş bunları sırf Ersun güzellemesi yaptırıp Fatih hocanın aleyhinde konuşturmak için almıyorsa ben birşey bilmiyorum..
Öte yandan fb kadro olarak iyice güçlendi.. en zorlu rakibimiz olacaklar

İstediği yere gitsin de Ersunun istediklerini alıyor Fener, bizde hocanın istediği adamlar alınmıyor.

Bu iş hafife alınacak bir iş değil, Abdürrahim üzerinden yapılmamalı transfer işi.
Aynen devre arası gibi hoca yine masaya koyacak muhtemelen ama henüz belki erken diye sabrediyor hoca masaya koyunca ne apo kalır ne başkan
Apoya sukruye filan kiziyoruz mesela ama onlari isteyen mesela bizzat hoca
Fatih hoca sportif direktörle çalışmaz
Transfer isini ise guvenmedigi adama yaptirmaz
Keşke haldun olsaydı öyle bir adam hiç gelmedi ki haldunun hocaylada arası iyi

Aslında böyle olması iyi , fenerin bu tarz hamleler yapması bizim taraftarında homurdanmalara başlamasına neden oluyo, Malesef biz bu yönetime başka bi şekilde transfer yaptıramıyoruz illa birşeyler zorla olucak. Babel dışında gelen adamların bi gram hayrı olmucak sırf almış olalım diye aldılar. Takım şampiyonlar ligine gidiyo önceliği turkiye kupasında oynayacak adamlara tanıyolar adem kim arkadaş ya ne işi var bu takımda muğdat ademden 10 gömlek daha iyi adam. Alt yapımızda hiç mi adam yok çıkar koy oraya 17'lik bi cocuk ademden kötümü oynucak turkiye kupasında. Valla banega ayarında bi adam + forvet alınırsa ben eyvallah derim.

Vazgeçilemeyecek oyuncular değildi biz vazgeçtik. Fenerbahçe eski oyuncularımızı alarak şampiyonluk deneyecek ama bu oyuncuların performans vermesi için çok iyi bir takım uyumu gerekli. Bu uyumu yakalayacaklarını sanmıyorum. Bir planları olmadan oyuncu alıyorlar.

Üst Alt