Ndiaye'nin Satış Bedeli Açıklandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Satış Bedeli Açıklandı!

Hiç değilse bu satışla sezon başındaki harcamayı dengelemiş olduk,20 M € civarında zarardaydık şuan 2 dönemin toplam zararı 5 M € falan hayırlısı olsun

Kar ettik diyenler boş konuşuyor. 26 milyon Euro luk Belhanda kazigi var 10 milyon Euro daha zarardayız

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

16 milyon degil de 14 milyon net 4 milyon cesitli bonuslar olsaydi bu kez de ne bonusu temiz net para alinsin denirdi

denmezdi diyen var mi

biraz mutlu olun ya

Yan gelip yatmadi, bildigimiz kadar bir sorun da hic cikarmadi. Son zamanda ne oldu tam olarak bilemiyoruz ama gecen seneden gelen bir ilgi vardi zaten kendisine Ingiltere'den. Demek ki bizde istedigi huzuru bulamadi ve Premier League de oynama karari aldi. Kulup tarihinin en buyuk satis bedeli de oldu ayrica. 4 aylik maasini birakti mi bilmiyorum. En azindan oyle yada boyle katkida bulundu o yuzden tesekkur ederim. Umarim aradigi huzuru Ingiltere de bulur.

Keske bizde paranin bir kismini transfere ayirip bir orta saha oyuncusu alsaydik ama malesef bu konu da pek basarili bir kulup de degiliz. Transfer donemi de kapandi artik. Bu orta saha oyuncularindan da hic umidim yok vallah.

İyi para, sadece kardan değilden satıştan pay alabilseydik iyi olurdu ama olmamış. Buna çok bile bu aldığımız para, bizim yerine birini alamıyor olmamız problem Ndiaye'nin gidişi değil.

ne kadar gerizekalı bir kulüp olduğumuz tescillendi. lig 4.süne ne kadar ödeme yapılıyor bilen var mı? Uefaya gidebileceğiz inşallah.

Galatasarayi efendileri rutbesine sahip bir uye efendisi oldugu klube gerizekali yakistirmasi yapiyor

ironik ...

Galatasaray seçimlerinde oy kullanan bir üyenin son 3 senede yapılan işlere akıllıca demesi daha ironik olur Sn. Bilgin. Yapılan akıllıca bir hareket mevcut mu? Yönetimlere Avatarını göstermek isterdim açıkçası.

Son düzenleme:
Su an son 3 senede yapilan aptalca islere imza atan yonetim mi gorevde ?

Geldiğinde kadro olarak 14 oyuncun var, takıma yakışan ve süper lige yakışan. En iyilerinden birisini satıyorsan, son 3 seneye mum diken bir yönetim var demektir. Son güne kadar bekletilmesi kesinlikle anlaşmanın son günde olduğu anlamına gelmez, siz benden daha iyi bilirsiniz. Hele ki evrakları son 2 saate kadar göndermemenin açıklaması ancak şu olabilir, erken satarsak taraftar ve takım bizden bir orta saha bekler. Son dakikaya bırakılırsa bahane olur. Sen bu 14 kişilik takımdan en iyi oyuncularından birini satıyorsan bu gerizekalılıktır. Bu anlaşmada tescilidir.

Maaş ödememe sorunu tek sığıntıları ve bahaneleridir açıkçası. Normal taraftarın gazı alınır ama biraz işi araştırırsanız bunun komedi olduğu ortaya çıkar. Maaşlar hiçbir zaman düzenli yatmaz Türkiyede. Bu bilinen bir gerçek. Acil ödemen var ise, bankalardan kredi çekersin. Ayrıca, Ndiaye'nin satışından gelen parayı anında göndermeleri imkansız. Taksitle ödeyeceklerdir, ki bu bile maaşla alakası olmadığını gösterir. Küçülme politikası Galatasaray gibi takımlarda işlemez. 3 sene üst üste ilk 6ya girdiğine sevinirsin sadece. Potansiyeli olup bu kadar basiretsiz yönetilen nadir kulüplerdeniz.

Üst Alt