Ne Dediler? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne Dediler?

Metin Oktay:Bence Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.

Giga Hagi: Galatasaray’ın isminin olduğu yerde her zaman ümit vardır.

Paolo Maldini: Kimse beni burada 25.000 kişi olduğuna inandıramaz.

Corriara Della Sport: Milan, Dikkat Et Orası Hala Cehennem.

TF1 Fransiz Tv: Paris Ali Sami Yen cehenneminden nasıl çıkacak.

P.Nouma: Bana hep Ali Sami Yen’den bahsettiler.

Tuttosport: Yine Cehenneme Gidiyoruz.

Berliner Morgenpost : Futbolun sadece futbol olmadığını Ali Sami Yen Stadında anladım.

Collina : Bu cehennemi çok seviyorum.

Admir Smayiç (Neuchatel Xamax): Bizimkiler maç öncesi ısınmak için sahaya çıktı. Soyunma odasına döndüklerinde yüzleri bembeyazdı.

Alex Ferguson: 1992′deki Galatasaray maçını unutamıyorum. 3-3 biten ilk karşılaşmanın rövanşında Ali Sami Yen’deki pankartlar ve tezahüratlar hala hafızamda.

Javier Irureta: Bizim taraftarımız, asla Galatasaray taraftarı gibi olamaz. Kimse böyle bir taraftar grubu önünde oynamak istemez.

Johan Neeskens: Barcelona’da 100 bin kişinin önünde maça çıkıyorduk. Ancak Ali Sami Yen’de öyle bir atmosfer oluyor ki, sahaya çıkıp oynamak istiyoruz.

Le Parisien: Bordeaux, Ali Sami Yen’de transa geçmiş tribünlerin etkisiyle son dakika golüne engel olamadı.

La Gezetta: "Şeytanın Evi"

Harry Kewell / Avustralya’nın SBS televizyonuna: Ali Sami Yen Stadı’ndaki atmosferi başka hiçbir yerde görmedim.

Ta Nea Gazetesi: Olympiakos, Ali Sami Yen Stadı’nın ışığı ve sıcağında eridi gitti.

Davids : (Juve macından sonra) :Bizde böyle taraftar olsa hiçbir takım karşımızda duramaz.

Ryan Giggs: Asla Galatasaray’ınki gibi bir deneyim yaşamadım. Santradan 2 saat önce zemine bakmak için sahaya çıktık ve stat tamamen doluydu. Tezahürat muhteşemdi; bir taraf başlıyor, sonra diğeri, sonra sessizlik, sonra da hepsi birden bağırıyor. İlk başlarda güzeldi, ama sonra hiç de öyle değildi.

Gazetta Della Sport İtalya-Almanya maçıyla ilgili olarak: Almanlar stadı Ali Sami Yen’e benzeyen bir atmosfere çevirdiler, bütün stat karnaval havasına büründü."

Cevap: Ne Dediler?

«Galatasaray'da mı oynuyor?»

Christian Vieri, Serie A Gol Kralı İtalyan eski milli futbolcu. "Türklerin Fenerbahçesini iyi tanıyor musunuz?" şeklindeki soruya verdiği yanıt.

Giga Hagi: Galatasaray’ın isminin olduğu yerde her zaman ümit vardır.

Yalnız bunu Derwall demişdi sanki.

Alex Ferguson: 1992′deki Galatasaray maçını unutamıyorum. 3-3 biten ilk karşılaşmanın rövanşında Ali Sami Yen’deki pankartlar ve tezahüratlar hala hafızamda.

Ryan Giggs: Asla Galatasaray’ınki gibi bir deneyim yaşamadım. Santradan 2 saat önce zemine bakmak için sahaya çıktık ve stat tamamen doluydu. Tezahürat muhteşemdi; bir taraf başlıyor, sonra diğeri, sonra sessizlik, sonra da hepsi birden bağırıyor. İlk başlarda güzeldi, ama sonra hiç de öyle değildi.

[video=youtube;e9Qc0RA3Yis]https://www.youtube.com/watch?v=e9Qc0RA3Yis[/video]

İnter Futbolcusu Chivu: İstanbulda Daha önce Fenerbahçe ile 50.000 kişinin önünde çok rahat oynadık ama..

Galatasaray taraftarı ufacık bir stadda cehennem havası yarattı hayran kalmadım desem yalan olur.

Sonradan öğrendimki bu taraftarlar 131.76 dB Dünya Rekoru kırmış bir kez daha hayran oldum..

«Galatasaray'da mı oynuyor?»

Christian Vieri, Serie A Gol Kralı İtalyan eski milli futbolcu. "Türklerin Fenerbahçesini iyi tanıyor musunuz?" şeklindeki soruya verdiği yanıt.

Maradona'nın hatta Pele'nin sözü bu. Aynı kişiler Galatasaray'ı tanıyormusunuz sorusuna ''fenerde mi oynuyor'', beşiktaşta mı oynuyor demiştir. Çok değişken tiplerdir bu kişiler. Muhtemelen aynı sözün Ali Eren versiyonu bile vardır.

Maradona'nın hatta Pele'nin sözü bu. Aynı kişiler Galatasaray'ı tanıyormusunuz sorusuna ''fenerde mi oynuyor'', beşiktaşta mı oynuyor demiştir. Çok değişken tiplerdir bu kişiler. Muhtemelen aynı sözün Ali Eren versiyonu bile vardır.

Hocam nedir sendeki bu Ali Eren takintisi:D

Servet in yerine bile Ali Eren i istiyorsun:D

310349_4350136799256_1515446657_n.jpg

Galatasaray dergisinin Eylül sayısında çok hoşuma giden bir paragrafı paylaşmak istedim :) :

İlginç tavırları ve radikal tepkileri ile öne çıkan Galatasaray amigosu Arşimet İsmail 14 yıllık şampiyonluk hasretine katlanamayanlardandır. 1986-1987 sezonunda (şampiyonluk sezonu) bir Malatya deplasmanı öncesi artık duygularına hakim olamaz ve takımı tehdit eder. Arşimet duygularını ve hiddetini, "Şimdi Malatyaspor maçı var... Evdeki kilimleri sattım ve uçak bileti aldım. Söyleyin Hayrettin, Yusuf ve Raşit 'e, onları severim... Yenilgi halinde sakın uçağa binmesinler. Çünkü uçağı uçuracağım." şeklinde ifade eder.

------

Fatih Terim, UEFA Kupası Finalinde soyunma odasında takıma yaptığı konuşma da;

" Yine söylüyorum, kazanacaksınız.

Kazanmak için uğraşacaksınız.

Ama netice ne olursa olsun, siz benim gönlümde hep kazandınız, hep şampiyonsunuz.

Ve öyle kalacaksınız.

Allah yardımcınız olsun! "

Neden her defasinda , Galatasaray ; Gozlerimi yasartacak kadar gururlanmama sebep oluyor ? :tiphat:

roberto mancini:

gsyi ve isti çok sevdim

taraftarımız iyiydi

ergin ataman:

konuşulacak çok şey var

her şeyi kenara bırakıyorum

söz veriyorum

yine biz şampiyon olacağız

Üst Alt