Ne Demesini İsterdiniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne Demesini İsterdiniz?

Hazırlık maçlarında Babel-jimy-seri-ömer ile oynamaya çalıştığımız sistem ile şu anki sistem bir değil. Sürekli kanatlara ters ve derin toplar atıyorduk. Lan Jimmy 40 metre nokta pas atıyordu ne oldu bu heriflere sorgulanması gereken bu. Babel sürekli top bekleyip girip vuruyordu şimdi sen bana pas at ben sana atacağım sonra öbürüne verin ee?
Hiçbir şey olamamış olsak bile bişeyler oynamış olduk bu mudur olay

Futbola doymuş, paraya doymuş zırtoları kadro dışı bıraksa; bu adamları almak isteyen çıkamayacak.
Yanlış yaptığının farkına vardı ama geç oldu maalesef.

Teklif geldi mi hiç bilmiyorum ama eğer Belhanda,Mariano,Naga ve Soso ya teklif gelip satılmasını engellediysen. Takımın geleceğini de tehlikeye atmışsındır.

Türkiye'de adam gibi oynayan hiç bir takım yok ki

Vura vura ilerleyen takımda olmuyor

Uçuk beklentiler içerisindesin
aynen aynen oynadığın takımlar hep premier ligden takımlardı. Yeni Malatyaspor denilen takım ile senin aranda 100 Milyon euroluk fark varken ikinizde aynı puandasınız ve şu anda herifler senin kalesine gidemediğin denizliyi deplasmanda folloş etmiş totalde 16 gol atmış sen ?

Aynen kimse güzel oyun beklemesin ne gerek var çünkü. Zaten baştaki adamda 7 maçtır bizle birlikte hatta biraz zaman

aynen aynen oynadığın takımlar hep premier ligden takımlardı. Yeni Malatyaspor denilen takım ile senin aranda 100 Milyon euroluk fark varken ikinizde aynı puandasınız ve şu anda herifler senin kalesine gidemediğin denizliyi deplasmanda folloş etmiş totalde 16 gol atmış sen ?

Aynen kimse güzel oyun beklemesin ne gerek var çünkü. Zaten baştaki adamda 7 maçtır bizle birlikte hatta biraz zaman

Hocanın Ünal Aysallı ilk sezonu ve Şenol'un Bjk'li ilk sezonu dışında şu son 10 yıla baksak adam gibi top oynayıp şampiyon olan takım yok

Sonuç odaklı ilerliyoruz takım toparlansın yeniden liderliği devralalım bu eleştirilerin bir çoğu kesilecek göreceğiz

Niye ya? Illa herkesle ortada mi buluşmak lazim laf yememek icin? Kimi terimden nefret eder kimi cok sever, kimi(çoğu :() faslidan nefret eder kimi sever. İsteyen yerer isteyen över, uçta olunca küfür yiyeceksek çok işimiz var malesef. Forum burası işi o kadar ciddiye alıp günaha girmeye ne gerek var. Ben herkesi seviyorum en anti olan Musap dahil ♥️💪

Niye ya? Illa herkesle ortada mi buluşmak lazim laf yememek icin? Kimi terimden nefret eder kimi cok sever, kimi(çoğu :() faslidan nefret eder kimi sever. İsteyen yerer isteyen över, uçta olunca küfür yiyeceksek çok işimiz var malesef. Forum burası işi o kadar ciddiye alıp günaha girmeye ne gerek var. Ben herkesi seviyorum en anti olan Musap dahil
Belhanda'yi galatasaraydan cok seviyorsun bu da forum ahalisini rahatsiz ediyor

Yakin zamanda sana yonelik planli saldirilar olacagini dusunuyorum

Sana edilen her kufur, alinan her ceza galatasaray'a hizmettir zannimca

Ben şahsen 2013'ten beri kendisini sevmiyorum. Bir maç sirasinda saha kenarindayken tv ekranlarina ya diyen bir goruntusu vardi. Kufur, kiyamet agzindan cikar her kelimeyi acik secik okumak mumkundu. El kol sallayip bela okumalar, kufurler. Hic hosuma gitmemisti. Cunku, GS hocasinin bir agirligi olmaliydi. Hadi bir kufredersin, iki edersin ama mac boyu etmezsin. Tribundeki ya da tv basindaki seyirci veya taraftar degilsin.

Neyse, konu basligina donecek olursak, hocamiz oldugu icin destek vermeye gayret ediyorum ama maalesef bugün hala bahane uretmeye, baskalarini suclamaya calisiyor. Olmaz.

Şunlari duymayi yeglerdim. O zaman biraz daha inandirici olurdu.

- Lig basladi 7. Macimizi oynadik, sampiyonluga oynayan bir takim olarak olmamiz gereken yerde degiliz. Oncelikle taraftarlarimizdan, yonetim be hiisedarlarimizdan ozur dilerim. Bu takimin has sorumlu benim. Ve sorumlulugu ustleniyorum.

+Dogru olani da bu. Hele sukur anladin.

-Hafta ici calistiklarimizla mac esnasinda yaptiklarimiz bagdasmiyor. Biz şunu şunu calisiyoruz, mac icinde soyle soyle oluyor. Taraftarlarimizdan tekrar ozur diliyorum. Yetenekli, direncli topculardan olusan bir kadromuz var. Bize guvensinler.

+ Gecmis basarilarinin hatirina destek vermeye devam edicez.

-Henuz kimse basini alip gitmis degil. Geriden gelip ipi gogusledigimiz cok sezon oldu. Bunun yine olmamasi icin bir sebep yok. Ama bir an once bize 3 puan getirecek oyunu oturtmamiz gerekiyor.

+Dogru. Yaris yeni basliyor, rakiplerlen aramizdaki fark kapanmaz diye bir sey soz konusu degil.

-Profesyonel bir takimsak, isimize oyle yaklasmaliyiz. Bir plan, program cercevesinde, bize sunulan insanlar dahilinde basariya ulasacak yontemleri bulmaliyiz. Ve bunun icin ne gerekliyse yapacagimizdan bu takimin sorumlu olarak herkesin emin olmasini istiyorum.

+Sahadaki oyunumuzla ilgili bir sey yap. Hakemleri birak.

-Bugunku mac hakkinda konusacak olursak, aslinda her mac daha iyi oynadigimiz dusunuyorum ama skor uretmekte zorlaniyoruz. Bazi arkadaslari dinlendirip yerlerine baskalarina sans verebiliriz. Bugun de gorduk ki, kanat aksiyonlarinda cok zayif kaliyoruz. Cizgiye indigimiz zaman daha tehlikeli oluyoruz ama bunu da yeterince yapmiyoruz. Bunun ustunde daha cok calisacagimizdan emin olabilirsiniz.

+Tamam. En azindan sorun nerede bunu biliyorsun. Bir de takintilarindan vazgectin mi, pek guzel olucak.

-Duran toplar icin degisik aksiyonlar uretmeye calisiyoruz. Isimizi kolaylastiracak seceneklerden biri ama beceremiyoruz. Rotasyon uyguladigimizdan her mac baska bir arkadasimizdan by toplari kullanmalarini istememiz gerekebiliyor. Uzun boylu arkadaslarimiz var ve bu Duran toplari onlarla bulusturmamiz gerekiyor. Olmuyor. Ama olacak. Calisiyoruz.

+Sabrederiz onemli degil.

Siz ne demesini isterdiniz?
Ben değil de Fatih Terim karşıtlarının kahir ekseriyeti bu maç özelinde değil ama genel olarak şunları duymak istiyor;

"Ben aslen Adanalı değilim... Kadirli doğumluyum zaten Kadirli bugün Osmaniye'de... Ayrıca biz Adana asıllı da değiliz... Babam kıbrıs göçmeni belki çoğunuz bilmiyordur. Mamafih oraya nereden göç ettiğimizi de yeni öğrendim... Girit göçmeniymişiz... Oraya da Attika yarımadasından gelmişiz... Tam rum da değiliz... Aslen makedon çıktık. Büyük İskender'in soyundan geliyoruz biliyorsunuz kendisi rum değil makedon... Atalarımın kılları sarıymış... Ve de Pella'nın asilllerindenmişiz... Yani avam değiliz, halktan değiliz... Tüm bu sebeplerden ötürü Ünal Başgan ile öpüşüp koklaştık. Amsterdam Belediyesinin verdiği yetkiyle Mustafa Sarıgül nikahımızı kıyacak. Ben ailenin direği, evin reisi olacağım"

Şaka bir yana böyle dese bile beğenmezler zira Fatih hocanın herhangibir konuda proaktif olmasına, avami olmasına katlanamıyorlar zira kendini sıfırdan bu kadar geliştiren, insan ilişkileri kuvvetli, vefakar, cefakar, yokluk bilen, Türk Spor Tarihinin en başarılı adamını üstelik de bu kadar iyi galatasaraylıyken her fırsatta yerin dibine sokmanın bir manası yok. Unutmayın gençler Gündüz Kılıç metin oktay gibi bir futbolcu ve sadık giz gibi bir başkan tarafından ayağı kaydırılarak gönderildi. Sadık Giz yassıadada Baba Gündüz'ün kardeşi Altemur ile idamdan kurtulmaya savunma verirken Metin Oktay da mankenlerle gününü gün ederken para almayıp üste para verip Baba Gündüz feriköyden Hasnun Galip'e omuzlar üstünde döndü tıpkı Ünal Başgan, Arda Turan, Lutfi Arıboğan, Ebru Köksal, Burak Yılmaz gibi hainler tarafından göndertilip kebapçıları önce tokatlayıp sonra dövdükten sonra artık hayatı kaydı türk spor tarihi değişti galatasaray bitti diyenlere inat tüm liseci muhalefetine (Can Topsakal önderliğinde) rağmen 1905 TL ücret mukabilinde Galatasaray'a yeniden hoca olup takımı 2 kez üst üste şampiyon yapmış üstüne 1 Türkiye Kupası ve 1 de Süper Kupa almıştır hepi topu 1.5 senede... Bu istatistiklere benim hatırladığım kadarıyla en son Mourinho sahip oldu...

Tüm dünyanın hürmet ettiği bu adam galatasaraylı senden benden...Kanlı canlı hayatta... Artık bence bir derin nefes alıp meşguliyetlerinize dönmeniz gerekiyor zira fenerli sporudur ilk fırsatta Fatih Hoca'yı yermek...

Üst Alt