Ne kadar içersiniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne kadar içersiniz?

Cevap: Ne kadar içersiniz?

Caniniz bira ceksin biraz. hayri buralara ne zaman gelcen lan? Glede gidelim Tilted Kilt'a. Gscimbom'a resim cekilirdik :D:D

Merak ettim sordum. Özel birşey değil zaten.

Zaten bende ara vermem ama bi ikilem var burda o konuda genelde.

Neyse. :)

2278.jpg

Istanblue Votka, ileri teknoloji sayesinde yüksek saflιkta elde edilen alkolünün Istanblue için özel olarak tasarlanan ultra filtrasyon sistemi ile filtre edilir. Böylece koku ve tat veren unsurlar ayrιlarak doğal yumşak su ilave edilir. Uzun süre dinlendirilip üretildiği için, dünyanιn en saf ve en iyi votkalarι arasιndadιr. Bu sebeple rahatlιkta sek içilebilir.

17-18 yaşıma kadar özel günlerde içtim. 18'den sonra en az haftada 3-5 gün arası, bazen 6 ay boyunca hergün içtim. Başlarda 2-3 birayla sarhoş oluyordum, sonra 4-5 bira veya 20cl Rakı yetiyordu. 23-24 yaşından sonra bunlar kesmemeye başladı. Geçen seneye kadar bir 70'lik Rakı anca kafa yapıyordu. Son bir senedir azalttım. Vücut kendisi azalttı yani. Artık çok fazla içemiyorum ayrıca zevk de vermiyor.

Eşim hep söyler, senin sorunun sarhoş olamamak der. Çok kötü bir sorun. Neyse artık azalttım. Ama hiç bir zaman dağıtmadım. Her zaman sakin kalırım. Yatağını bulamayanlardan değilim. Hatta krize bağlar evde temizlik yaparım, arabayı falan yıkarım gece yarısından sonra :) Kendime gelirim.

Herkese tavsiye ederim. Herkes biraz olsun içmeli ama benim gibi abartmadan, zevk için içmeli. Yaşasın alkolik hareket.:)

Bizde ayıptır söylemesi meyhane var peder orada bütün gün bira içer fazla sarhoş olmaz eve gelince rakıya başlar sarhoş olur bize de koklatırsa arada beraber içeriz,normalde özel günlerde,arkadaşlarla toplandığımızda içerim yani ne kadar olduğu belli olmaz bazen 5 bira olur bazen 1,bazen 4-5 duble rakı olur...

Soru ile anket şıkları tutarsız olmamış mı ? Sorunun cevabı olarak çakırkeyf olana kadar demek istiyorum.Bu kişiden kişiye değişiklik gösterir tabi, ne kadar olacağı konusunda.Birayı çok içemiyorum max 4 tane.Sonrası gitmiyor.Hangi aralıklarla içersiniz sorusu sorulmak isteniyor sanırım şıklara bakacak olursak, bunun da cevabı yok heralde, arkadaşlarla ne zaman dışarı çıkarsak, bazen 2 haftada bir bazen ayda bir bazen de 2-3 ayda bir,değişiklik gösteriyor.

Üst Alt