Ne Olmak (Avukat, Doktor vs.) İsterdiniz, Ne oldunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne Olmak (Avukat, Doktor vs.) İsterdiniz, Ne oldunuz?

Evet,

Yaşınız küçükken, hayalinizdeki yada hedeflerinizdeki işi yada hayatı şu anda gerçekleştirebildiniz mi?

Yaşı hala küçük olanlar (Mesela Nuray:D) sadece ne olmak istediklerini yazabilirler.

Belki birbirimize faydamız dokunur:)

Cevap: Ne Olmak (Avukat, Doktor vs.) İsterdiniz, Ne oldunuz?

inşaat mühendisi olmayı çok istiyordum bu yıl sınavla inşaat mühendisi oldum artık :D

matematik öğretmeni olmak istiyordum

babam işi gücü olsun diyip ticaret lisesine yazdırdı ,sonra arkası geldi. üniversite staj derken muhasebeci olduk.

Bilgisayar mühendisi ya da programcısı olmak istiyordum. Hem bilgisayar mühendisi hem de programcısı oldum :)

diş doktoru bugün doktora gittim kanal tedavisi için 200 tl verdim yarım saat sürdü tedavi sırada 20 kişi vardı :D

Lise hayatım boyunca "tıp okunur mu yeaa" "altı yıl bitmez olum" "valla puana göre bakıcaz ama tıp okumam onu biliyorum" ve türevleri cümleler kurdum.

Sonuç: 4. sınıf tıp öğrencisiyim:asd:

Oyun tasarimcisi olmak istiyordum. Bu sene universitede oyun uzerine programciligi okuyacam.

Mühendis olmak istiyordum, mühendis oldum, ama şimdi o zamanlar nefret ettiğim doktor da olabilirmişim diyorum:D Ama çok şükür ki istediğim gibi gitti herşey ve gayet iyi bir kurumda iyi bir işim var.

PS: Nükleer Enerji Mühendisi (bir coğunuza uzak/yabancı gelebilir çünkü unıversiteyi kazandım o ne diye sormaya bailayanlar oldu, 10 yıldır çalışyorum hala soranlar var:D)

kücükken polis olmak isterdim :D

Makina mühendisligi okuyorum (Maschinenbauingenieur)

oooo beyler hepimizmi salliyoruz :D biri doktor biri mühendis biri teknisyen biri programci :D masallah

Amerika'ya gelene prof. futbolcu olmak istiyordum. Istanbulspor alt yapısından Galatasaray alt yapısına gececegim sırada ailevi sebeblerden buraya geldim. Geldikten sonra bilek güresi, güres, MMA gibi güc sporlarına heves sardım. Bir deneme sonrası MMA icin Frank Shamrock'tan davet aldım. Fakat tam o sıra Green Card sorunlarım olustu vebu daveti es gecmek zorunda kaldım. Dede ve baba meslegi olan saatcilige devam:)

küçukken pilot olmak istiyordum, elektrik muhendisi oldum

Avukat olmak istiyorum.Daha bi poh olamadım lys yi bekliyoruz.:D

Boyum şu an ki bacak boyumdan daha kısa olduğu zamandan beri hukukçu olmak istemişimdir. Ama PDR'ci oluyorum

edit: Ne hüzünlü konu lan bu :(

iyi bir müzisyen ,iyi bir besteci ve iyi bir yorumcu olma arzusundaydım ,olmak üzereyim :eek:

Baba meslegi olan turizmde bir zincir oluşturmayı hayal etmiştim hep, şuanda istatistik okuyorum. :)

Lisede Fen bölümünde okumuş biri olmama rağmen en büyük hayalim savcı olmaktı. Hukuk fakültesini kazandıktan sonra ise bu hayal uçtu gitti :) Avukatlık stajını yaptıktan sonra ise bu meslek kolunun hiç bana göre olmadığı kararına vardım. Şimdi farklı bir iş kolunda kendime ait bir işletmem var. Yuvarlanıp gidiyoruz.

Biraz komik olacak ama futbolcu olmak isterdim Hele bir de iyi kulüplerde oldun mu elde edemeyeceğin şey olamaz.Küçükken kendimi bir çok futbolcunun yerine koyar hayal kurardım :eek:

Üst Alt