Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da

bc04dnecati-ate%C5%9F_96079.jpg

Lig TV'nin iddiasına göre Galatasaray'ın tecrübeli oyuncusu Necati Ateş, Eskişehirspor'un yolunu tuttu.

Haberin Devamı GSCPORTAL'DA

Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da İddiası

Necati için hayırlısı olsun bu sezon pek forma giyeceğini düşünmüyordum iyi oldu kendisi için oynayacağı bir takıma gitmesi.Baros'u satamadık ondan yararlanacağımızı düşünüyorum , Elmander , Baros , Umut , Burak , Sercan forvet için yeterlidir.

Herşey için teşekkürler Neco :tiphat: Ama keşke necati+para verip alper'i alsaydık.

Ne biçim iş lan bu ? Çok değil 2 ay önce yeni kontrat yapmadık mı biz Necati'yle ? Madem yollayacaksınız, ne diye kontrat yaptınız adamla ?

Sezon sonu sözlesme yenilenmesi sacmaydi zaten. Sercan'in bile gerisinde kalacakti zaten forma rekabetinde, yolu acik olsun.

İddiası'nı görmeyince korktum.Ama meğerse iddiaymış.Daha Gs adını unuttuğum iki oyuncu aldı diye son dakika vermişti.Ama hiçbirini almamıştık.Bence gitmemeli.Saçma.O zaman neden sözleşme imzaladık.Ama tabii futbol oynamak istiyorsa Eskişehir'e gidebilir ama takımda kalması bizim açımızdan iyidir.

Edit:İddaa falan değilmiş.Gitti Necati.

Ne biçim iş lan bu ? Çok değil 2 ay önce yeni kontrat yapmadık mı biz Necati'yle ? Madem yollayacaksınız, ne diye kontrat yaptınız adamla ?

Bunu bizim yollamamız olarak değerlendirmemek lazım. Eskişehir'den teklif gelmiş ve Necati'ye istersen gidebilirsin demiştir bizimkiler. Sözleşmesinin son senesi bizde, Eskişehir'le 3 yıllık sözleşme imzalaması demek geleceğini garanti altına almak demek. Necati'nin avantajına bu iş.

Üst Alt