Necati Galatasaray'a Dönecek Mi ?


e1ecc164964_necati-ates.jpg
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in ısrarla istediği iddia edilen Antalyasporlu Necati Ateş’te son durum…Haberin Devamı için GSC Portal'a gidiniz
 
Cevap: Necati Galatasaray'a Dönecek mi ?Necati - Umut isimlerinin alınacağını sanmıyorum.İçi geçmiş adamlara artık ihtiyacımız yok.Asıl,mevcut kadroda bulunan içi geçmiş oyunculardan kurtulmamız lazım.Ayhan-Servet-Gökhan-Aydın gibi..
 
Cevap: Necati Galatasaray'a Dönecek mi ?Her birinin gidişi şerefine ayrı ayrı zamanlarda 5 şişe viski bitirilip sonra şişelere atış talimi yapılsa yeridir.Necati - Umut isimlerinin alınacağını sanmıyorum.İçi geçmiş adamlara artık ihtiyacımız yok.Asıl,mevcut kadroda bulunan içi geçmiş oyunculardan kurtulmamız lazım.Ayhan-Servet-Gökhan-Aydın gibi..
 
Cevap: Necati Galatasaray'a Dönecek Mi ?bu yaşdan sonra dönecek halimi kalmış yahu nedendir her yıl necati ismini duyarız,hayretki ne hayret..
 
Cevap: Necati Galatasaray'a Dönecek Mi ?Necati'nin gelmesi demek, hali hazırdaki golcülerin ve alınacak satrforun yılda en az 7-8 er gol fazla atması demek. Çünkü Necati çalışır
 
Üst Alt