Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyor


Beşiktaş'ta Necip, Atınç ve Muhammed'in haklarının bir bölümünün fona devredilmesi için görüşmelere başlandı.KAP'a yapılan açıklama:Profesyonel futbolcularımız Necip Uysal, Atınç Nukan ve Muhammed Demirci'nin ekonomik haklarının belli bir kısmının değerlendirilmesi ile ilgili olarak fon (Quality Football Ireland Lımıted) ile görüşmelere başlanmıştır."
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorDevir teslim töreninden bir kare ;Fon-Market.jpg
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorGider o parayla 2 ay Kobeyi oynatır sonra reklam yaptık diye sevinir bu tüp kafa.
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorBeşiktaş 5 yıl içinde komple bir şahısa satılır veya kapanır sanırım.
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorGider o parayla 2 ay Kobeyi oynatır sonra reklam yaptık diye sevinir bu tüp kafa.Deron Williams için klüpün kasasından para çıkmayacak Kobe içinde en fazla %25'i çıkacak.Beşiktaş 5 yıl içinde komple bir şahısa satılır veya kapanır sanırım.İtalya'da hep bu tür transferler oluyor oyuncunun %50 sini başka klübe satıyorlar.Şuan eminim Türkiye'de herhangi bir takımı biri satın alsın gitsin Robben'i Nasri'yi falan alsın taraftarın %99'unun umrunda olmaz klübü satınmı almışlar.Çamur at izi kalsın...
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorKAP'a yapılan açıklama şöyle:"Profesyonel futbolcularımız Necip Uysal, Atınç Nukan ve Muhammed Demirci'nin ekonomik haklarının belli bir kısmının değerlendirilmesi ile ilgili olarak fon (Quality Football Ireland Lımıted) ile görüşmelere başlanmıştır."
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorDeron Williams için klüpün kasasından para çıkmayacak Kobe içinde en fazla %25'i çıkacak.İtalya'da hep bu tür transferler oluyor oyuncunun %50 sini başka klübe satıyorlar.Şuan eminim Türkiye'de herhangi bir takımı biri satın alsın gitsin Robben'i Nasri'yi falan alsın taraftarın %99'unun umrunda olmaz klübü satınmı almışlar.Çamur at izi kalsın...Kendiniz hakkında böyle konuşabilirsin saygı duyarım ama mevzu Galatasaray ise böyle bir şey asla olamaz.
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorDeron Williams için klüpün kasasından para çıkmayacak Kobe içinde en fazla %25'i çıkacak.İtalya'da hep bu tür transferler oluyor oyuncunun %50 sini başka klübe satıyorlar.Şuan eminim Türkiye'de herhangi bir takımı biri satın alsın gitsin Robben'i Nasri'yi falan alsın taraftarın %99'unun umrunda olmaz klübü satınmı almışlar.Çamur at izi kalsın...Necibi satışa çıkarsan en 3-4 tane avrupa klübü ister şu anda.Genç yaşına rağmen adını duyurmayı başarmış bi futbolcuyu fona devretmenin hiç bi mantığı yok
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorŞuan eminim Türkiye'de herhangi bir takımı biri satın alsın gitsin Robben'i Nasri'yi falan alsın taraftarın %99'unun umrunda olmaz klübü satınmı almışlar.Çamur at izi kalsın...Galatasaray hariç her kulübün bir değeri vardır, satılabilir ve satınalınabilirsiniz. Birşey diyemem. Ama Galatasaray'da böyle birşey yok.
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorHa bu arada bunu Galatasaray taraftarı olduğum için söylemiyorum, Galatasaray tarihini bilen adam Galatasaray'ın büyüklüğünü de bilir, hiç bir kişi ya da kurumun malı olamayacağını da bilir. Bunu bilmiyorsa da işkembeden sallama hakkı yok kimsenin. Böyle bir konuda Galatasaray ve diğer takımlar aynı cümlede kullanılamaz.
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorBeşiktaş şuan zorunluluktan fon olayına girmek zorunda kaldı. Galiba 3.5-4 Milyon Euro arası gibi bir para verilecekmiş. Ee artık başkanları da parayı bir yere kadar verebilir. Zaten kulübü resmi olarak bir üstüne geçirmediği kaldı..
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorŞuan eminim Türkiye'de herhangi bir takımı biri satın alsın gitsin Robben'i Nasri'yi falan alsın taraftarın %99'unun umrunda olmaz klübü satınmı almışlar.Çamur at izi kalsın...Yok kalsın
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorBu adamları isteyen kulüpler olsa da öyle 8-10 milyon vermezler.Zaten maximum 4-5 milyona satılırlar ki o da zor.Haklarının yarısını 4er milyondan satmak mantıklı bana göre.Hem bu adamlara avrupa yolu açılmış olucak,fon avrupaya pazarlamaya çalışıcak.Nerden baksan mantıklı bir anlaşma.

Tabi detaylarını bilmiyoruz.Fon istediği zaman parasını geri alabiliyorsa,bu sadece borç almak gibi olucaksa zaten fiyasko olur.
 
Cevap: Necip, Atınç ve Muhammed'in hakları fon'a devrediliyorBu adamları isteyen kulüpler olsa da öyle 8-10 milyon vermezler.Zaten maximum 4-5 milyona satılırlar ki o da zor.Haklarının yarısını 4er milyondan satmak mantıklı bana göre.Hem bu adamlara avrupa yolu açılmış olucak,fon avrupaya pazarlamaya çalışıcak.Nerden baksan mantıklı bir anlaşma.

Tabi detaylarını bilmiyoruz.Fon istediği zaman parasını geri alabiliyorsa,bu sadece borç almak gibi olucaksa zaten fiyasko olur.Muhammed daha 12 yaşında ike barca 3milyon verdi 2 sene sonra ingiltereden bir takım 5 verdi :eek:.Necip zaten öyle Atınç yetenekli ama daha kendini kanıtlamadı...
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt