Necip Uysal mı? Emre Çolak mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necip Uysal mı? Emre Çolak mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Necip Uysal mı, Emre Çolak mı?

Biraz daha zamana ihtiyacı var Necip'in.Kondisyona fiziki güce değil zamana sadece ihtiyacı var.Ben Buca maçında izlediğim kadarıyla Türkiye şartlarında Necip yaşında bir oyuncu ancak bu kadar fiziki şartlarını zorlayarak oynar diye düşündüm.Hele ki tabiri caizse tekmeye kafa atması başka bir olay zaten.

Her yönden Necip UYSAL. İdmanlara bile 1 hafta önceden tesislerde kendi başına başlamış. Bu bile ilerde çok büyük takımlarda oynayabileceğinin bir göstergesi.

Her yönden Necip UYSAL. İdmanlara bile 1 hafta önceden tesislerde kendi başına başlamış. Bu bile ilerde çok büyük takımlarda oynayabileceğinin bir göstergesi.

Emre'nin daha yetenekli olduğu her şekilde kesinde.Çalışkanlık olarak Necip daha önde olabilir.

Emre'nin daha yetenekli olduğu her şekilde kesinde.Çalışkanlık olarak Necip daha önde olabilir.

O dediğin neye ve kime göre kesin oluyor? Objektif olarak iki futbolcuyuda kıyaslarsan Necip' in çok önde olduğunu görürsün. Gençlerde ki en büyük handikap ben oldum deyip şımarması ki adam ilk onbir oyuncusu ve değil şımarma idmanlara bile bir hafta önceden başlıyor.

Tartışmam bile kesinlikle Necip. Her yıl üstüne koyarak devam ediyor, Emre Çolak olduğu yerde sekmeye devam ediyor, Aydın vol2 olma yolunda devam ediyor, bu takımda en çok kızdığım oyuncu çünkü yeteneklerini bu kadar kolay harcayan oyuncu olmaz, gir şu Floryaya çıkma kardesim ordan gitme eve bile sürekli çalış, 3 yıldır fiziksel olarak gelişmesi guclenme antremanları yapması soyleniyor hala her pozısyonda gaz tenekesi gibi yamulup kalıyor, paso yerde Türkiye'nin en büyük yeteneği olabilir ama o kendini red ediyor, oysaki biraz özen gösterip çalışsa gercekten Sergen ayarında hatta ondan kaliteli oyuncu olucak. Gercekten YAZIK !

O dediğin neye ve kime göre kesin oluyor? Objektif olarak iki futbolcuyuda kıyaslarsan Necip' in çok önde olduğunu görürsün. Gençlerde ki en büyük handikap ben oldum deyip şımarması ki adam ilk onbir oyuncusu ve değil şımarma idmanlara bile bir hafta önceden başlıyor.

O dediğimi objektif bakan herkes söyler zaten.Renk körü olmuşun kardeş siyah beyaz dışında renklerde var.

İkisinin de çok büyük futbolcu olacaklarına inanmıyorum. İkisini kıyaslarsak Necip kesin daha iyi.

Emre'nin tekniği ve çevikliği daha yüksek. Geri kalan her konuda Necip daha üstün.

alakasız 2 oyuncu.necipin hücümü yok denecek kadar kötü,emreninde savunma katkısı ,etkisi yok denecek kadar.

zaten pozisyonlarıda farklı.

hangisi bi yerlere gelecek gibiyse soru şu anlık necip çok önde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt