Necip Uysal mı? Emre Çolak mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necip Uysal mı? Emre Çolak mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Turkiyede, 20 yas alti en buyuk yetenek hangisi ? Teknik kapasite, hiz, surat, oyun anlayisi vsvs olarak ? Su an aklima bu iki isim geliyor. Aklinizdan baska bir yetenek geciyorsa yazabilirsiniz.

Cevap: Necip Uysal mı, Emre Çolak mı?

Emre'de kendine göre ayrı bir yetenek fakat Allah kaza bela vermediği sürece Necip'in önünün çok açık olduğunu düşünüyorum. Guti ile beraber oynaması da ayrı bir avantaj.

u17'de oynayan Muhammet Demir vardi, Bursaspor'lu. O cocukta baya iyi gozukuyordu. Aranizda bu cocugu takip eden varmi ?

necip çok iyi oyuncu olacak gibi,ama cumhur a daha fazla şans verilirse çok ümitliyim ondan,bi kaç ay sonra cumhur mu,necip mi? diye başlık açarız inşallah;)

İkiside farklı mevkinin oyuncusu ancak şunu söyleyebilirm ki;Emre ligde oynayacak psikolojiye daha sahip değil.Ayakları titriyor.Ama Necip gayet sakin ve kendine güveniyor.

Necip çift yönlü bir oyuncu ve şuan olmuş yani koy oynasın.Emre çolak henüz o seviyede değil.Şuan Necip önde ancak ilerde Emrenin geçebileceğini düşünüyorum.

Emre nin ve Necibin özellikleri ve mevkileri farklı. Ama kendini gösterme ve ön plana çıkma anlamında Necip.

Necip hem mental olarak hem fiziki olarak hem de yetenek olarak şu anda ligimizi kaldırabilecek düzeyde. Bu şekilde devam ederse Avrupa'nın en önemli kulüplerine gitmesi sürpriz olmaz. Modern orta saha tabirine cuk diye oturuyor şu anda.

Emre Çolak ne fizik olarak ne de mental olarak lige hazır değil. Potansiyel yeteneği var ama şu anda o yeteneği kullanabilecek argümanlara sahip değil. Ne zaman bu argümanlara sahip olur işte o zaman yıldız olur.

Ayrıca şunu belirtmek istiyorum. Necip gibi bir orta sahaya sahip olmamız gerçekten sevindirici. Nuri Şahin - Necip Aslan - Arda Turan ve yanlarına eklenebilecek diğer genç yeteneklerle birlikte uzun yıllar milli takımı taşıyabilirler ve başarıya ulaştırabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt