Neden Florya Değil ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neden Florya Değil ?

Cevap: Neden Florya Değil ?

Bu takıma ne Ardalar geldi..

Bırakın karalar bağlamayı.. Durmak istemeyen adamı tutmak bize yakışmaz. Arda 2-3 yıl sonra diğer türk takımlarına transfer olurs hiç şaşırmam..

Açıklama yaptığı yerde beni hiç ilgilendirmez. Zaten zırt pırt açıklama yapıyor.

Nerede yaparsa yapsın yolu açık olsun.

Sonuç olarak Athletico Madrid futbolcusu. Rica etseydi Sayın Fatih Terim veya Sayın Başkan muhakkak izin verirlerdi. Sonuçta Athletico Madrid futbolcu alıp verdiğimiz,defalarca karşılaştığımız tanınmış bir ispanyol kulübü. Onların futbolcularına yardımcı olmakta Şanlı Galatasaray asaletine yakışır.

Sevgiler.

:ays:

arda-estonya-adios.jpg

Bülent Korkmaz'la da dalga geçildi.Yok M.Sarp'ı başımıza musallat ettin,yok Lincoln'ü küstürdün.Eleştirmek ayrı,hakaret etme ayrı.Boşuna dememişler futbolda bugün varsın,yarın yoksun diye.Düne kadar Kaptan Arda,Yarından itibaren Hain Arda oldu.

Arda gitti kardeşim, transfer döneminin bitmesine bir ay kala gitti.Gemiyi terk etti.Her şartta savunmayın lan şu adamı artık. Yeter. Gitti, bitti, önümüze bakalım.

Her gideni silseydik senin ne işin vardı burada? Bir ay kala gitmişmiş, isterse on gün kala gider, seni de beni de ilgilendirmez.

Takımı ilgilendiriyor, o kadar süre kala bütün sistemi bozmak zorunda kaldı adam, alacağın adama 5 değil 10 verip alacaksın bu dakikadan sonra, forvet transferinden de vazgeçildi.Ben takım açısından bakalım, isimler umrumda değil

Takımı ilgilendiriyor, o kadar süre kala bütün sistemi bozmak zorunda kaldı adam, alacağın adama 5 değil 10 verip alacaksın bu dakikadan sonra, forvet transferinden de vazgeçildi.Ben takım açısından bakalım, isimler umrumda değil

Kim diyor sana bunları? Transferler aynen yapılacaktır, Arda'nın gidişinden dolayı belki ekstra bir adam alınacak, sistem falan bozulmadı, o zaman adam bir 6 sakatlansaydı koca sezon elden mi gidecekti bizim için? Eğer her zaman bir B planın yoksa ve programlamanı her şeyi düşünerek yapmıyorsan olmaz olsun geçireceğin sezon. O kadar boş beleş sallıyorsunuz ki arkadaş, dayanaklarınız bile boş beleş.

Kim diyor sana bunları? Transferler aynen yapılacaktır, Arda'nın gidişinden dolayı belki ekstra bir adam alınacak, sistem falan bozulmadı, o zaman adam bir 6 sakatlansaydı koca sezon elden mi gidecekti bizim için? Eğer her zaman bir B planın yoksa ve programlamanı her şeyi düşünerek yapmıyorsan olmaz olsun geçireceğin sezon. O kadar boş beleş sallıyorsunuz ki arkadaş, dayanaklarınız bile boş beleş.

Boş beleş , hep sen haklısın zaten.Yalan mı kardeşim, yabancı sınırlamasının olduğu yerde Arda'nın gidişi bütün sistemi yeniden kurmayı gerektirdi. Klübe para para kazandırdı eyvallah ama takımın geleceğini etkiledi, bunu da inkar etmeyin, bu kadar körü körüne savunmayın.

Boş beleş , hep sen haklısın zaten.Yalan mı kardeşim, yabancı sınırlamasının olduğu yerde Arda'nın gidişi bütün sistemi yeniden kurmayı gerektirdi. Klübe para para kazandırdı eyvallah ama takımın geleceğini etkiledi, bunu da inkar etmeyin, bu kadar körü körüne savunmayın.

Sen kendi körü körüne savunduklarını niye savunuyordun? Arda kardeşim bu, sen Cana'ya gelmiş geçmiş en iyi adam muamelesi yaparken benim Arda'yı savunmam çok daha normal, savunurum da, evlat gibi seviyorum onu, sana ne ki?

Yalan bu arada, yabancı sınırlaması varsa var, gider alt yapıdan yeni birini çıkarırsın, sanki sezon başı gitse yerine başka adam bulacaktın yurt içinden, ne farkı varsa.

Sen kendi körü körüne savunduklarını niye savunuyordun? Arda kardeşim bu, sen Cana'ya gelmiş geçmiş en iyi adam muamelesi yaparken benim Arda'yı savunmam çok daha normal, savunurum da, evlat gibi seviyorum onu, sana ne ki?

Yalan bu arada, yabancı sınırlaması varsa var, gider alt yapıdan yeni birini çıkarırsın, sanki sezon başı gitse yerine başka adam bulacaktın yurt içinden, ne farkı varsa.

Gelmiş geçmiş en iyi adam muamelesi mi yaptım, Cana olayı ile çok farklı muhabbet bunlar, ikiside gitti sonuçta, bundan sonra takıma bakarım ben, hayırlısı olsun ama altyapı dediğin de kolay değil çat diye adam çıkarmak.Görüyorsun çıkmıyor. Bir Sabri kaldı. Başka adam diyorsun Volkan Şen'e bile 10 milyon istiyorlar. Yabancı sınırlaması belini bülüyor takımın.

Üst Alt