Neden Florya Değil ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neden Florya Değil ?

Cevap: Neden Florya Değil ?

şu varr kaptan ayıp ettin bu zamanda gitmiycektn aa yinede yolunun açık olsun deseniz insanın içi ezilir der ki yav arda seneye gitsen olmuyo mu ama öyle laflar deniyokii sanki bazıları gibi her zmn yatan işte antremanlara geç gelen kişiliksiz bir futbolcu ki bu futbolcular bile özleniyo takımla dalga geçiyo gsyi ayaklar altına alıyo yinede sahada seni arıyoruz deniliyo arda onlardan kat ve kat daha üstün ve iyi ama onlara denmesi gerekenler ona deniyoo yüce lilcoln gel kurtar bizi (!)

birdeee futbolcular geçiçidir kimleri gördük ama asıl olan GALATASARAYDIR

Sertac Murat Kilic adminimizi diger Arda konularina da bekleriz,Arda yi hain ilan edenler orda cok,ben bas gelemedim:D

Atletico Madrid'e transfer olan Arda Turan bugün İspanya’ya gidiyor. Yıldız futbolcu saat 14.00’te Ortaköy’deki bir restoranda basın toplantısı düzenleyerek transferiyle ilgili soruları yanıtlayacak.

02:30 | 11 Ağustos 2011

Arda toplantının ardından sözleşme imzalamak üzere özel uçakla İspanya’ya gidecek.

Bu arada Arda'nın 12 yıl boyunca yuvası olan Florya Metin Oktay Tesisleri yerine bir restoranda basın toplantısı düzenlemesi şaşkınlık yarattı.

Bir arkadaşının bir büyüğünün yeridir kesin zaten. Kıramamıştır onu BÜYÜK KAPTAN Arda Turan.

Metin görebilseydi bu günlerde ki GALATASARAY TARAFTARINI kahrından ölürdü.

acun demişdir orada yap diye yahut emre abisi..

sanki ardayı ağlarken görünce çok mutlu olacaktınız ne diyoo salya sümük çıkardımm diyo kim ister ağladığını milletin gömesini

HT'ye çok küfür ediliyor gerek bu forumda gerekse twitter vb mecralarda..

Ama taraftarın da o çok küfür edilen Haberturk gazetesinden farkı yok, bunu gördüm bugün.

Arda'nın gitmesini isteyenlerden biriydim bu yüzden daha önce forumda tartıştığımız kişiler oldu evet gitmesi iyi oldu ama gidiş şekli yanlış tavırları filan neyse mutsuz birinden kurtulduk ;)

Başarılı oyuncu, konuşmak için Florya Metin Oktay Tesisleri yerine Ortaköy'de bir restoranı tercih etmesini, "Oradan salya sümük çıkardım. O yüzden vedayı burada yaptım." sözleriyle özetledi.

Fazla söze gerek var mı?

bu haber bence bugünlerin en büyük göstergesi arda hakkında.

adamı yetiştiği evi kaptanlık yaptığı aileye yani Florya da veda etmesine izin verilmeden postalamış birileri. onun kim olduğunu herkes iyi biliyor bence. ve bizlere en iyi mesajı vermiş o günlerden.

arda gururuna yedirememiş ki her gün sallıyor ispanyadan buralara.

son olarak imparatorun sözleriyle tamamlayayım cümlemi

Bir Galatasaraylı olarak burada ağlayıp sızlanacak halim yok. Kim giderse gitsin, kim giderse gitsin Galatasaray, Galatasaray'dır.

Başarılı oyuncu, konuşmak için Florya Metin Oktay Tesisleri yerine Ortaköy'de bir restoranı tercih etmesini, "Oradan salya sümük çıkardım. O yüzden vedayı burada yaptım." sözleriyle özetledi.

Fazla söze gerek var mı?

Hayır bayan, fazla söze gerek yok.
Biz söyleyeceğimizi zaten seneler evvelinden söylemiştik. Zaman sizin sözlerinizi gereksiz bizim sözlerimizi de haklı çıkardı.

YAŞA İMPARATOR!
YAŞA GALATASARAY!

Üst Alt