Neden GSCimbom?

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
GScimbom'un en çok beğendiğiniz yönleri nelerdir? Forumumuzu neden tercih ediyorsunuz?

Cevaplarınızı bekliyoruz arkadaşlar :)

Ertuğrul Kaya

Aslan Üye
Murhanın yorumlarını takip etmek için tabiki.

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Şevket Atakan

Adventurer
GalataSarayı Efendileri
Senden ötürü Murhan kimden ötürü olacak :asd:

Kenan Özder

Kırmızı Üye
forumun bazı üyelerine hiç ısınamadım ki mümkün de görünmüyor. öyle fanatikler ki takımı futbolcuları eleştirdiğin zaman anında gizli fenerli damgası yiyorsun .foruma neden giriyorum ? bir defa gs taraftar kitlesi fazla . birçok insanın gözünden takıma bakabiliyorsun.

Barış Savaş

10 Numara!
forumun bazı üyelerine hiç ısınamadım ki mümkün de görünmüyor. öyle fanatikler ki takımı futbolcuları eleştirdiğin zaman anında gizli fenerli damgası yiyorsun .foruma neden giriyorum ? bir defa gs taraftar kitlesi fazla . birçok insanın gözünden takıma bakabiliyorsun.
Neden antu.com.

Danyal Artemis

AGM Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Zamanla azaliyor o tepki. Bilmiyorum bakis acinizi degistirir mi ama azaliyor ondan emin olabilirsiniz

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrah Yıldırım

Moderasyon Kurulu Koordinatörü
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
Normal de burayı dışarıdan takip ediyordum 2012'de falan Recep Yıldırım üyeyken bende ara ara girip bakıyordum ama o zamanlar üye falan değildim ziyaretçi olarak bakıyordum sadece ayda yılda bir kez.Bir gün merak ettim Recep sürekli bahsettiği için üye olayım dedim.Üye olduktan sonra ortam,muhabbetler falan hoşuma gitti bugün ise adminim :)

Burak Bahadur

Tecrübeli Üye
Forumdaki kuşların çırpınışlarını izlemek çok hoşuma gidiyor valla. :)

Forumu açar açmaz hemen onlar ne yazmış diye bakıyorum, beni hiç yanıltmıyorlar sağolsunlar :trollfacce.gif:

Recep Yıldırım

Moderator
Yönetici
Moderatör
Normal de burayı dışarıdan takip ediyordum 2012'de falan @Recep Yıldırım üyeyken bende ara ara girip bakıyordum ama o zamanlar üye falan değildim ziyaretçi olarak bakıyordum sadece ayda yılda bir kez.Bir gün merak ettim Recep sürekli bahsettiği için üye olayım dedim.Üye olduktan sonra ortam,muhabbetler falan hoşuma gitti bugün ise adminim :)
Sayemde böyle bi admininiz var likeları alayım

Can Yüz

OLİ
10 Numara!
13 yasımdan beri burdayım nedeni mi var aga, gönülden seviyoz deli gibi asıgız askında tarifi yoktur ;)

Danyal Artemis

AGM Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Benimde sans eseri uye olmam ve donemimde ciddi iyi muhabbetin donmesi etkendi devamlilik icin.

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
bütün gerizekalilar (ben dahil ) burda oldugumuzdan dolayi :D

saka maka bi yana hepimizin ortak yönü GALATASARAY sevdasidir. Ortamda birkac sey haric ailecene. Sik sik ugradigim site. Googledan fazla neredeyse :D

Beni tekrardan hosgörüyle ve problemsiz gsc-ailesine kabul ettiginiz icin tesekkür ederim. Yeni üye fenerlisi damgasini hic görmedim :D

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
Ben şu stat açılışı ile tanıdım siteyi tabi o zamanlar bende üye değildim.

Yazılanlarla rahatlıyordum eğer üye olsaydım o gün ban yerim ve forum benim için başlamadan biterdi heralde :D

Ne yalan söyleyeyim bir süre sonra bağımlılık yaratıyor.

Kontrol etmediğinde falan vicdan azabı çekiyorsun. :D

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Çabamızın adı Galatasaray :)

Bu yüzden yapılan muhabbetler de, kurulan dostlular da zevk veriyor.

ALİ ACAR

Kırmızı Üye
ziyaretçi olarak takip ediyordum zaten, sonra dedim ben niye yazmıyorum ve burdayım

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Kulubumuzu yakindan takip eden bir kitle ariyordum, transfer haberleri icin genelinde, onun disinda genel futbol yorumlari okurdum. Sonra tabiki uye olup artik bizde bu ailenin bir parcasi olalim dedik. Ilk basta biraz dengesiz dim galiba :D ama sonra duzeldi bunlar..

Simdi ise oyle sag solda spor haberlerini takip edecegime ilk once GSCimbom a bakiyorum ne var ne yok diye. Tabiki burada cogu haber sitelerin konulari acildigi icin hepsini daha kolay takip etme sansim oluyor..

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Alman takımlarının forumları olduğunu biliyordum ve takip ediyordum, bir gün aklıma geldi ve sordum kendime bizim de vardır mutlaka diye.

Sonra araştırınca buldum ve hemen üye oldum :)

I am the one who knocks!

Üst Alt