Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Neden GSCimbom?

GScimbom'un en çok beğendiğiniz yönleri nelerdir? Forumumuzu neden tercih ediyorsunuz?

Cevaplarınızı bekliyoruz arkadaşlar :)

forumun bazı üyelerine hiç ısınamadım ki mümkün de görünmüyor. öyle fanatikler ki takımı futbolcuları eleştirdiğin zaman anında gizli fenerli damgası yiyorsun .foruma neden giriyorum ? bir defa gs taraftar kitlesi fazla . birçok insanın gözünden takıma bakabiliyorsun.

forumun bazı üyelerine hiç ısınamadım ki mümkün de görünmüyor. öyle fanatikler ki takımı futbolcuları eleştirdiğin zaman anında gizli fenerli damgası yiyorsun .foruma neden giriyorum ? bir defa gs taraftar kitlesi fazla . birçok insanın gözünden takıma bakabiliyorsun.
Zamanla azaliyor o tepki. Bilmiyorum bakis acinizi degistirir mi ama azaliyor ondan emin olabilirsiniz

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Normal de burayı dışarıdan takip ediyordum 2012'de falan Recep Yıldırım üyeyken bende ara ara girip bakıyordum ama o zamanlar üye falan değildim ziyaretçi olarak bakıyordum sadece ayda yılda bir kez.Bir gün merak ettim Recep sürekli bahsettiği için üye olayım dedim.Üye olduktan sonra ortam,muhabbetler falan hoşuma gitti bugün ise adminim :)

Forumdaki kuşların çırpınışlarını izlemek çok hoşuma gidiyor valla. :)

Forumu açar açmaz hemen onlar ne yazmış diye bakıyorum, beni hiç yanıltmıyorlar sağolsunlar :trollfacce.gif:

Normal de burayı dışarıdan takip ediyordum 2012'de falan @Recep Yıldırım üyeyken bende ara ara girip bakıyordum ama o zamanlar üye falan değildim ziyaretçi olarak bakıyordum sadece ayda yılda bir kez.Bir gün merak ettim Recep sürekli bahsettiği için üye olayım dedim.Üye olduktan sonra ortam,muhabbetler falan hoşuma gitti bugün ise adminim :)
Sayemde böyle bi admininiz var likeları alayım

Benimde sans eseri uye olmam ve donemimde ciddi iyi muhabbetin donmesi etkendi devamlilik icin.

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bütün gerizekalilar (ben dahil ) burda oldugumuzdan dolayi :D

saka maka bi yana hepimizin ortak yönü GALATASARAY sevdasidir. Ortamda birkac sey haric ailecene. Sik sik ugradigim site. Googledan fazla neredeyse :D

Beni tekrardan hosgörüyle ve problemsiz gsc-ailesine kabul ettiginiz icin tesekkür ederim. Yeni üye fenerlisi damgasini hic görmedim :D

Ben şu stat açılışı ile tanıdım siteyi tabi o zamanlar bende üye değildim.

Yazılanlarla rahatlıyordum eğer üye olsaydım o gün ban yerim ve forum benim için başlamadan biterdi heralde :D

Ne yalan söyleyeyim bir süre sonra bağımlılık yaratıyor.

Kontrol etmediğinde falan vicdan azabı çekiyorsun. :D

Kulubumuzu yakindan takip eden bir kitle ariyordum, transfer haberleri icin genelinde, onun disinda genel futbol yorumlari okurdum. Sonra tabiki uye olup artik bizde bu ailenin bir parcasi olalim dedik. Ilk basta biraz dengesiz dim galiba :D ama sonra duzeldi bunlar..

Simdi ise oyle sag solda spor haberlerini takip edecegime ilk once GSCimbom a bakiyorum ne var ne yok diye. Tabiki burada cogu haber sitelerin konulari acildigi icin hepsini daha kolay takip etme sansim oluyor..

Alman takımlarının forumları olduğunu biliyordum ve takip ediyordum, bir gün aklıma geldi ve sordum kendime bizim de vardır mutlaka diye.

Sonra araştırınca buldum ve hemen üye oldum :)

I am the one who knocks!

Üst Alt