Neden Mi Bu Haldeyiz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neden Mi Bu Haldeyiz?

Çok fazla söze gerek yok!

DE4q3R6W0AESE73.jpg

2010-2011 sezonu kadrosu ve yönetiminden bile daha kötü haldeyiz.

O dönem de Keita'yı satıp Pino fln alıyorduk.

Şimdi de aynısı Sneijder'i yollayıp Belhanda fln alıyoruz.

Arada ki fark Keita'dan para kazanmıştık.

Sneijder bedava gidip Belhanda'ya 80 milyon TL civarı para bağlandı.

seviye yükseltmek yerine her sezon seviye düsürerek bu günlere geldik.

futbolcu ve finanstan anlamayan yönetim ve hocaların eseri.

Yüksek para alıp katkı vermeyen herkesi gönderemediğimiz sürece bu külüpten başarı beklemeyin.
eren ve selçuk çok para alıp katkı veremeyenlerin başında geliyor.

no

cvp:

dursun - mehmet ozbek
cuneyt
nazif
alp yalman
cenk ergun

boyle herifler futbol kararlari verilse rezalet kacinilmaz olacaktir

Yüksek para alıp katkı vermeyen herkesi gönderemediğimiz sürece bu külüpten başarı beklemeyin.
eren ve selçuk çok para alıp katkı veremeyenlerin başında geliyor.

Kesinlikle bizim takımın en büyük sorunu maaşlar ve karşılığı.

Diğer takımlara göre muazzam maaşlar veriyoruz ama futbol anlamında karşılık aldığımız söylenemez.

Marco Reus'un yıllık ücretine yüksek bir zam yapılmadan önce Selçuk Reus'tan 200 bin Euro civarında daha yüksek maaşa sahipti. Futbol anlamında karşılaştırmak ayıp olur zaten.

2000 yilindan sonra ne cektiysek yanlis transfer politikasindan cektik. Tabi beceriksiz , vizyonsuz yoneticileri de unutmamak lazim.

bu gönderilmeli dediğimiz 6 oyuncu bu 2 turda ilk 11 çıkmış :D sonuç ortada sinirden kuduruyorum sabaha kadar uyuyamadım allah belanızı versin !!

Sahada oynayan topçular Carole-Tolga-Selçuk-Yasin-Sinan-Ahmet-Linnes te o yüzden
Takımın td si normalde Galatasaray 'ın kapısından geçemeyecek Tudor 'da o yüzden
Takımın başkanı bakkal yönetemeyecek kadar çapsız da o yüzden
Takımın güya taraftar oluşumu sucuk ekmeğe bedava bilete takımını satıyor da o yüzden
Bizler sesimizi çıkarmıyoruz da o yüzden

Üst Alt