Neden Şampiyon Olamayacağız! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neden Şampiyon Olamayacağız!

• [FONT=&quot]Son 5 yılın özetine bakmak neden şampiyon olamayacağımızı açıklamak için yeterlidir. Galatasaray ne zaman güçlense içeriden ve dışarıdan camia bastırılmıştır.[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

• [FONT=&quot]Şampiyon olması kesin gibi olan sezonda play-off çıkartılmış ve son maçta kupayı ezeli rakibinin sahasında ancak kazanabilmiştir.
    [/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

• [FONT=&quot]Üst üste 2. sezon şampiyon olurken, hakemler tarafından aleni doğranmış teknik direktörüne 9 maç ceza verilmiş, takım sahada reaksiyon gösterince şampiyonluk kupasını vermeye TFF sekreteri ancak gelebilmiştir.
    [/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

• [FONT=&quot]SPK tarafından cezalandırılıp sermaye arttırımı yapmasının önüne geçilmiştir.
    [/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

• [FONT=&quot]Rakiplerine daha stadyumu inşa halindeyken verilen üst kullanım hakkı 6 yıl sonra verilebilmiş, stadyuma giden yollar, ve metro uzun yıllar taraftar için çile olmuştur.
    [/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

• [FONT=&quot]Basketbol'da final maçına çıkmadığı için ve Florya için GYO ortaklığı planladığı için rantçılar ve yalakalar tarafından başkanı istifaya zorlanmıştır.
    [/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

• [FONT=&quot]Teknik direktörü siyasi baskı ve yönetim içi muhalefet ile takımdan koparılıp yükselişine set çekilmiştir.
    [/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

• [FONT=&quot]Taşınmazları kendisi için çok daha karlı olabilecek anlaşmalar mevcut iken borçları ve vergileri emsal gösterilerek zorla elinden alınmıştır.
    [/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

• [FONT=&quot][/FONT]Lucescu ile birlikte son 4 sezonda, 2. kez anlaştığı teknik direktör elinden alınmıştır.

• Sahada her sezon hakemler tarafından en çok mağdur edilen büyük takım konumuna getirilmiş son sezonda yalnızca en az 15-20 puanı gaspedilmiştir.

• Başına dediklerini yaptırabilecekleri çapsız bir başkan atanmış ve korkunç rakamlara rağmen takım hem içeride hem de Avrupa'da başarısızlığa mahkum edilmiştir.

Tek fotoğrafla da açıklayabiliriz.

igor-tudor-dursun-ozbek-20-02-1491966743.jpg

Bunlarin tam tersi yazilar da karga forumunda mevcut :) bizim başarılar ulusoy ve feto sayesinde;)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunlarin tam tersi yazilar da karga forumunda mevcut :) bizim başarılar ulusoy ve feto sayesinde;)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye'de herkes mağdur. Ayrıca kimse de başarısız değil. Bir başarısızlık varsa bu iç ve dış mihraklar yüzünden. Mesela kadroyu kötü kurup, yanlış hoca getirmek veya sen iyi yapsan da rakibinin daha iyi yapması asla sonuç belirlemez.

Mesela Galatasaray 20 şampiyonluğu aslında acılar içerisinde, fakirlik, 4 tarafı düşman 3 tarafı denizlerle çevrili iken alırken, Fenerbahçe de 19 şampiyonluğu acılar içerisinde , fakirken ve düşmanlarla savaşırken almıştır. ne tesadüftür ki Beşiktaş da öyledir.

Aslıdna bu ülkede Altınordu ve Amasya Belediyespor çok güçlüdür ve herkes onların karşısında korkar.

• Son 5 yılın özetine bakmak neden şampiyon olamayacağımızı açıklamak için yeterlidir. Galatasaray ne zaman güçlense içeriden ve dışarıdan camia bastırılmıştır.

• Şampiyon olması kesin gibi olan sezonda play-off çıkartılmış ve son maçta kupayı ezeli rakibinin sahasında ancak kazanabilmiştir.

• Üst üste 2. sezon şampiyon olurken, hakemler tarafından aleni doğranmış teknik direktörüne 9 maç ceza verilmiş, takım sahada reaksiyon gösterince şampiyonluk kupasını vermeye TFF sekreteri ancak gelebilmiştir.

• SPK tarafından cezalandırılıp sermaye arttırımı yapmasının önüne geçilmiştir.

• Rakiplerine daha stadyumu inşa halindeyken verilen üst kullanım hakkı 6 yıl sonra verilebilmiş, stadyuma giden yollar, ve metro uzun yıllar taraftar için çile olmuştur.

• Basketbol'da final maçına çıkmadığı için ve Florya için GYO ortaklığı planladığı için rantçılar ve yalakalar tarafından başkanı istifaya zorlanmıştır.

• Teknik direktörü siyasi baskı ve yönetim içi muhalefet ile takımdan koparılıp yükselişine set çekilmiştir.

• Taşınmazları kendisi için çok daha karlı olabilecek anlaşmalar mevcut iken borçları ve vergileri emsal gösterilerek zorla elinden alınmıştır.

• Lucescu ile birlikte son 4 sezonda, 2. kez anlaştığı teknik direktör elinden alınmıştır.

• Sahada her sezon hakemler tarafından en çok mağdur edilen büyük takım konumuna getirilmiş son sezonda yalnızca en az 15-20 puanı gaspedilmiştir.

• Başına dediklerini yaptırabilecekleri çapsız bir başkan atanmış ve korkunç rakamlara rağmen takım hem içeride hem de Avrupa'da başarısızlığa mahkum edilmiştir.
Sahada her sezon hakemler tarafından en çok mağdur edilen büyük takım konumuna getirilmiş son sezonda yalnızca en az 15-20 puanı gaspedilmiştir.
tek korkum bu madde..geçen yıl inanılma bir doğrama yapıldı bize karşı ..O leş halde bile şampiyonluk yarışında olabilirdik

şampiyon olamayacağız gibi kesin bir yargıda bulunmak istemiyorum ancak komplo teorileri yerine bu işin içerisine biraz veri katarak şampiyonluk şansımızın düşük olduğunu söylemek daha doğru olur.

Hala ortada bir sistem yok sistemden kastım sahada oyuncuların uyumu.Rakiplerimiz bizden daha hazır görünüyorlar buna fenerbahçede dahil ve daha oturmuş kadroları var.Takımın başında ne yaptığını bilmeyen planlama nedir hiçbir fikri olmayan bir adam var.Harcanılan para ortada ve bunun yarattığı bir baskı var takım içerisinde hala takımı sabote etmeye çalışan oyuncular var.Bunca negatif faktörün yanında elimizde pozitif olarak göreceğimiz hiçbir şey yok mevcut kurulan takım henüz kapalı kutu içinden ne çıkacağını bilmiyoruz sadece pozitife evrilebilme ihtimaline kafa yoruyoruz o yüzden şansımızın düşük olduğuna inanıyorum.

Her şeyden önce geçen senenin şampiyonu nokta atışlarla kadrosunu güçlendirdi, ayrıca yine nokta transferlerle kadrosunu güçlendirip çok iyi oynayan bir başakşehir var ve ne kadar kötü olsa da her zaman zirvenin adayı bir fenerbahçe var, hepsini bir yana koskoca Galatasaray var desen bile bok gibi hoca, bok gibi yönetim. Tff mhk üstümüze gelecek kimse sesini çıkarmayacak.

Ben bu kadar karamsar bakmıyorum eğer tudor fantazi aramaz oyuncuları kendi yerlerinde oynatirsa asamoah + feghouli + sağlam bir sol bek alınırsa bir umut var demektir

Üst Alt