Neden transfer yapmadılar ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neden transfer yapmadılar ?

Bilmiyorum farkındamısınız ancak tarihin en kotu kadrosuyla bir sezon daha gecireceğiz. Terim tek basına ne kadar fark yaratabilir ? Aynı iskelet duruyor.

Soylemekten dilimizde tuy bitti ancak, ne defansa gereken 2, 3 adam, ne orta sahaya gereken en az 2 adam, ne bir oyun kurucu beyin alındı, nede sıkı bir hücumcu. Ne olacak bu sezon ?.. Aysal ve fırtına ekibi Galatasaray'ı duzluğe çıkaracağız diye gelmediler mi ? Terim'i getirip aldıkları adamları almayı Polat ve ekibi'de becerirdi hatta emin olun daha iyisini bile becerirlerdi.

Şu an tek olan Terim'in Florya'nın havasını biraz değiştirmesi bunun dışında yönetimin takıma bir etkisini göremiyorum. Düşmüş bir dev olan bu kulübü kurtarmak için neden kimse birşey yapmıyor ? Bu yaz takip edilen transfer politikasıyla en az 2 bilemediniz 3 senemiz daha uçmuştur. Bu rezil mi rezil defans/orta saha iskeletini bir bozamıyorlar.

İskelet bozmak okadar kolay mı looo haap hooop falan.... Heee şşşşşşş değişim yavaş olur hoooooop.... <-- katılmıyorum, kusura bakmayın.

Sezon bittiğinden beri üstüne basa basa söylediğim tecrübeli bir saha içi lideri - hala alma şansımız var.

Defans'a A kalite bir stoper, bir sol-back, hala alma şansımız var.

Orta sahaya çift yönlü, hemde pasör en az bir adam, hala alma şansımız var.

Yönetim artık birşeyler yaparsa sevineceğim, bu şikebahçe davasına unutuluyor herşey, üzeri örtülüyor ister istemez ancak, durumun vehametini göremiyorsunuz. Benim size tavsiyem tek bir Terim'e bu kadar güvenmeyin, bu oyuncularla fazla birşey yapamaz.

Şunuda eklemek istiyorum ki, mevcut transferler transfer sayılmaz. İnan zaten önceden anlaşılmış bir oyuncuydu. Kadroyu düzeltmediler malesef ki bizim ilk ihtiyacımız olan şey buydu kulüp olarak. Birde kimileri çıkıp ligin en iyi kadrosuna sahibiz demez mi aaaaaghhh ah.

Zor geçecek bu sezon, zor.

Cevap: Neden transfer yapmadılar ?

Bence EL veya CL oynamadigimiz için. Listeler (yanilmiyorsam) bu hafta UEFA'ya gönderilmeli ..

Ondandir diye yazip çikiyorum ..

Benim düşüncem;

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın düşeceğini sağlam bir yerden duydular veya bu konuları iyi bilen avukatlar aracılığıyla düşeceklerine eminler ve bu yüzden transfere gerek yok diye önemsemiyorlar.

Tutarsa 1-2 adam Eylül'e kadar alacaklar. Nasıl olsa lig de ertelenecek vs... diye sallıyorlar. Yoksa Aysal ve yönetime göre tüm transferler 4 Temmuz civarı bitecekti en geç.

Herkes Fatih Terim'in, küfür-tekme-tokat-gaz olayıyla bu murat 131'in, 300km hız yapabileceğine inanıyor ama, biz bu kadroyla ilk virajda şarampole uçarız. Kaldı ki, Fenerbahçe-Beşiktaş düşse bile bu takım şampiyon olamazsa, büyük alay konusu oluruz ve rezil oluruz.

Ama hayat süprizlerle dolu, bu dandik kadro bir mucize olur şampiyon olursa da, yönetim böbürlene böbürlene bu kadroyla şampiyon olduk diyecek. Ama günün şu saatinde Türkiye'nin en iyi kadrosu bizde bazılarına göre. Türkiye'nin en iyi kadrosundan Selçuk-Arda-Baros'u çıkarın, tamamen Bank Asya takımı.

Fenerin lig düşmesini bekliyorlar galiba lig düşerse fener transfer kapatılacak düşmezse transfer yapılacak...

Fenerin lig düşmesini bekliyorlar galiba lig düşerse fener transfer kapatılacak düşmezse transfer yapılacak...

:asd: sanki tek rakibimiz fener, geçtiğimiz sezon gelen geçen tokatlamadı bizi, her hafta evde ve deplasmanda rezil olmadık. hani şampiyonluğa koşarız, bir fener vardır engel, ozaman mantıklı gorunebilirdi :)

:asd: sanki tek rakibimiz fener, geçtiğimiz sezon gelen geçen tokatlamadı bizi, her hafta evde ve deplasmanda rezil olmadık. hani şampiyonluğa koşarız, bir fener vardır engel, ozaman mantıklı gorunebilirdi :)

Bu yönetimin düşüncesi bana kalsa transfer yapmadan bjk fb lig düşse bile şampiyon olamayız trabzon bursa antep kayseri yine bizi geçerler.

en iyilerini ya da gerçekten iyi futbolcuları almak !avrupada yokken,ülkede şike rezilliği varken zor tabi :eek:ama alıcaz .

Transfer dönemi bitmedi.. Biraz anlayisli olun, sabirli olun, biraz kendinizi onlarin yerine koyun.. Senin takimin Avrupa kupalarina katilamiyor, Ülkende su an tek konusulan konu; sike skandallari, para yok, cart yok, curt yok.. Gidip Cambiasso'ya "haci gel Istanbul'a gidiyoruk, artik Galatasaray formasi giyeceksin" diyemezsin... Herkes transferi kolay birseymis gibi gösteriyor, siz "insan" alip getireceksiniz "mal" degil.. Onlarca kisiyi tatmin etmeniz gerekiyor, her isteklerine olumlu bakmaniz gerekiyor, uzun uzun detaylar..

Bugün dünyanin en büyük takimlari bile istedikleri futbolcuyu cart diye getiremiyor, bu isler zaman alir.. Erkenden yapilan transferlerin takima saglayacagi katki da meçhul, biraz sabir..

Valla bende bilmiyorum. Olağanüstü Mali Genel Kurulu toplayınca dedik ki herhalde borçlanma için yetki isteyecek, alınca da bombalar patlayacak. Ama nafile. Yok yok yine yok. Yalnız Başkan ağzından bir şey kaçırdı farkındaysanız. Beni son derece üzdü bu açıklama. Basın Forlan ile uğraşmaya devam etsin biz çok çüzi rakamlara çok sağlam bir kadro kurduk dedi. Daha sonra hala çalışmalarımız devam ediyor diye düzeltmeye çalıştı ama ben huylandım açıkcası.:confused:

ama söyle bisey de var arkadaslar. Bu adamlar Drogba, Forlan, Reyes, Doni, Muslera, Cambiasso, Fabiano gibi adamlarla ilgilendiler.

Bu oyunculari transfer edebilmek zaman ister.

Biz onlarin kafalarinda ki büyük kulüplerden degiliz.

Keza bir yöneticimizin ifadelerine göre Fabiano ile her konuda anlasmisiz ama sakatliginin nüksetmesinden korkup taraftar baskisi yüzünden vaz gecmisler.

Derken; Copa America bence dezavantaj oldu...

Ama sabredelim bos verin hemen sallamalara baslamayalim.

Haa... Tabi ki ses cikaralim, sesimizi duyuralim ama makul sekilde. Hemen küsmeyin yönetime

Selcuk, Ujfaluisi, Elmander, Ceyhun da baslangic icin iyi transfer bence.

Ülke tüm dünyada şikeyle nam yapmış gündemden düşmüyor o kadar kolay mı transfer yapması? Hayret bişeysiniz.

Valla bende bilmiyorum. Olağanüstü Mali Genel Kurulu toplayınca dedik ki herhalde borçlanma için yetki isteyecek, alınca da bombalar patlayacak. Ama nafile. Yok yok yine yok. Yalnız Başkan ağzından bir şey kaçırdı farkındaysanız. Beni son derece üzdü bu açıklama. Basın Forlan ile uğraşmaya devam etsin biz çok çüzi rakamlara çok sağlam bir kadro kurduk dedi. Daha sonra hala çalışmalarımız devam ediyor diye düzeltmeye çalıştı ama ben huylandım açıkcası.:confused:

alacagimiz oyuncularda suan baska yerde oynuyorlar diyerek. Copa America yi gösterdi. Muslera ve bazilari artik kimse. Sonucta neyin ne olacagi belli degil

Büyük belirsizlikler var Türkiye'de...

Bu belirsizlik ortamında çok kaliteli futbolcuların(Galatasaray'ın ihtiyacı olduğu üzere), Türkiye'ye sıcak bakması iyimserlik olur.

Hele ki halihazırda Avrupa'da yokuz.

Ülke tüm dünyada şikeyle nam yapmış gündemden düşmüyor o kadar kolay mı transfer yapması? Hayret bişeysiniz.

$ikeyle alakasi yok. adamlar söz olsun diye Drogba, Buffon gazi verdiler. para yok+ tercübe yok (Tulun+ Fatih Terim= transferlerden) + adamlar bize gelmek istemiyor, Ednan+ Süren sagolsunlar.....

Avrupa'da yokuz + şike dalgası var. Bu koşullarda takıma kaliteli bir isim kazandırmak kolay mı? Çocuk oyuncağı gibi görmeyin bu işi.

$ikeyle alakasi yok. adamlar söz olsun diye Drogba, Buffon gazi verdiler. para yok+ tercübe yok (Tulun+ Fatih Terim= transferlerden) + adamlar bize gelmek istemiyor, Ednan+ Süren sagolsunlar.....

1 ağızdan duyulmadı o büyük isimler. Twitter duyumcuları arayı karıştırdı taraftarı beklentiye soktu hepsi bu. Anlayın artık ;)

Üst Alt