Neden transfer yapmadılar ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neden transfer yapmadılar ?

Cevap: Neden transfer yapmadılar ?

Şike soruşturması nedeniyle naklen yayın gelirleri, ligin başlama tarihindeki belirsizlik nedeniyle tecrübeli bir iş adamı olan başkanımız Ünal Aysal'ın bu belirsizlik ortamında transfer yaparak riske girmek istemediğini düşünüyorum...Ortam stabilleşince duruma göre transfer politikası şekillenecek gibi....

bu ne bicim türkce renkdas

Arkadaşlar dün Sedat Doğan toplam bütçemiz 6m€ dedi siz hala Cambiasso'yu mu bekliyonuz? kaleci sağ bek sağ kanat ön libero(2) tane lazım adam 6m€ bütçemiz var dedi o zaman kimseyi alamayız Aysal transfer bütçemiz sınırsız Galatasaray'a kim gerekiyosa büyük paralar veririz demişti yazıklar olsun moralim 0 :(

Kadro şu an itibariyle vasat...Ne bazılarının dediği gibi küme düşecek kadar kötü ne de birilerinin dediği gibi şampiyon olabilecek kalitede...FB-BJK düşme-puan silinmesi nedeniyle devre dışı kalsa da şampiyon olamaz bu takım...

Sözgelimi Gaziantep;şu son karışılık ve belirsizlikler olmasada şampiyonluğun en ciddi adaylarındandı,Trabzon-Bursa ve bizden daha kaliteli bir kadroya sahipler,her hattıyla...

Stoper,solbek ve iki orta saha transferi mutlak gerekli;ille ''Dünya yıldızı'' olmasa da olur,kalite ve karakter olarak düzgün olsunda...30+ değilde genç oyuncular tercih edilmeli mümkün olduğunca,Avrupada olmadığımız bu sezonda...Forvet transferini diğer mevkiler kadar öncelikli bulmuyorum;Baros-Elmander-Stancu-Kazım varken ve Hakan Balta solbekin bankosu iken...

Transfer yapmamak değil de, yapamama durumu bu bence. Yönetim ve Terim'in oturup da "İyi durumdayız, takviye gereksiz." gibi konuşmalar yaptıklarını hiç sanmıyorum.

Eminim hepsi ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlardır, ki şu ana kadar aldığımız oyuncular gayet iyi. Gerisi de gelir, daha vakit var.

Musleranında gelmesiyle şu kadroya lucho,Volkan,Sercan gelsin.Bu takım avrupa kupasında oynasa en kötü yarı fınal yapar.Selcuk lucho tartısmasız en ıyı orta saha olur.Forvet hattı Elmander,Baros,Volkan,Arda.Kimde var böle hucum hattı.Sadece sol bek sıkıntılı orayada adam alınabılır Volkanın gelmesiyle.Kısaca 2 yada 3 nokta transferle bu takım durduralamaz.

Herkes istiyo ki 3 günde transfer bitsin.

Avrupa'da kim bitirmiş transferini.

Çoğu büyük klüp daha transfer yapmadı hiç.

Bizi korkutan eksik mevkilerin çokluğu.

Sol bek, yedek bir sağ bek, lider bir defans, orta saha, forvet arkası, sağ açık, forvet.

Henüz 7 kaliteli oyuncu lazım bu takıma rahat maç izleyebilmemiz için. Ve bunların 3 tanesi doğrudan formayı kapabilecek Türk oyuncular olmalı.

Kabul edelim ki yönetimin işi de çok ama çok zor.

Musleranında gelmesiyle şu kadroya lucho,Volkan,Sercan gelsin.Bu takım avrupa kupasında oynasa en kötü yarı fınal yapar.Selcuk lucho tartısmasız en ıyı orta saha olur.Forvet hattı Elmander,Baros,Volkan,Arda.Kimde var böle hucum hattı.Sadece sol bek sıkıntılı orayada adam alınabılır Volkanın gelmesiyle.Kısaca 2 yada 3 nokta transferle bu takım durduralamaz.

Ya yine başladık "en kötü yarı-final"lere :D

Dur bir renkdaş, bir izleyelim takımı şike liginde, sonra bakarız avrupa yarı finallerine. :)

Ya yine başladık "en kötü yarı-final"lere :D

Dur bir renkdaş, bir izleyelim takımı şike liginde, sonra bakarız avrupa yarı finallerine. :)

Orada açıkladım.Dediğim isimlerde gelirse kadro kaliteside çok iyi olacağı için yarı final neden olmasın.Fatih hoca faktörüde unutulmasın.Önce lig tabi avrupa yok zaten.:D

Evet verdikleri vaatleri şu ana kadar yerine getiremediler. Yalnız baktığımda Selçuk İnan, Elmander, Muslera, Ceyhun. 4üde direk ilk 11 oynayacak adamlar.

Zapata out Muslera in

Barış out Ceyhun in

Sarp out Selçuk in

Pino out Elmander in (Pino'yu forvette kullandıkları döneme sayarsak)

Çokta kötü değil durumumuz ama çok daha iyi olabilirdi.

Avrupa'da olmadığımızdan ve ezeli rakiplerimizin malum durumundan şampiyonluk gelir bence bu kadroyla.

Evet verdikleri vaatleri şu ana kadar yerine getiremediler. Yalnız baktığımda Selçuk İnan, Elmander, Muslera, Ceyhun. 4üde direk ilk 11 oynayacak adamlar.

Zapata out Muslera in

Barış out Ceyhun in

Sarp out Selçuk in

Pino out Elmander in (Pino'yu forvette kullandıkları döneme sayarsak)

Çokta kötü değil durumumuz ama çok daha iyi olabilirdi.

Avrupa'da olmadığımızdan ve ezeli rakiplerimizin malum durumundan şampiyonluk gelir bence bu kadroyla.

daha durun belki transfer olacak.

Orada açıkladım.Dediğim isimlerde gelirse kadro kaliteside çok iyi olacağı için yarı final neden olmasın.Fatih hoca faktörüde unutulmasın.Önce lig tabi avrupa yok zaten.:D

Anladım seni renkdaş, fakat geçen sezonların başlarında ki muhabbetleri hatırlıyorsundur, bu "en az yarı-final" sendromundan uzak durmak lazım, veba gibi yayılıyor meret.

Sonra hayal kırıklığı, yönetime, oyunculara hakaretler, vs :( Kendimizi en kötüsüne hazırlamak daha iyidir, garanti mutluluk. :)

Anladım seni renkdaş, fakat geçen sezonların başlarında ki muhabbetleri hatırlıyorsundur, bu "en az yarı-final" sendromundan uzak durmak lazım, veba gibi yayılıyor meret.

Sonra hayal kırıklığı, yönetime, oyunculara hakaretler, vs :( Kendimizi en kötüsüne hazırlamak daha iyidir, garanti mutluluk. :)

lig için en kötüsüne hazırlamaya gerek yok bizden başka takım kalmıcak zaten,doğru dürüst.:D

Üst Alt