Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası?

Cevap: Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası?

Çıkmasın Can, tabi ki çıkmasın. Ama Saracoğlu'nda da çıkmasın. Neden hep Sami Yen'deki maçlar öncesi hepimiz kardeşiz rüzgarları estiriliyor. Olağanüstü güvenlik önlemler alınmalı çağrıları neden hep Sami Yen'deki maçlar öncesi yapılıyor? Dedim ya sorun centilmenlik çağrıları değil. Çifte standart...

Sen bu konuyu açmadan ben de bu olayı çok düşündüm

hepimiz bazı şeylerin farkındayız.

Fakat yıllardır hep böyle şampiyonluk haftalarına

denk gelen derbiler Ali Sami Yen'de oynanıyor.

Bu sebeple sakinlik ve centilmenlik çağrıları

Galatasaray camiası tarafından yapılıyor diye düşünmekteyim.

Cevap: Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası?

Sahaya koltuk fırlatalım, onun anasına sövelim, bunun anasına sövelim. Oldu. Cezayı alan kulübün olsun. Mantığa sığıyor mu peki?

Yıllardır bu adamları yenememenin en büyük nedeni bunlar, uyanın beyler , bayanlar. Provakasyon için ellerinden geleni yapıp işleri farklı boyutlara taşıyorlar. Adam gibi çıkıp maçımızı oynasak; kim bilir, belkide çok rahat yeneceğiz. Karşılık vermemek çok mu zor? Biz futbol maçı oynuyoruz. Birbirimizi yemek için buluşmuyoruz orada.

Biz maç öncesi Fenerbahçe'yi alkışlarsak şaşkınlıktan topa ayaklarını uzatamazlar. (Mübalağa)

Onlar gerilimden beslenerek motive oluyorlar.

Centilmelik falan geçelim bu lafları fb maçlarında centilmenlik falan olmaz.Yunanistan Türkiye için ne ifade ediyorsa fb de benim için ve çoğu Galatasaraylılar için aynı şeyi ifade ediyor.Yani ezeli rakip ebedi düşman.Her zaman beter olsunlar nefret ediyorum bu düşman camiadan.

Centilmelik falan geçelim bu lafları fb maçlarında centilmenlik falan olmaz.Yunanistan Türkiye için ne ifade ediyorsa fb de benim için ve çoğu Galatasaraylılar için aynı şeyi ifade ediyor.Yani ezeli rakip ebedi düşman.Her zaman beter olsunlar nefret ediyorum bu düşman camiadan.

Bunlari soyledikten sonra kendini ne olarak tanimliyorsun merak ettim? Taraftar mi ?

Biz maç öncesi Fenerbahçe'yi alkışlarsak şaşkınlıktan topa ayaklarını uzatamazlar. (Mübalağa)

Onlar gerilimden beslenerek motive oluyorlar.

İşte onlara o gerilimli ortamı yaşatamak için centilmenlik diyorum.Onlar kendilerini cehennem otamına hazırlıyorlar,ıslıklar,sahaya atılan yabancı maddeler,kavglar...Mübağala demişsi ama gerilim beklerken sakin bir ortam onları etkileyebilir.

Alkışlarsak ne olur;

Biz büyüklüğümüzü bir kez daha kanıtlarız.

Derbilerde olay çıkaran tarafın her zaman Fenerbahçe olduğu bir kez daha kanıtlanmış olur.

Zor mu alkışlamak.10 saniye.

Alkışlarsak ne olur;

Biz büyüklüğümüzü bir kez daha kanıtlarız.

Derbilerde olay çıkaran tarafın her zaman Fenerbahçe olduğu bir kez daha kanıtlanmış olur.

Zor mu alkışlamak.10 saniye.

Tahmin ediyorum, Galatasaraylısı Fenerlisi farketmez,

stada giden taraftarın çoğunluğu alkol alıp gidiyor.

Herkes böyle mantıklı düşünemezki.

10 saniyede olsa düşünemez.

Tahmin ediyorum, Galatasaraylısı Fenerlisi farketmez,

stada giden taraftarın çoğunluğu alkol alıp gidiyor.

Herkes böyle mantıklı düşünemezki.

10 saniyede olsa düşünemez.

Dediğin doğru zaten.

Yine olay çıkacak.

Yine küfürler havada uçuşacak.

Yabancı maddeler, su şişeleri...

Tamam biz centilmenlik gösterelimde niye hep biz gösteriyoruz...

Kadıköyde maç mı oynuyoruz savaş alanına mı giriyoruz belli değil;Hakemin kafasını yarmalar,oyunculara yabancı madde yağdırmalar,korner kullandırmamalar,Baroninin ve fenerli futbolcular Kaptanımıza sataşması,ağza alınmayacak küfürler vs vs...

Birde tek tük kişide yapmıyor bütün Şükrü Saraçoğlu 50 bin kişi pislik yapıyor..

Fenerbahçe'yi alkışlamayız!Nokta.

Alkislarlarsa ben (ve cogu) GS'li futbol'dan sogar. Bide Maçi kaybediyormusuz; 6 Kasim yerine 28 Mart bayram günleri olur.

Sevmek zorundamiyiz fb'i? Ya Sabr. Kime sirin gozukmeye çalisiyorsunuz?

Medyayami?

Sahaya yabancı maddelerin atılmasına şidetle karşıyım.. Ama fenerbahçeyi ali samiyende alkışlamak gibi bir hata asla yapmam.. 90 dakika boyunca sesimin kısılıncaya kadar protesto edicem top onlardayken..

Arkadaşlar bu haberler fb medyasının belli bir planının parçası.Biz böyle alkışlamayız diyoruz ya,sonra ne olacak biz daha taşkın olacağız.Sonra ne olacak?Sahamız kapanacak.Bu kadar basit miyiz biz ya?

Çok doğru bir yazı Ali Sami Yen'de alkışlanacak tek takım var oda GALATASARAY'dır !

biz ne kadar uğraşırsak uğraşalım bu medya sayesinde herzaman suçlu GS'dır.. Nedense hep samiyendeki olaylar gündeme gelir, bir hafta manşet olur, Karıköydeki maçlardan sonra köşede ufacık verilir bu, sonra biter, bir daha yazılmaz.. Medyada hala 2007daki olaylı maçı gösterenler var, daha ne olacak..

Alkışlamak sadece tebrik etmek midir? Ne kadar da takıldınız bu ironik kelimeye..

Alkışlamak sadece tebrik etmek değildir, alkışlamak bir insana hakettiğini vermektir. Alkışlamak bazen tepkidir, bazen de motive etmektir. Biz Ali Sami Yen'de hem Kadıköy'de ki olaya tepki vermek için hem de Özhan Canaydın'ın vasiyeti için onları alkışlayacağız. Korkmayın bu bizim büyüklüğümüzü zedelemez, bilakis bizi daha da yüceltir.

Üst Alt