Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası?

M. Ali Birand Kanal D ana haber bülteninde fb sahaya çıkarken onları alkışlamamız gerektiğini söyledi. Özhan Başkan'ın vasiyeti buymuş. Hadi Birand neyse, foruma bakıyorum sabahtan beri tribünlere sakinlik çağrıları yapılıyor. Bize yakışan centilmen olmakmış. Örnek olacakmışız. Tabi ki bu çağrıları yapanlar art niyetli değiller. Ama fener'in de ekmeğine yağ sürdüklerinin de farkında değiller.

Sorun centilmenlik çağrısı yapılması değil. Sporun içinde şiddeti engelleyecek her çağrıya saygı duyarım. Bahsetmek istediğim çifte standart.

Siz hiç Saracoğlu maçlarından önce sakinlik, centilmenlik çağrısı yapıldığını gördünüz mü? Geçmiş dönemde Saracoğlu'nda yapılan çirkefliklerin gündeme getirildiğini hatırlıyor musunuz? Medya 9 senedir fb, GS'yi nasıl yeniyor diye Fatih Akyel'le röportaj yaparken centilmenliği ne kadar umursuyordu? Fb'nin yendiği maçların istatistikleri neden hep Galatasaray maçlarından önce bu kadar gündeme gelir? Ve Saracoğlu'ndaki olaylar hep neden münferit olarak göstirilir?

Alkışlayacakmışız? Ne için? Çok güzel küfür yedik Saracoğlu'nda onun için mi? Antu'nun testereli introsu için mi? Keita'ya atılan su şişesinin bizim tarafımızdan atıldığı yalanını söyledikleri için mi? Fbli yöneticilerin açıklamaları için mi? Hakemin kafasını bozuk parayla tam isabetle tutturdukları için mi? Emre'nin maçtan önce yaptığı tahrik dolu açıklamalar için mi? Yoksa Aziz Yıldırım için mi? Şimdi dürüst olalım. Ne için alkışlayalım? Özhan Canaydın için mi, centilmenlik için mi yoksa fenerbahçe için mi? Sami Yen'de alkışlayacağım tek takım Galatasaray'dır. Olur ya bir gün başka bir takımı tebrik etmek için alkışlamam gerekir. İşte o takım asla fenerbahçe olmayacaktır!

Cevap: Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası?

Ne yani olay mı çıksın Sami Yen'de?

Cevap: Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası?

agzina saglik kardes bu olaylari kariköyde göremiyoruz!!

antu gibi sürekli konu açmaya başladık içinde 3-5 mesaj olan, hadi hayırlısı...

Ben de bunu sorgulamıştım dün bir konuda. Arkadaş ne zaman sahamızda derbi oynayacak olsak fair-play havası,dostluk havası. karıköyde hakemin kafasını yarmalar,küfürler,ısınırken futbolcularımıza saldırılar. karıköydeki hiçbir maçtan önce böyle haberler olmuyor. Gidiyoruz leş gibi sahada bataklık sineklerinin arasında oynuyoruz. Her türlü şerefsizliğin içinde.

Ne yani olay mı çıksın Sami Yen'de?

Çıkmasın Can, tabi ki çıkmasın. Ama Saracoğlu'nda da çıkmasın. Neden hep Sami Yen'deki maçlar öncesi hepimiz kardeşiz rüzgarları estiriliyor. Olağanüstü güvenlik önlemler alınmalı çağrıları neden hep Sami Yen'deki maçlar öncesi yapılıyor? Dedim ya sorun centilmenlik çağrıları değil. Çifte standart...

zaten bu hava yüzünden bize 5 maç onlara 2 maç ceza verip geçiştiriyolar.Orda sanki hiçbir şey olmayacakmış havası yaratıyolar olay çıkınca da aaa angutlar GSli futbolcularına bunu yaptı diyerekten 2 maç verip olayı kapatıyolar...

Bu söylenenlerin bir faydası olduğunu düşünmüyorum zaten.(centilmeklik olayıyla ilgili)Provokatif bir olay olmadığı sürece olay olmaz diyeceğim ama olabilir de.:pBu maç için stada akın edenler var.Takımın oynayacağı futbol tribünlerde olacakları belli edecek.Bekleyip göreceğiz neler olacağını...:)

Müthiş konu olmuş.Tamda yerine oturmuş.

Olay çıksın demiyoruz ama her derbi maçtan önce bazıları centilmenlik naraları atmaktan vazgeçsin.

Samiyende yapılanlar karıköyde yapılanların yanında devede kulak kalır

gördüğüme inanırım ben..

su savaşı yaptık adamlarla resmen, hala kadıköyde daha fazla olay oluyor diyoruz, biz onlardan aşağı değiliz onlarda bizden..

gördüğüme inanırım ben..

su savaşı yaptık adamlarla resmen, hala kadıköyde daha fazla olay oluyor diyoruz, biz onlardan aşağı değiliz onlarda bizden..

biz sahaya ses bombası atmadık

teknik direktorlerinin kafasını yarmadık

hakemin kafasını yarmadık

hayvan pisligi atmadık taraftarlarının üzerine

futbolcularına yumurta fırlatmadık.

bizde yapıyoruz bazı şeyler elbette ama karıköyde yapılanlar daha ağır.

gördüğüme inanırım ben..

Halil senin daha önce Fenerbahçeli olduğunu ispatladığımı hatırlıyorum. Geçmiş mesajlarını tekrar araştırtma bana. Başlığı provake edip durma!

Müthiş konu olmuş.Tamda yerine oturmuş.

Olay çıksın demiyoruz ama her derbi maçtan önce bazıları centilmenlik naraları atmaktan vazgeçsin.

Naralar atılmadı renktaşım,en azından benim açtığım konu için söylüyorum.Sadece merhumun vasiyetini dile getirdim ben..

Üst Alt