Neill Avustralya'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neill Avustralya'da!

Galatasaray, Manisaspor maci hazirliklarina devam etti.

Isınma hareketleri ile başlayan antrenman yaklaşık bir buçuk saat sürdü.

Antrenmanın ilk bölümünde çabukluk çalışmaları yapıldıktan sonra ana bölümde taktiksel sekize sekiz oyun gerçekleştirildi. Antrenman çift kale maçla sona erdi.

Antrenmana grip olan ve tedavisi yapılan Harry Kewell katılmadı. Dün gerçekleşen antrenman sonrasında sol kasık bölgesinde sertlik hisseden Ufuk Ceylan tedavisinin ardından dinlendirildi. Bel ağrısı olan Arda Turan’ın kontrol ve tedavisi yapıldı.

Yekta Kurtuluş ve Hakan Balta’nın tedavisine devam edildi. Çağlar Birinci ise kondisyoner eşliğinde sahada çalıştı.

Antalyaspor maçı sonrasında sağ kasık bölgesinde ağrıları oluşan Lucas Neill’e; yapılan tetkikler sonucunda karın kasları alt yapışma yeri ile sağ iç kasık kaslarının yapışma yerinde tendinit tanısı konmuştur.

Oyuncumuz Trabzonspor maçında 90 dakika yer almış, daha sonra yönetim ve sağlık ekibinin izni dahilinde Avustralya’ya gidip kendi doktoruna kontrollerini yaptırmıştır. Lucas Neill, Pazar günü takıma katılacaktır.

Juan Pablo Pino takımdan ayrı özel çalışma yaptı.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarına yarın (15 Nisan Cuma) 17.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basına ve taraftara kapalı antrenmanla devam edecektir.

GSC Haber

Cevap: Neill Avustralya'da!

Bir daha dönmesin,Neill cok abartilan bir futbolcu,kalitesi Servetten ve Zandan daha düsük.

Ilk geldigi yarım sezondaki hırsını kaybetti. Mutavazilik nedir bilmeyen kendini cok fazla begenmis bir oyuncu. Galatasarayın boyle futbolculara ihtiyacı yok. Zaten suan ki futboluyla fazla abartılıyor.

Servetinize de Gökhanınıza da saygılarımı sunuyorum...

Futbol zekası,pozisyon bilgisi,oyun karakteri gibi kavramların hiç mi hiç önemi yok zaten.

Adam isyan ediyor, bizim taraftar çok begenmis olarak yorumluyor... Valla benim yanimda Servet oynayacak, Zan oynayacak, Balta oynayacak... Önümde Ayhan, Baris oynayacak kafayi yerim... Bu adamlarin Galatasaray'i seçmesinin altinda tek bir neden var, sampiyonluk yasamak istiyorlar, burda da ayagina top yakismayan futbolcularla oynadiklari için, bu hedeflerine de ulasamadan futbolu birakacaklar... Bunun isyani bu...

bu adama laf edenlere soyleyecek lafim yok

sakatlanmaz sorun cikarmaz tas gibi oynar

adami servetle karsilastirirsiniz

servet sabaha kadar sumkurse bu adamin kalitesine ulasamaz

Çok ilginç bir forum burası.Neill'i beğenmek zorundamıyız?Biri Neill'i beğenmiyorum diyor öbürü çkıp Servet'ten Gökhan'dan bahsediyor.Neill'i beğenmeyen Servet ile Gökhan'ı beğeniyor gibi bir ortam oluşmuş.Ben üçünüde beğenmiyorum.

Ilk geldigi yarım sezondaki hırsını kaybetti. Mutavazilik nedir bilmeyen kendini cok fazla begenmis bir oyuncu. Galatasarayın boyle futbolculara ihtiyacı yok. Zaten suan ki futboluyla fazla abartılıyor.

Hagi benim futbol ilahımdır lakin Hagi'nin yapı da böyle değil miydi? Ona tapıyorsun ya?

Yakışıklı adam kendini beğenmesi normal:asd: O değil de adamın asker arkadaşıymış gibi yapılan yorumlara illet oluyorum harbiden. Yok Kewell böyle bişey yapmaz,yok Arda bunu yapamaz,yok bu adam o karakterde değil falan nerden biliyosunuz arkadaş göbek bağınız bir mi kesildi?

Ben Stumpla, Gotzle, Popescuyla buyudum. Kesmemesi normal. Birde sırf bir oyuncuyu yeterli bulmuyoruz diye takımdaki baltaları öne surmenize gerek yok.

Takımın omurgası toptan degismeli.

bu takımda dünya starı olsa kendini kaybeder be. neill, servetle gökhanla oynaya oyanaya sonlara dogru bozuldu. neill gidebilir. ama bu servetle gökhan zanı direk kargoyla yollasınlar..

Üst Alt