Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucas Neill i yaşından dolayı takımdan gönderip , Ujfalusi'yi almak pek mantıklı gelmedi bana açıkçası. Transferler içinde beni düşündüren tek adam Ujfalusi.Neill'i gönderip 32 yaşındaki ve bu kadar maliyetli bir futbolcuyu almak ne kadar doğru bunu zaman gösterecek
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakLucas Neill i yaşından dolayı takımdan gönderip , Ujfalusi'yi almak pek mantıklı gelmedi bana açıkçası. Transferler içinde beni düşündüren tek adam Ujfalusi.Neill'i gönderip 32 yaşındaki ve bu kadar maliyetli bir futbolcuyu almak ne kadar doğru bunu zaman gösterecek

Böyle birşey yok. Dünden beri bir sürü konu açıldı bununla ilgili. Önce kendinize dürüst olun. Lucas yaşından ötürü gönderilmedi. Adam ikinci yarı gitmek için bas bas bağırıyordu. Gitmek istiyor adam. Yapacak birşey yok.Benim Lucas'la ilgili yorumlarımı bilen bilir. Hastasıyım adamın. Ama artık önüme bakmak istiyorum. Yok artık Lucas. Unutun, unutmalıyız. Ujfalujı geldi ona destek vericez.
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakLucas Neill i yaşından dolayı takımdan gönderip , Ujfalusi'yi almak pek mantıklı gelmedi bana açıkçası. Transferler içinde beni düşündüren tek adam Ujfalusi.Neill'i gönderip 32 yaşındaki ve bu kadar maliyetli bir futbolcuyu almak ne kadar doğru bunu zaman gösterecekEl elden üstündür, ayrıca neill gitmek için herşeyi yaptı, ujfa ve neilli kıyaslamak ise kusura bakma kardeş ama büyük saçmalık
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakAl bak bunları ben yazdım. Adam üst düzey top oynamış. Hemde üst düzey liglerde. CL var Uefa Kupası var, Süper Kupası var. Yapmayın Allah aşkına sanki 3. lig toçusu aldık. Ayrıca maliyeti çok değil abartmayın

Ujfalusi'nin karnesine bakalımHamburg'la toplam 88 maça çıkmış ve hepside ilk 11Fiorentina'da 4 sene oynadı. 133 ilk 11 olmak üzere 134 maça çıktı.

2004-2005-------Averajla ligde kaldılar

2005-2006-------74 puanla 4. bitirdiler

2006-2007-------73 puanla 3. bitirdiler

2007-2008-------66 puanla 4. bitirdilerAtletico'da 3 sene oynadı. 131 maça ilk 11 çıktı

2008-2009-------67 puanla 4. bitirdiler

2009-2010-------47 puanla 9. bitirdiler

2010-2011-------58 puanla 7. bitirdiler

UEFA kupasını ve UEFA süper kupasını kazandılar. İspanya Süper Kupası'nda final oynadılar.Bu karne kesinlikle kötü değil. Üst düzey liglerde ve Avrupa Kupaları'nda toplam 363 maça çıkmış bir adamdam bahsediyoruz. Üst düzey lig diyorum dikkat edin. Bana Üzülmez örneğini vermeyin.
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakBöyle birşey yok. Dünden beri bir sürü konu açıldı bununla ilgili. Önce kendinize dürüst olun. Lucas yaşından ötürü gönderilmedi. Adam ikinci yarı gitmek için bas bas bağırıyordu. Gitmek istiyor adam. Yapacak birşey yok.Benim Lucas'la ilgili yorumlarımı bilen bilir. Hastasıyım adamın. Ama artık önüme bakmak istiyorum. Yok artık Lucas. Unutun, unutmalıyız. Ujfalujı geldi ona destek vericez.Öncelikle fikrimden ötürü dürüstlüğümü sorgulayamazsın.

Anlatılmak istenen Neill neden nasıl gönderilir değil.

Artık ligimize tempolu stoperler lazım. Koca sezon Servet i yapısı itibariyle hantal , Neill i yaşı itibariyle temposu düşük eziyetli bir şekilde izledi bu taraftar. Ujfalusiyle Neill in bir farkı olmadığını düşünüyorum. Dolayısıyla defanstaki sıkıntılar yine devam edecek gibi duruyor. Anlatmak istediğim bu.
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakLucas Neill i yaşından dolayı takımdan gönderip , Ujfalusi'yi almak pek mantıklı gelmedi bana açıkçası. Transferler içinde beni düşündüren tek adam Ujfalusi.Neill'i gönderip 32 yaşındaki ve bu kadar maliyetli bir futbolcuyu almak ne kadar doğru bunu zaman gösterecekneil iyi futbolcu yanliz bir degisim şartti.
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almakneill kaçak oynayan bir oyuncuydu.

adamını çok fazla kaçırıyordu.

ujfalusi'yi göreceğiz bakalım...
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakÖncelikle fikrimden ötürü dürüstlüğümü sorgulayamazsın.

Anlatılmak istenen Neill neden nasıl gönderilir değil.

Artık ligimize tempolu stoperler lazım. Koca sezon Servet i yapısı itibariyle hantal , Neill i yaşı itibariyle temposu düşük eziyetli bir şekilde izledi bu taraftar. Ujfalusiyle Neill in bir farkı olmadığını düşünüyorum. Dolayısıyla defanstaki sıkıntılar yine devam edecek gibi duruyor. Anlatmak istediğim bu.Lucas yaşı itibari ile gönderilen bir adam değil. Bunu sende biliyorsun. Kaç yaşında Lucas? Defans adamları için gayet normal bir yaşta. Yaşından dolayı ağır değil. Ağır bir oyuncu, her zaman hızlı değildi. Özelliği bu. Sen bunu da biliyorsun.Benim demek istediğim artık destek verelim. Hemen sallamayalım. Lütfen
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakÖncelikle fikrimden ötürü dürüstlüğümü sorgulayamazsın.

Anlatılmak istenen Neill neden nasıl gönderilir değil.

Artık ligimize tempolu stoperler lazım. Koca sezon Servet i yapısı itibariyle hantal , Neill i yaşı itibariyle temposu düşük eziyetli bir şekilde izledi bu taraftar. Ujfalusiyle Neill in bir farkı olmadığını düşünüyorum. Dolayısıyla defanstaki sıkıntılar yine devam edecek gibi duruyor. Anlatmak istediğim bu.Sen Ujfa'yı hiç izlememişsin
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakLucas Neill i yaşından dolayı takımdan gönderip , Ujfalusi'yi almak pek mantıklı gelmedi bana açıkçası. Transferler içinde beni düşündüren tek adam Ujfalusi.Neill'i gönderip 32 yaşındaki ve bu kadar maliyetli bir futbolcuyu almak ne kadar doğru bunu zaman gösterecekNeill yasli diye Terim'in rapor verdigini mi dusunuyorsun? Neill kendisi gitmek istedi bana kalirsa, ozellikle Kewell ile anlasma yapmayacagimiz anlasilinca. Takimda Kewell disinda arkadasi oldugunu dusunmuyorum. IStanbulda baska birini tanidigini, takimda cok mutlu oldugunu da dusunmuyorum.O zaman soyle de bir baslik acalim, Drogba'yi yasindan dolayi almayip, Forlan'i transfer etmek. Yazdigin buna benziyor biraz.
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakErsanı kaçırdık, bu adamı alınca artık defansa takviye yapmayız gibi duruyor ve bu defans bizi pek uzun süre götürmez. Devre arasında haldir haldir defans ararız ama tabi iş işten geçmiş olmaz umarım.
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi Almak"Ujfalusi temposuz, Reyes oyunun içinde sürekli olamayabilir, Forlan geçtiğimiz sene vasattı soru işareti" Olumsuz konuşanların hepsinde bu görüşler var.

Kimleri alalım, kimleri düşünüyorsunuz Avrupa'da bu sene olmayan Galatasaray'a ? Yazın da bilelim.

Bunun gibi adamlardan kısa vadede daha faydalı kimler olucakmış çok merak ettim.
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakLucas Neill gitmeyi haketmedi mi?Bir oyuncu Galatasaray formasını istekli giymiyorsa o forma ona artık büyük geliyor demektir.Lucas Neill bu sezon ilk geldiği zaman ki gibi değildi.Performansı düştü zorla oynatılıyordu.Sezon ortasında İngiltere'den takımlarla görüşüyordu.Ujfalusi belki Lucas kadar iyi oyun kuramaz ama ligimize çabuk adapte olur Cana gidiyor diye üzülende Ujfalusi geliyor diye üzülüyorsa ortada büyük bir çelişki var demektir.
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakUlfaluji Lucas'a daha sert ve yıldırıcı bir stoper.Tek avantajı bu olabilir.Bence ikiside olmazda desteklemekten başka yapacak birşey yok.
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakArkadaşlar Neill in gönderilmesi çok doğru bir karar. Ben burda yapılan transfere çamur atmıyorum. Sadece bu transferde olumsuz gördüğüm noktayı belirtmek istedim. Benim düşüncem bu. Dediğim gibi bunu zaman gösterecek. İnşaallah iyi olur
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakUjfalusi, Neill'a göre daha sert ve seri bir oyuncu.Bir arkadaşın dediği gibi yıldırıcı bir oyuncu.Ayağı da bizim ligde iyi iş yapacak düzeyde.Zaten ayağı düzgün olmasaydı yıllarca sağ bekte kullanılmazdı.Neill yaşlı bunu gönderelim bunun yerine daha genç bir adam alalım mantığı olmadı zaten kimsede, adam gitmek istiyordu, gitmek isteyen adamdan hiç bir zaman hayır gelmez.
 
Cevap: Neill'i Gönderip Ujfalusi'yi AlmakUjfalusi taş gibi stoperdir. Neill da gayet iyiydi, oyunculuk açısından daha kalitelidir fakat cidden Neill çok kendini vermeden oynadı bu sezon
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt