Nerede o eski tribünler? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nerede o eski tribünler?

Cevap: En son ne zaman taraftarımız bize maç kazandırdı?

Leo Franco = "Bir kere olsun maç kazandırmadı."

Elano Blumer = "Daha maç kazandırdığını görmedik."

Giovani = "Bize bir maç kazandırıp kendini ispat edilmeli."

Arda = "Son 3 sezondur hangi maçı bize kazandırdıki?"

Ve en son seyirci;

En son ne zaman taraftarımız bize maç kazandırdı?

Çok alışmışız bireysel başarılara.

hangi birine yalan diyebilrsiniz peki ? arda dışında

futbol 11 kişiyle oynanan basit bir oyundur...

ee ne bu şimdi ne o zaman bu kadar tantananın sebebi madem öyle şimdi böyle bir laf edince büyük laf etmiş mi oluyoruz iki kişinin bildiği sır değildir bi tane de bendn olsun bu mudur yani olayın şekli

Leo Franco = "Bir kere olsun maç kazandırmadı."

Elano Blumer = "Daha maç kazandırdığını görmedik."

Giovani = "Bize bir maç kazandırıp kendini ispat edilmeli."

Arda = "Son 3 sezondur hangi maçı bize kazandırdıki?"

Ve en son seyirci;

En son ne zaman taraftarımız bize maç kazandırdı?

Çok alışmışız bireysel başarılara.

bilader sen saçmalamıssın

elano arda bize azmı maç kazandırdı analarına kufrettin sen

seyirci inönü deplasmanında maç değil puan kazandırdı

Gecen sene Sivasspor'a muthisti taraftar ya, ama evet Ali Sami Yen Hell artik Hell degilmis gibi geliyor bana.

Ben artik taraftar maraftara inanmiyorum. Eger oyleyse, niye Besiktas her sene sampiyon olmuyor? Kaybedersek taraftar sussunlar, one gecersek sarkilar soylesinler. Maglubiyet durumda olursak taraftarlarimiz stressleri sahaya yansitiyorlar adeta ve bu stressi futbolculara veriyorlar.

Son dakikalarda herkes bunu goruyor, 1-0 ondeyken ve rakip takim bir atak yaparken..

Valla objektif olursak atmosfer sesle alakalıdır.Ben Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi maçlarını izlerken, sahaya çıkıp mücadele edesim geliyor.Öyle bir atmosfer yapıyorlarki ...

Önce bizim maçı ardından Fb'nin maçını izledim. Cennet ile cehennemi gördüm. Fb maçında televizyonun sesini açamıyodum tezahürattan,ıslıktan. Bizim maç peeeh..

Çok saçma geldi, kanat sesi gibi geldi bana!!!!

O akşam eve gelip yastığa başımı koydugumda sanki konserden gelmişim gibi kulaklarım çınlıyordu, sen neden bahsediyosun???

Valla objektif olursak atmosfer sesle alakalıdır.Ben Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi maçlarını izlerken, sahaya çıkıp mücadele edesim geliyor.Öyle bir atmosfer yapıyorlarki ...

Heh tamam ya şu yalancıların yaptıklarını övmeye o kadar meraklısınız ki.O kadar iyi atmosfermış.Kartal gol gol gol he tamam alın size atmosfer.Hoşunuz gidiyosa inin sahaya oynayın ozaman.Ciddi sıkıldım coğu renkdaşımın şunları övmesinden,övülecek bi yanlarının olmamasına rağmen.

Cevap: Nerede o eski tribünler?

Durum ciddiye bindi. Hayatimda gormedigim olaylar donmeye basladi. Galatasaray taraftari bu degil. Tamam adam gibi protesto yapin, yanliz neden abartiyorsunuz. 4-1'i kutlamak gerekiyorken, takim ile tribunler birbirleri ile kenetlenmesi gerekiyorken, sacma sapan isler donuyor. Haftaya derbi var, berabere biterse, biz kazanirsak, sampiyonluk potasina giriyoruz. Taraftar bunun bilincinde olmali. Sen bir cocugun kulagini cekersin bir daha ki sefere yapmaz, yahut guzel bir dil ile " yapma " cunki sana yakismaz dersin. Bizim taraftar kulak cekmedi, resmen " kopartti ". Olmadi bugun bu galibiyetin tadini cikarmak varken, kenetlenmek varken, bu tepkide neyin nesidir.

neden taraftar olarak değişmiyoruz.neden sahada yaşanılanlara tepki veren taraftar profili olamıyoruz,mücadele edeni alkışlayan,şutlara heyecanlanan,yani öyle besteler söleniyorki inanın maçı izlerken benim uykum gelıyor,hep aynı arabesk şeyler.bence profilin yeniden değişip türkiyede olmayanı türkiyeye getirmek lazım.

neden taraftar olarak değişmiyoruz.neden sahada yaşanılanlara tepki veren taraftar profili olamıyoruz,mücadele edeni alkışlayan,şutlara heyecanlanan,yani öyle besteler söleniyorki inanın maçı izlerken benim uykum gelıyor,hep aynı arabesk şeyler.bence profilin yeniden değişip türkiyede olmayanı türkiyeye getirmek lazım.

bunun yapılabilmesi için tribünün temizlenmesi lazım reislerin ve onun yalakalarının temizlenmesi lazım lazım da lazım çok zor malesef taraftar profilimize bakarsak kültür seviyesinin yüksek olmadığını görürüz. aslında aklıma gelen en iyi fikir üni .li gs öğrencileri alınsın öncelik olarak hem gençler deli gibi tezahürat, hem daha yaratıcı şeyler ortaya çıkar,(lise öğrencileri de olabilir) kalan yerlere de kim geliyorsa gelir. kimse kusura bakmasın ama tribün düzelmeyecek yoksa

Üst Alt