Neriman Özsöy Galatasaray'da


n13032012_ci23a0U9wE.jpg
Neriman Özsoy Sarı Kırmızı!...Şuan Rusya'nın Dinamo Krasnodar takımında forma giyen başarılı Milli oyuncu Neriman Özsoy'un yeni sezon için Galatasaray ile prensipte anlaşmaya vardığı öğrenildi.İki sezondur, Filenin Sultanları'nın eski antrenörü Alessandro Chiappini'nin antrenörlüğünü yaptığı Polonya'nın Atom Trefl Sopot takımında forma giyen, ancak kulüpte yaşanan maddi kriz nedeniyle sözleşmesini fesh etmek durumunda kalan ve Rusya'nın Dinamo Krasnodar takımıyla anlaşarak sezonun geri kalan kısmına orada devam eden başarılı Milli oyuncu Neriman Özsoy'un yeni sezon için Galatasaray ile prensipte anlaşmaya vardığı öğrenildi.Şuan Rusya'nın Dinamo Krasnodar takımında forma giyen Neriman Özsoy'un sezon bitiminde Galatasaray'a resmi imzayı atacağı öğrenildi.Neriman Özsoy Sarı Kırmızı!... | VoleybolMagazin.comnnnn13032012_haber_4983_9584.jpg
nnnnn13032012_haber_4983_9583.jpg
nnn13032012_haber_4983_9582.jpg
 
Cevap: Neriman Özsöy Galatasaray'daSüper bir haber..Tek sorunu istikrar..Ama maç içerisinde formda olduğunda çok iyi işler yapıyor..Neslihan gelmeyeceğine göre Neriman'ı almak iyi oldu..
 
Cevap: Neriman Özsöy Galatasaray'daeger vurdugu smac blogu gecerse arkadaki kişinin topu cıkarması cok zor. takımımıza hoşgeldin neriman. manşetlerini düzeltmiştir inşallah.
 
Cevap: Neriman Özsöy Galatasaray'daBi tek erkekler ve bayanlar voleybol branşlarında gerideyiz.Diğer spor dallarında kafaya oynuyoruz.Şunlarıda bi düzeltebilsek keşke
 
Cevap: Neriman Özsöy Galatasaray'daBir menajer düşünün ki karısını daha ikna edemiyor, bu transferi herkez yapar verirsin parayı alırsın zaten rakiplerinde oynamıyor ama Neslihan transferi gerçekleşmediği sürece ben Orkun Darnel hakkında olumlu birşey yazmam mümkün değil. Hayırlısı olsun.
 
Cevap: Neriman Özsöy Galatasaray'daBen Milli Takımdan tanıyorum Neriman'ı.İyi transfer,gününde olursa kodum mu oturttuğunu gördüm o maçlarda.
 
Cevap: Neriman Özsöy Galatasaray'daBir menajer düşünün ki karısını daha ikna edemiyor, bu transferi herkez yapar verirsin parayı alırsın zaten rakiplerinde oynamıyor ama Neslihan transferi gerçekleşmediği sürece ben Orkun Darnel hakkında olumlu birşey yazmam mümkün değil. Hayırlısı olsun.Neriman diğer 3 takımın da çok istediği bir oyuncuydu rakiplerinde oynayan çoğu oyuncudan daha zor transfer. Ayrıca haksızlık yapmayın belkide buraya getirilmesi en zor oyuncu Leo'yu da aynı adam ikna etti.
 
Üst Alt