Neriman Özsöy Galatasaray'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neriman Özsöy Galatasaray'da

n13032012_ci23a0U9wE.jpg

Neriman Özsoy Sarı Kırmızı!...

Şuan Rusya'nın Dinamo Krasnodar takımında forma giyen başarılı Milli oyuncu Neriman Özsoy'un yeni sezon için Galatasaray ile prensipte anlaşmaya vardığı öğrenildi.

İki sezondur, Filenin Sultanları'nın eski antrenörü Alessandro Chiappini'nin antrenörlüğünü yaptığı Polonya'nın Atom Trefl Sopot takımında forma giyen, ancak kulüpte yaşanan maddi kriz nedeniyle sözleşmesini fesh etmek durumunda kalan ve Rusya'nın Dinamo Krasnodar takımıyla anlaşarak sezonun geri kalan kısmına orada devam eden başarılı Milli oyuncu Neriman Özsoy'un yeni sezon için Galatasaray ile prensipte anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Şuan Rusya'nın Dinamo Krasnodar takımında forma giyen Neriman Özsoy'un sezon bitiminde Galatasaray'a resmi imzayı atacağı öğrenildi.

Neriman Özsoy Sarı Kırmızı!... | VoleybolMagazin.com

nnnn13032012_haber_4983_9584.jpg

nnnnn13032012_haber_4983_9583.jpg

nnn13032012_haber_4983_9582.jpg

Cevap: Neriman Özsöy Galatasaray'da

Süper bir haber..Tek sorunu istikrar..Ama maç içerisinde formda olduğunda çok iyi işler yapıyor..Neslihan gelmeyeceğine göre Neriman'ı almak iyi oldu..

eger vurdugu smac blogu gecerse arkadaki kişinin topu cıkarması cok zor. takımımıza hoşgeldin neriman. manşetlerini düzeltmiştir inşallah.

Bi tek erkekler ve bayanlar voleybol branşlarında gerideyiz.Diğer spor dallarında kafaya oynuyoruz.Şunlarıda bi düzeltebilsek keşke

Bir menajer düşünün ki karısını daha ikna edemiyor, bu transferi herkez yapar verirsin parayı alırsın zaten rakiplerinde oynamıyor ama Neslihan transferi gerçekleşmediği sürece ben Orkun Darnel hakkında olumlu birşey yazmam mümkün değil. Hayırlısı olsun.

Ben Milli Takımdan tanıyorum Neriman'ı.İyi transfer,gününde olursa kodum mu oturttuğunu gördüm o maçlarda.

Bir menajer düşünün ki karısını daha ikna edemiyor, bu transferi herkez yapar verirsin parayı alırsın zaten rakiplerinde oynamıyor ama Neslihan transferi gerçekleşmediği sürece ben Orkun Darnel hakkında olumlu birşey yazmam mümkün değil. Hayırlısı olsun.

Neriman diğer 3 takımın da çok istediği bir oyuncuydu rakiplerinde oynayan çoğu oyuncudan daha zor transfer. Ayrıca haksızlık yapmayın belkide buraya getirilmesi en zor oyuncu Leo'yu da aynı adam ikna etti.

Üst Alt