# Nery Alberto Castillo - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nery Alberto Castillo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Nery Alberto Castillo

shaktar sattmis diyor ispanyolca-Flemenekce ye cevirdim shaktar bize satmis devamli oynayip milli takim'a cagrilmak için

Cevap: "O'nu G.Saray'a sattılar"Nery Castillo

article-1086085-02607BA3000005DC-947_468x640.jpg

Nery Castillo 24 yaşında Meksika'lı futbolcudur. İngiltere'nin Manchester City takımında forma giymektedir. Olympiakos ve Shaktar Donetks gibi takımların formasını giymesinin yanı sıra Meksika Milli Takımı'nın formasını da giymektedir.Olympiakos formasıyla Şampiyonlar Ligi'nde oynamıştır ve 6 maçta 3 gol atmıştır.Yunanistan'ın milli takıma çağırdığı Castillo tercihini Meksika'dan yana kullanmıştır.2006-2007 sezonunda Copa America'da Meksika formasıyla oynamıştır ve yıldızı Copa America'da parlamıştır.Geçen sezon Shaktar Donetks'den Manchester City'e transfer olmuştur.2010-2011 sezonundan itibaren geçerli olmak üzere Manchester City Nery'yi Galatasaray'a satmıştır.

Ooooof of!Takımda 35 tane kanat forvet var.Ne diye bu adamlarla uğraşıyorlar hala?:eek:Kewell'ın olduğu yerde zaten oynayamaz.Yedek olarak da gerek yok.Serdar oynar,Berkin oynar.

Forvette oynayabiliyorsa alınabilir. Sezon sonu Jo giderse (%70 gidecek) Baros'la rekaber içersinde olabilicek bir forvet lazımdı. Kewell'ın da gittiğini hesaba katarsak.

gio gibi hızlı ve ofansif bir oyuncu cok iyi depar atar ve driblinglikleri cok yerinde gio neyse buda o iyi oyuncu genc ayrıca

etkili bi kanat oyuncusu bi turnuvada çok göze batmıştı meksika milli takımında turnuvayı tam hatırlayamadım konfederayon kupası olabilir 20 yaşındaydı ozamn izlemiştim bide bizimle oynadığı maçlarda iyiydi zaten turnuva osezon sonuydu galiba etkili bir kanat oyuncusu fikrimce patlama yapma potansiyeli var ancak bu oyuncuya ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum yanlış tercih olur bence mevki açısından dos santosu alırsak canerde kalırsa o bölgeye ihtiyaç olmayacağı görüşündeyim ayrıca serdar eylik ten ümitiliym esas transferde önemli bölge orta sahanın ortası olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt