Neslihan Aslan Oluyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neslihan Aslan Oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
a060dneslihan.jpg

CEV’in wildcard davetiyle gelecek sezon ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Galatasaray Bayan Voleybol Takımı, transferde de bombaları bir bir patlatıyor...

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Neslihan Aslan Oluyor

sözleşme uzatmadımı bu neslihan. keşke gelse bu kadını hep bizim forma altında görmek istiyorum.

Sabah sabah güldürdü beni fanatik.belki seneye gelir.aslında seneye neslihan neriman gözde ve o çinli olabilir smaçorlerimiz.bu sene türk defansı iyi bir smaçor ve aynisinin yabancısı.bir de orta oyuncu ile ligi ve avrupayi sallariz

biz libero bulamıyoruz. gizem örgeyi vakıf kapıyor. birde kiralıyor. ofki ne of.

neslihan darnel ‏@nesli17

Arkadaslar her tweet attiimda nolur gs mi geliyosun diye sormayin eczacibasiyla 2 senelik kontratm var yildim yaa rica ediyorum:))))

----------------------

2 yil uzattigini bilmeden haber yapanlar var.

neslihan darnel ‏@nesli17

Arkadaslar her tweet attiimda nolur gs mi geliyosun diye sormayin eczacibasiyla 2 senelik kontratm var yildim yaa rica ediyorum:))))

----------------------

2 yil uzattigini bilmeden haber yapanlar var.

Biz de yıldık, gelsin artık. Bu sene gayet iyi kadro da kuruluyor, ŞL oynuyoruz. Neyin nazını yapıyor halen :)

Fanatik bu haberi nasıl yapmış merak ediyorum nesli daha yeni 2 yıl özleşme uzattı herharde bonservis falan verecez.... :)))

Bir umuttu o umut kapanalı çok oldu....

Gelecekti ama karı koca aynı müessesede çalışamıyor diye gelemedi; bu da Fanatik cumartesi haberi olur :lol:

Ahahaha haberi yazan da Yalçın Dümer. :asd: Bir bok bildiği yok 3 ayda bir Neslihan Galatasaray'da diye haber yapıyor başka voleybolcu bilmiyor herhalde.

"Geçen sezon transfer edilemeyen milli sporcunun Eczacıbaşı Vitra'daki kontratı sona geriyor." Araştırmacı gazeteci işte geçen sene falan öğrenmiştir bu sene biteceğini dünyadan haberi yok.

Gecen Galatasaray TV deydi.. yada NTVSPOR bilemiycem simdi.. bi voleybol yemegi gibi bisey.. 2 gun oluyor.. pembe bisey giymis.. vallaha cok guzeldi ne yalan soyleyim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt