Neslihan Demir: “Kazanmak için her şeyi yapacağız” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neslihan Demir: “Kazanmak için her şeyi yapacağız”

db7bae65d3a64cdfbc95eb334aef3d2e.jpeg

Yarın Romanya’nın başkenti Bükreş’te başlayacak olan CEV Bayanlar Şampiyonlar Ligi 4’lü Finali’nin basın toplantısı Grand Hotel Continental’de gerçekleşti.

Basın toplantısında Final Four’da mücadele edecek CSM Volei Alba Blaj, Galatasaray, Imoco Volley Conegliano ve Vakıfbank’ın başantrenörleri ve kaptanları medya mensuplarının sorularını yanıtladı.

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı Başantrenörü Ataman Güneyligil ve Kaptan Neslihan Demir Güler, basın toplantısının ardından Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’ye açıklamalarda bulundu.

Voleyboldaki Avrupa Kupası eksikliğini Şampiyonlar Ligi Kupası ile kapatmak istediklerini belirten başantenör Ataman Güneyligil, “Artık sonuna geldik. Zayıf takım, az çalışmış, çok çalışmış takım kalmadı artık. Şampiyonlar Ligi voleybolun en üst seviyesi. En iyi dört takımı arasındayız şu an. Bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Ufak tefek sakatlıklarımız oldu hazırlık sürecinde ama geçti. Takımın morali yerinde. Motivasyonları yüksek takımın. Bu akşam antrenmanımızı yapacağız. Biz hazırız her şeyimizle. Galatasaraylı oyuncuların her zaman hedefi Avrupa’dır. Avrupa Kupası eksiğimiz var açıkçası. Onu da Şampiyonlar Ligi Kupası ile kapatmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

CEV Şampiyonlar Ligi Final Four’unun ardından aktif voleybol yaşantısına son verecek olan Kaptan Neslihan Demir Güler ise, “Öncelikle Galatasaray Spor Kulübüne teşekkür ediyorum. Yönetiminden taraftarına, oyuncusuna kadar herkese teşekkür ediyorum. Bana gerçekten hiç tatmadığım sahiplenme duygusunu yaşattılar. Beni bu kadar insanın sevdiğinin farkında değildim. Onlara bana bunu fark ettirdikleri için teşekkür ediyorum. Böylesine büyük bir kulüpte kariyerimi sonlandırmak benim için ayrı bir gurur. Yıllar sonra anlatılacak bir hatıra olarak kalacak. Çok güzel bir organizasyondu basınla bir araya gelmek. Herkesle konuştular, fikirlerini aldılar. Biz de kendi fikirlerimizi verdik. Bir an önce yarın olsun ve turnuvaya başlayalım istiyoruz. Önümüzde zorlu bir rakip Alba Blaj takımı var. Akşam bir antrenmanımız var. Yarın da tamamen hazır bir şekilde maça çıkmayı umuyoruz. Herkes kazanmak için çıkıyor sahaya. Biz de elimizden geleni ardına koymayacağız. Kazanmak için her şeyi yapacağız. Kazanırsak finaldeyiz zaten.” şeklinde konuştu.

Kaynak: galatasaray.org

Üst Alt