Nesrin Cavadzade Güzelliğini Donarak Koruyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nesrin Cavadzade Güzelliğini Donarak Koruyor

Arkadaşlar Nesrin Hanım'ın kim olduğuyla ilgili çok basit araştırma yaparak bayağı bilgiye ulaştım. Kadın oyuncuymuş. Sinema eğitimi almış. Okul döneminde 5 kısa film çekmiş ve filmleri aralarında Berlin Film Festivali’nin de bulunduğu çeşitli yurtiçi ve yurtdışı festivallerde gösterilmiş ve ödüller almış.

Profesyonel kariyerinin ödülleri:

2014 – 51. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “En iyi kadın oyuncu ödülünü”nü “Kuzu” filmindeki rolü ile aldı.
2011 – 48.Antalya Film Şenliği – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Güzel Günler Göreceğiz)
2012 – 17.Sadri Alışık Ödülleri – En İyi Kadın Oyuncu (Komedi) (Yangın Var)
2012 – 23.Ankara Film Festivali – En İyi Kadın Oyuncu (Yangın Var)
2009 – 20.Ankara Film Festivali – En İyi Kadın Oyuncu (Dilber’in Sekiz Günü)
2008 – 3.Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali – En İyi Kadın Oyuncu (Dilber’in Sekiz Günü)

Senin forumda yazdıklarını makaraya alanlar utansın kardeşim. :tbr:

Arkadaşlar Nesrin Hanım'ın kim olduğuyla ilgili çok basit araştırma yaparak bayağı bilgiye ulaştım. Kadın oyuncuymuş. Sinema eğitimi almış. Okul döneminde 5 kısa film çekmiş ve filmleri aralarında Berlin Film Festivali’nin de bulunduğu çeşitli yurtiçi ve yurtdışı festivallerde gösterilmiş ve ödüller almış.

Profesyonel kariyerinin ödülleri:

2014 – 51. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “En iyi kadın oyuncu ödülünü”nü “Kuzu” filmindeki rolü ile aldı.
2011 – 48.Antalya Film Şenliği – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Güzel Günler Göreceğiz)
2012 – 17.Sadri Alışık Ödülleri – En İyi Kadın Oyuncu (Komedi) (Yangın Var)
2012 – 23.Ankara Film Festivali – En İyi Kadın Oyuncu (Yangın Var)
2009 – 20.Ankara Film Festivali – En İyi Kadın Oyuncu (Dilber’in Sekiz Günü)
2008 – 3.Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali – En İyi Kadın Oyuncu (Dilber’in Sekiz Günü)

Allah affetsin ama gecenin bu saatinde Nesrin Cavadzade güzelliğini domalarak koruyor diye okudum. Kendisinden özür diliyorum GSC aracılığıyla.

Üst Alt