Netflix | Ana Konu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Demek anlatıp duruyordum. :D

İzledim de ''anlatıp durduğumu'' sanmıyorum ve hatırlamıyorum. Beğenmedim dizisini de filmini de, özellikle filmi çok kötüydü çok güzel işlenebilecek bir konuyu p.ç etmişler ne yazık ki, sanıyorum Çağlar Göktürk projesine yoğunlaştı ondan böyle oldu. Beğenmedim derken beklentimin altında diyeyim dizi için, izlenebilir yoksa gayet.

İşte böyle şeyler yazıyordun. Nedenini sorma ama "vay be Mehmet Abi Börü izliyor" diye şaşırmıştım.

Fransada herkes vpn ile Türkiyeden abonmen alıyor bizim burda premium 13.99€ türkiyede ise 6 euro civarı 4 kişi bağlanabiliyor.

Envoyé de mon ELE-L29 en utilisant Tapatalk

Herhalde modemin sinyal gücüyle ilgili bir problem yaşıyorsun. Eğer bağlayabiliyorsan televizyonu direkt olarak modeme bağlamayı dene.

Kablolu bağlanıyorum internete. Netspeed kullanıyorum acaba o mu kısıtlıyor dedim ama başka internet sağlayıcılarında da varmış. Netspeed zaten bizlik sorun yok diyor. Netflix de ilgilencez dedi dönmedi.

2-3 haftadır netflixte çamur gibi görüntü alıyorum. Hız testinde 45mbit alırken netflixte görüntü 0.5 mbit hızla geliyor. Var mıdır bir fikri olan?
Bende de böyle bi sıkıntı var. Aylardır hiç bi problem yaşamazken bi 10 gündür falan sürekli görüntü kalitesi düşüyor ciddi miktarda.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt