Netflix | Ana Konu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sırf netflix usa ve amazon prime/hulu için kişiye özel vpn kuracağım sanırım, diğerlerini netflix tespit ediyormuş vpn'i yıllık alıyoruz çünkü öbür türlüsü pahalıya geliyor.

Daha önce sis,kubbe ve tepedeki evi bitirdim.Bana netflix üzerinden izleyebileceğim bu tarz dizi ve film tavsiye eder misiniz renktaşlar.

Önerir misiniz arkadaşlar? Kendi dizi ve filmleri dışında neler var, geniş mi dizi film olanakları. Sağlam dizi ve filmlerin çoğu mevcut mu?

Evet zaten Turkiye'de yok diye biliyorum Amazon Prime ama hesabi Amerika'dan actigim, Amerika kartiyla odedigim icin olabilir.

Lazim ama LOTR dizisi geliyor butcesi 1 milyar dolar falan deniyor kacmaz
Heee anladım. Türkiyede hizmet olmadığından doğal olarak abonelikte alamam, dolayısıyla kişiye özel vpn şart TR için, gerçi mart ayında romanyada olacağım orada amazon prime var, oradan satın alıp burada da izlerim o zaman iyiymiş.

Edit. bu arada Türkiye üzerinden de abone olunabiliyormuş problem yokmuş o konuda. Türkiye'ye doğrudan hizmet vermiyor dolayısıyla türkçeleştirilen içerik çok az mış ki ihtiyacım yok zaten. Ben netflix gibidir deyyu şey ettiydim.

Son düzenleme:
Heee anladım. Türkiyede hizmet olmadığından doğal olarak abonelikte alamam, dolayısıyla kişiye özel vpn şart TR için, gerçi mart ayında romanyada olacağım orada amazon prime var, oradan satın alıp burada da izlerim o zaman iyiymiş.

Edit. bu arada Türkiye üzerinden de abone olunabiliyormuş problem yokmuş o konuda. Türkiye'ye doğrudan hizmet vermiyor dolayısıyla türkçeleştirilen içerik çok az mış ki ihtiyacım yok zaten. Ben netflix gibidir deyyu şey ettiydim.

Simdi baktim da her seyi izleyemiyormusum burada ama izledigim her sey (Homecoming, The Man in the High Castle, Inside Jokes) varmis sadece.

Screenshot_20190109-225044.png

Börü yü izledim.

Ne deyim...normalde pek türk film/dizi izlemek, lakin Netflix güzel bir prodüksiyon yapmış.

Akıp gidiyor bölümler...beğendim.

Ayrıca müzik muazzam..

Titans yayında.

Titans-DC-Universe-Banner.jpg

Üst Alt