Netflix | Ana Konu - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bakalım.

OeG4Eh.jpg

Luciferde daha garip bir durum var. Son sezon 16 bölüm çekilmiş, ilk 8 bölüm yayınlandı millet yedi aydır 9. bölümü bekliyor. Birde bukadar rezilliğe rağmen sanki düzgün bir iş yapabiliyorlarmış gibi %50 de zam yapıştırdılar. Filmleri B sınıfından hallice, dizileriyse sözverilen sürede yayınlanmıyor.

Çıplaklık ve LGBT`liğin normalleştirilmesi misyonlarınaysa değinmedim. Alternatif bir portal çıksa bu toplum ahlakı bozma odaklı projeyi anında terkedeceğim.

Gerçekten dizilerde çıplaklık, cinsellik ya da LGBT bireylerin olmasının ahlakımızı bozduğunu mu düşünüyorsunuz?

Ondan ziyade cocuklarinin ciplakligi ve cinsel iliskilere girmelerinin normalleştirilmesi mide bulandirici.

Çocukların cinsellik yaşaması durumu varsa haklısınız. Stranger Things ilk sezonunda ben de gördüm. 12 yaşındaki çocuklar cinsel yakınlaşma yaşadı. Hoş değildi. Ama yetişkinlerin içinde olduğu cinsel yakınlık dizide yeri geldiyse, konuyla alakası varsa üstüne konuşmak çok komik.

The Spy dizisi mesela 60'lı yıllarda geçiyor ve Suriye'de bir kovalama sahnesinde parkta iki erkek eşcinsel öpüşürken gösterildi. Bayağı arap kıyafetleri, kafasında takkesiyle iki erkek kamusal alanda öpüşüyordu. Bunlar olunca insan art niyet aramıyor değil.

Çocukların cinsellik yaşaması durumu varsa haklısınız. Stranger Things ilk sezonunda ben de gördüm. 12 yaşındaki çocuklar cinsel yakınlaşma yaşadı. Hoş değildi. Ama yetişkinlerin içinde olduğu cinsel yakınlık dizide yeri geldiyse, konuyla alakası varsa üstüne konuşmak çok komik.

The Spy dizisi mesela 60'lı yıllarda geçiyor ve Suriye'de bir kovalama sahnesinde parkta iki erkek eşcinsel öpüşürken gösterildi. Bayağı arap kıyafetleri, kafasında takkesiyle iki erkek kamusal alanda öpüşüyordu. Bunlar olunca insan art niyet aramıyor değil.

Mesela bu tarz mide bulandirici showlari var

Papara kartlara cashback vardı 15 TL ye kadar YouTube Spotify Netflix ücretlerinin yarısını iade ediyor. 15 TLye standart paket kullanıyordum şimdi 26 ödeyecez. 8.5 TLye de Youtube kullanıyorum umarım Papara bu olayı devam ettirir Haziran 2021e kadar yazıyor bilemedim

kuzenle ortak ödüyorduk şu zam gelsin de bırakayım. eşcinsellik, zencilik alakalı alakasız her yere serpiştirilmesi pek umurumda değil ama madem yapacaksınız bunu bari kaliteli prodüksiyonlar yapın da oraya koyun. 2. 3. sınıf yapımlara bunları yerleştirdiğin zaman sanki tek hedef buymuş gibi komik bir durum çıkıyor. bir de haluk bilginer görmekten sıkıldım artık her yerli yapımda. platform, kaliteli içerik üretme işinden vazgeçmiş gibi bol bol ergen dizisi çıkıyor.

Üst Alt